Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

nie każdy czyta podforum o monhunie, więc zamieszcze też tutaj, zwłaszcza, że chcemy, żeby przyszło jak najwięcej ludzi NIE grających w monhuna albo dopiero co zaczynających przygodę z nim :)

 

 

 

Hej misiaczki, zapraszam Was na Monster Hunter Fiesta #2 w Krakowie w pubie SELECT! Podczas wydarzenia złapiecie mnóstwo streetpassów, pogadacie z ludźmi, weźmiecie udział w quizie a przede wszystkim:
 
Zagracie w turniej amatorski/profesjonalny w Monster Hunter 4 Ultimate i zgarniecie nagrody! Każdy uczestnik dostanie na pamiątkę plakat z MH4U, a zwycięzcy turniejów otrzymają:
 
Amatorzy:
pierwsze 3 miejsca etui MH4U na 3DSa!
 
Prosi:
Pierwszy 3 miejsca etui MH4u na 3DSa
Pierwsze miejsce: MH4U faceplate na N3DSa!
 
(nagrody ufunduje Oficjalny Dystrybutor Nintendo w Polsce)
 
Oczywiście z racji obecności turnieju dla amatorów, zachęcamy na przybycie wszystkich chętnych, zwłaszcza tych, co nigdy w Monster Hunter nie grali!
 
A na zakończenie eventu właściwego, zapraszamy Was na grilla w innym już miejscu (MS AGH) gdzie pojemy kiełbasek i innych potraw z grilla, napijemy się czegoś i trochę się zrelaksujemy :)
 
Zapraszam każdego chętnego w przyszłą sobotę (22.08.2015) do SELECT PUB w Krakowie na godzinę 15:00! :D
 
Szczegółowe regulaminy turniejów, przebieg eventu itd. itp. dziś wieczorem na stronie wydarzenia :)
 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cześć, szukałem na forum rozwiązania i nie znalazłem. Jakiś czas temu kupiłem 3ds i okazało się wadliwe więc sklep wymienił mi na nową konsolę. Teraz nie mogę się zalogować do nintendo id bo pokazuje, że jest połączony z poprzednia konsolą. Zanim oddałem do sklepu poprzednią konsolę to usunąłem konto jak i wszystkie dane.

 

Jak mogę "odłączyć" konto od poprzedniego 3ds'a? Nie chcę zakładać nowego nintendo id bo mam je też połączone z WiiU.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...