Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobrze rozumię że mogę konsole z wgranymi grami sformatować i przywrócić do ustawień fabrycznych, a później na nowo pobrać gry z e-shopu, tak?

 

Nie, z tego co mi wiadomo gry pre-instalowane nie można pobrać ponownie, są to tzw. jednorazówki, usuniesz, Twoja strata.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

 

Czyli dobrze rozumię że mogę konsole z wgranymi grami sformatować i przywrócić do ustawień fabrycznych, a później na nowo pobrać gry z e-shopu, tak?

 

Nie, z tego co mi wiadomo gry pre-instalowane nie można pobrać ponownie, są to tzw. jednorazówki, usuniesz, Twoja strata.

 

W najnowszym numerze PSX Extreme w recenzji o New 3DS piszą, że nie traci się tych gier i można je pobierać ponownie, gdyż są przypisane do konsoli.

Odnośnik do komentarza

Czy do nowego 3DS XL można dokupić stację dokującą, w której konsola leży poziomo? Czy taka http://www.dx.com/p/usb-charging-dock-station-for-nintendo-3ds-black-dc-4-6v-90cm-119466będzie pasować? Bo z tego co widzę to w PL są jedynie dostępne takie, gdzie konsola jest ładowana pionowo.

 

I trochę lameriady: ile zajmują mniej więcej gry z e-shopu na karcie? 

Odnośnik do komentarza

 

Czyli dobrze rozumię że mogę konsole z wgranymi grami sformatować i przywrócić do ustawień fabrycznych, a później na nowo pobrać gry z e-shopu, tak?

 

Nie, z tego co mi wiadomo gry pre-instalowane nie można pobrać ponownie, są to tzw. jednorazówki, usuniesz, Twoja strata.

 

Pre instalowana to co innego niz sciagnieta z e shopu.

 

Poniewaz kupilem bundle packa z MH4U, to dostalem wlasnie w ten sposob preinstalowana gre. Gre mozna uruchomic tylko na mojej konsoli, ale mozna zrobic tyle kopii ile sie tylko chce. Chwile po wyciagnieciu konsoli zmienilem oryginala karte pamieci na wieksza (po uprzednim skopiowaniu wszystkich danych).

 

Zawczas dodam ze lata juz chyba nie te, bo bylem pewien ze dostane MH4 w wersji pudelkowej, tak jak to na unboxingu japonskiego bundle packa bylo. No ale coz... na EU jest inaczej i jedyne co sie dostaje to wlasnie preinstalke. Troche glupio, no ale.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi, chyba łyknę limitke New xl z Zeldą z progaming shopu. Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym sklepem?

Czy ładowarka od małego dsi będzie pasowała do nowego 3ds xl?

 

Zważ na to, że firma ma siedzibę na Słowacji, więc w przypadku wszelkiego serwisu może być problem. Ku przestrodze: 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dziś 3ds'a XL wraz z kartą pamieci na której jest Zelda Ocarina of Time + Pokemon Rumble, i teraz tak jak to zrobic zeby miec swoj profil a zostaly te gry? Da sie tak w ogole czy jak wywale wszystkie pliki systemowe i wszystko to automatycznie zablokuje mi gry ? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gry są przypisane do konsoli a nie do konta Nintendo więc nie ma żadnego problemu.

Jeśli chcesz przenieść gry i profil z innego 3DS to też nie ma problemu, najpierw przeniesiesz wszystko, a później ze sklepu ściągniesz nieodpłatnie Zeldę i Pokemony.

 

Wygląda na to, że to dotyczy tylko gier dostarczonych z nowymi konsolami :/

Edytowane przez Wieslawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Czyli dobrze rozumię że mogę konsole z wgranymi grami sformatować i przywrócić do ustawień fabrycznych, a później na nowo pobrać gry z e-shopu, tak?

 

Nie, z tego co mi wiadomo gry pre-instalowane nie można pobrać ponownie, są to tzw. jednorazówki, usuniesz, Twoja strata.

 

Bzdura, zmieniłem kartę, robiłem transfer danych, potem wszedłem do sklepu, następnie do folderu z grą i kliknąłem redownload i poszło.

Odnośnik do komentarza

No to co czyli zrobilem format i poszlo w pizdu wszystko? :/

 

To dzieki za rady...

 

 

No to jak to w końcu jest? Przypisane do konsoli czy konta?

 

 

Nie za bardzo rozumiem wasza/twoja konsternacje.

 

Informacja jaka byla tutaj podana to, że gry sciagniete z e shopu zachowuja sie inaczej nie pre install.

 

Moj pre instalowany monster hunter 4, dziala na innej karcie i powinien tez dzialac gdybym zrobil format konsoli (nie mam potrzeby robic, wiec nie sprawdze). Natomiast nie rozumiem jak ktos chce sciagnac gry kupione z e shopu na innym profilu? Przeciez to nielogiczne. Osoba A kupila gry, na koncie A. I tutaj nie ma znaczenia na jakiej konsoli w to gral, tylko czyj profil jest podlaczony do e shopu.

 

Zadna z konsol nie oferuje tego co Krzysztof chce. Gdyby 3DS obslugiwal wiecej niz jeden profil, to byc moze mozliwe byloby granie w gry sciagniete przez innych uzytkownikow (tak jak ma to miejsce na PS3). Ale w obecnej sytuacji? Obawiam sie ze gry poszly sie kochac.

 

Wyjatkiem od reguly jest tutaj pre instalka. W przypadku New 3DS sa dwie gry ktore moga byc w ten sposob 'kopiowane', MH4 i Zelda MM. Ale tych z kolei nie bedziesz w stanie obsluzyc na innej konsoli (gdyby obecna padla, gdybys chcial zmienic na inna/nowa, etc).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...