Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

http://www.ultima.pl/ct/nintendo-3ds/sprzet/niby tu za 349zł ale pytanie czy to nie lipa jakaś

http://www.karen.pl/product/316836/Elektronika/Dla_graczy/Nintendo_3DS_XL_White_The_Legend_Of_Zelda_A_Link_Between_Worlds_Select.htmltutaj 3ds xl za 500zł

 

pytanie tez czy to nie jakies refurby czy inne odpady/zwroty z marketów. ale co kto woli. ja miałem 3ds-a 2dsa to polecam 2dsa lepiej mi sie w ręku trzyma, efekt 3d mi lata, liczą sie gierki na ten sprzęt

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

O tych ultimowych wiem, taka sama cena jest na konsoleigry.pl, tylko tam wysyłają jeszcze później. Zakładam, że Niny próbuje pozbyćsię  zwykłych 3DSów i dlatego pojawiły się takie "preordery". Cena jak na sprzęt do grania + gierka, to jest kosmos i raczej kupię.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko od momentu kiedy data wysyłki ocylowała w okolicach pierwszej połowy czerwca. Acha, czyli może być tak, że mogę czekać do usranej śmierci. Tak czy siak wysłałem im maila z pytaniem na ile pewny jest ten termin, zobaczymy jaka będzie odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Miałem zwykłego 3DS XL, teraz mam new3DS XL. IMO warto dopłacić do new z 3 powodów:

1. 3D jest grywalne. W standardowym 3DS włączałem 3D tylko po to żeby zobaczyć, bo grać się za bardzo nie dało. Każde poruszenie konsolą czy głową powodowało rozjeżdżanie się obrazu. Teraz jest o wiele lepiej i spokojnie można grać.

2. Druga "gałka". Sterowanie kamerą w takich grach jak Majora's Mask, czy Resident Evil jest nie do przecenienia.

3. Emu SNESa. Może nikogo, ale dla mnie możliwość zagrania na 3DS w Super Metroida to duża sprawa

Odnośnik do komentarza

Conquest zarzuca nowymi promocjami na RABATOLATO:

 

 Nintendo 2DS White & Red + gra YO-KAI WATCH za 449,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS Black + gry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS White + gry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS Animal Crossing HHD + gra YO-KAI WATCH za 819,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS Black + gry Dragonball Z i YO-KAI WATCH za 819,99 PLN

 

Nie napisali czy gry w cyfrze czy w pudełkach, ale pewnie cyfrowe.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Conquest zarzuca nowymi promocjami na RABATOLATO:

 

 Nintendo 2DS White & Red + gra YO-KAI WATCH za 449,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS Black + gry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS White + gry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS Animal Crossing HHD + gra YO-KAI WATCH za 819,99 PLN

 

 New Nintendo 3DS Black + gry Dragonball Z i YO-KAI WATCH za 819,99 PLN

 

Nie napisali czy gry w cyfrze czy w pudełkach, ale pewnie cyfrowe.

W pudełkach, pytałem na fb i dystrybutor Nintendo potwierdził że fizyczne.

Odnośnik do komentarza

Plan wydawniczy do końca roku:

 

15 lipca - Monster Hunter Generations

16 września - Dragon Quest VII

21 październik - Rhythm Heaven Megamix

23 listopad - Pokemon Sun/Moon

2016, ale jeszcze bez dokładnej daty - Dragon Quest VIII

 

Także będę lżejszy o 800zł xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...