Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu, jaki tu się rak wylał na ostatnich stronach, przeróbki, softy, piraty :/ Nie o takie Nintendo walczyłem, wstyd mi za Was.

 

Gry Nintendo to słodycz i radość do potęgi setnej, trzeba rzucać w nimi monetami, rupeesami, ciasteczkami i wszystkim co mozna, a nie na bezczela sobie opowiadac jak to teraz najlepiej przerobic konsolke i "sciagac gierki prosto z serwerow Nintendo hehehehe" :/ 

  • Plusik 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Sonic Boom to bym usunął z tej listy. Straszna kupa im wyszła.

 

Ma mieszankę starych Soniców z dość sporą dawką platformówek więc co mu szkodzi sprawdzić nawet Demo? Ja i tak brałbym przede wszystkim Sonic Generations i Lost World bo są świetne (zwłaszcza ten pierwszy ma przygotowane specjalnie dla 3DS'a lokacje więc nie jest zwykłym portem a do tego wygląda ślicznie). 

Odnośnik do komentarza

Jezu, jaki tu się rak wylał na ostatnich stronach, przeróbki, softy, piraty :/ Nie o takie Nintendo walczyłem, wstyd mi za Was.

 

Gry Nintendo to słodycz i radość do potęgi setnej, trzeba rzucać w nimi monetami, rupeesami, ciasteczkami i wszystkim co mozna, a nie na bezczela sobie opowiadac jak to teraz najlepiej przerobic konsolke i "sciagac gierki prosto z serwerow Nintendo hehehehe" :/

 

hamuj bajere Kryspin, przeróbka mi potrzebna do odpalania prawilnych oryginałów sciagnietych z VGP. Nie wszystko u nas w pudle wyszło.
Odnośnik do komentarza

Gry Nintendo to słodycz i radość do potęgi setnej, trzeba rzucać w nimi monetami, rupeesami, ciasteczkami i wszystkim co mozna, a nie na bezczela sobie opowiadac jak to teraz najlepiej przerobic konsolke i "sciagac gierki prosto z serwerow Nintendo hehehehe" :/

Tak nie robię, tylko dziwi mnie że tak bardzo dało sie hacknąć konsole. Nawet bałbym sie logować na ich serwerze, bo może to gdzieś zapisują i potem znowu pały na chacie?:)

Odnośnik do komentarza

 

Jezu, jaki tu się rak wylał na ostatnich stronach, przeróbki, softy, piraty :/ Nie o takie Nintendo walczyłem, wstyd mi za Was.

 

Gry Nintendo to słodycz i radość do potęgi setnej, trzeba rzucać w nimi monetami, rupeesami, ciasteczkami i wszystkim co mozna, a nie na bezczela sobie opowiadac jak to teraz najlepiej przerobic konsolke i "sciagac gierki prosto z serwerow Nintendo hehehehe" :/

hamuj bajere Kryspin, przeróbka mi potrzebna do odpalania prawilnych oryginałów sciagnietych z VGP. Nie wszystko u nas w pudle wyszło.

 

 

No dobra :notsure: Ale mam Cię na oku zbóju 

Odnośnik do komentarza

Znowu ból du,py o ściąganie gierek i za pięć minut post w temacie Gra o Tron po obejrzanym odcinku z torrentów?

 

Nintendo niech ogarnie bajerę i wtedy możemy gadać o piractwie, bo gierki dla dzieci po 150 zł to jednak przeginka :lapka:

  • Plusik 4
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nintendo oferuje najlepszy stosunek Cena - Jakość jeśli chodzi o gierki, także stfu kruczykruku i wracaj do oglądania GoT i kupowania powaznych gierek (remesterów z PS3) za 250 zł) :gayos:

 

PS nie oglądam, nie piracę. 

 

lol, shen mnie uprzedził :D 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Aha bo przecież to Nintendo decyduje w Europie jakie ceny gier każdy sklep ma wprowadzić. Od lat 90-tych stosują tą samą taktykę i to się nie zmieniło. Jeżeli masz problem to napisz do sklepów dlaczego ceny gier nie obniżają, nikt Ci nie powie "Panie bo mnie NIntendo zbije". I osobiście wolę dać 150zł na "gierkę dla dzieci" niż kolejny sandboxowy shit z milionem punktów na mapie ze znaczkiem PEGI 16/18 udając wielce dojrzałego gracza...... :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

blah blah blah na PSN są dobre promocje parę razy w roku, na XBL to samo, a u Nintendo co? Nawet jak coś zrobią z okazji 5-lecia eShopu (lol, to co, kolejna promocja za 5 lat?) to i tak cyfrowa dystrybucja to u nich żart przez gry przypisywane do konsoli (WTF), a nie do profilu. Kiedyś miałem 3DS-a z cyfrowym SM3DL, sprzedałem 3DS-a i gierki już nie mam, dziękuję bardzo za coś takiego. Najgorszy rak. To samo z tymi wszystkimi reedycjami sprzętu jak DSi, New 3DS itd. Nintendo też o tym nie decyduje? Uwielbiam ich gry i sprzęty, ale pewne rzeczy mnie wkur,wiają i nie ma co sobie mydlić oczu, że jest spoko, bo nie jest. Szczególnie w naszym kraju jest lipnie pod tym względem. A czyja to wina? Co mnie to w ogóle obchodzi? Ja jestem klientem, ma być dobrze, nie obchodzi mnie kto zrobi dobrze i dlaczego nie może.

Edytowane przez raven_raven
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

kupowania powaznych gierek (remesterów z PS3) za 250 zł) :gayos:

 

napisz że gierki dla dzieci to od razu jak zabolało xdddd

 

jakie gry na ps3 za 250 zł, o czym wy w ogóle mówicie?

Przeciez gry sa juz przypisane do konta od jakiegos czasu, a promocje maja co tydzien i w dobrych cenach mozna wyrwac sztosy jak phoenix wright, shin megami tensei itd.

 

 

O, to tego nie wiedziałem. Niemniej mojego Super Mario 3D Land wciąż nie mam :/.

Odnośnik do komentarza

 

kupowania powaznych gierek (remesterów z PS3) za 250 zł) :gayos:

 

napisz że gierki dla dzieci to od razu jak zabolało xdddd

 

jakie gry na ps3 za 250 zł, o czym wy w ogóle mówicie?

Przeciez gry sa juz przypisane do konta od jakiegos czasu, a promocje maja co tydzien i w dobrych cenach mozna wyrwac sztosy jak phoenix wright, shin megami tensei itd.

 

 

O, to tego nie wiedziałem. Niemniej mojego Super Mario 3D Land wciąż nie mam :/.

 

Gry od samego Nintnedo w tych promocjach nie lądują. W US się czasem cos trafia ale ta kto chyba tylko Okaryna była raz ze zniżką. Marian 2d i 3d w promocji w EU jeszcze nie był. taniej jest tylko jak gry lądują w Nintendo Selects.

Odnośnik do komentarza

 

hamuj bajere Kryspin, przeróbka mi potrzebna do odpalania prawilnych oryginałów sciagnietych z VGP. Nie wszystko u nas w pudle wyszło.

Chwila moment, to te 3DS z KiG bez przeróbki nie uruchomią gier z VGP? Moje pytanie dotyczy tylko gierek z NDS, konkretnie trzech Castlevanii.

 

Chodziło mi o gry z 3ds, gry z ds nie maja blokady.

Odnośnik do komentarza

@pawelgr5

Masz poniekąd  rację. Dotychczas gry od samego Big N dopóki nie wylądowały w Nintendo Selects to rzadko miały promocje. Różnica nastąpiła gdy pojawiło się MyNintendo. Od tej pory głównie gry od samego Big N dostają przeceny nawet o 50%, musisz tylko wydać złote monetki na daną zniżkę. Jest to inicjatywa skierowana do osób które dużo gier kupują cyfrowo. W ten sposób nie musisz często czekać na specjalne okazję itp. w My Nintendo co chwilę są długoterminowe zniżki i otrzymując monetki za samo kupowanie gier możesz wydać je na jaką zniżkę chcesz. Działa niczym PSN czy XBL z abonamentem tyle iż to Ty decydujesz kiedy i co chcesz kupić i nie ma przymusu bo monetki tracą ważność chyba dopiero po kilku miechach czy nawet po roku czasu. 

Odnośnik do komentarza

@pawelgr5

Masz poniekąd  rację. Dotychczas gry od samego Big N dopóki nie wylądowały w Nintendo Selects to rzadko miały promocje. Różnica nastąpiła gdy pojawiło się MyNintendo. Od tej pory głównie gry od samego Big N dostają przeceny nawet o 50%, musisz tylko wydać złote monetki na daną zniżkę. Jest to inicjatywa skierowana do osób które dużo gier kupują cyfrowo. W ten sposób nie musisz często czekać na specjalne okazję itp. w My Nintendo co chwilę są długoterminowe zniżki i otrzymując monetki za samo kupowanie gier możesz wydać je na jaką zniżkę chcesz. Działa niczym PSN czy XBL z abonamentem tyle iż to Ty decydujesz kiedy i co chcesz kupić i nie ma przymusu bo monetki tracą ważność chyba dopiero po kilku miechach czy nawet po roku czasu. 

 

Trzeba by dużo kupować. Poza tym na PSN promocje (i to lepsze) ma każdy, a nie jacyś wybrańcy, którzy przehulali akurat 200 zł w eshopie i mogą sobie za to wziąć 20-letniego Super Mario 64. Jak lubię Nintendo, tak ich polityka dotycząca promocji to kpina i zacofanie większe niż Friend Code'y na 3DS-ie.

Edytowane przez Elanczewski
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...