Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

Poużywałem, pograłem, wszystko za(pipi)iście, ale mam fetysz na punkcie ochrony sprzętów mobilnych. Ktoś używa jakiś case'ów czy czegoś tam? 

Takie coś znalazłem http://allegro.pl/armor-case-pancerz-tworzywo-aluminium-do-3ds-s-i5736540284.html

Zastanawia mnie czy taka ochrona będzie dobrze spasowana i czy konsolka nie straci na wygodzie używania. 

Jeśli są lepsze alternatywy to chętnie się zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

polecam najprostszy miękki pokrowiec, ten 3ds z promocji to ulepszona konstrukcja, pierwsza rewi.zja (śmieszki xd) nie miała metalowego panelu z tyłu i rysika? pierwsza kupa 3dsów też miała "błąd" konstrukcyjny i dolny ekranik  zostawiał smugę na górnym ekranie przy złożonej konsoli, elementy były źle spasowane i można było sie pokusić o folie, aczkolwiek w moim tego problemu nie widzę.

co do crystal caseów to ja ich nie lubie, bo mam dałna i codziennie musze wyjmować konsolę i ją czyscic z pyłków miedzy szczelinami, tak mam z telefonem i musze sobie normalnego kondoma kupić.

 

jak coś to cena tych 3dsów z zeldą to jednorazowy strzał, potem tego nie będzie ponoć w tej cenie. więc brać i grać.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Drizzt ten armor case jest dobry, sam go do swojego normalnego 3DS'a używałem (choć wtedy korzystałem z nie połączonej konstrukcji aby uzywać circle pada. Ogólnie nawet crystal case jest dobrym sposobem na ochronę konsolki. NIE POLECAM żadnych gumowych pokrowców itp. to badziewie tylko się wydaje dobre ale cały czas się przemieszcza od trzymania na nich dłoni i efekt to będzie przetarta obudowa w różnych miejscach (wiem bo to spotkało mojego Gamepada od Wii U - głupi ja a trzeba było od razu kupić crystal case'a i naklejkę hori na górę). 

 

Również akurat Orzeszek wprowadza w błąd ponieważ miałem dwa zwykłe 3DS'y z różnych okresów produkcji i efekt odbijania dolnej obudowy został. Jedynie teraz potrzeba więcej czasu aby się przepiękne dwie pionowe linie pojawiły. Tak więc naprawdę z czystego doświadczenia polecam wam folię ochronną na górną obudowe oraz włożenie między obudowę cieńką ściereczkę z mikrofibry. 

 

Jeśli chodzi o same folię to również polecam wam zakup prawdziwej foli Horii która kosztuje średnio 20/30zł. Te za dyszkę również są ok ale ich szybkie zużycie tylko po czasie denerwuje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok, dziękować.

Na allegro wielkiego wyboru nie miałem, więc wziąłem ten armor case + folie hori. Dodatkowo zamówiłem okarynę i SMT: 2 no i w dalszym ciągu poszukiwania virtue's last reward :D

I jeszcze jedno pytanko - jak ubiorę konsolkę w ten case to czy potem zmieści się ona w tym oryginalnym pokrowcu? Na zdjęciach pokrowiec wygląda na mocno spasowany, a nie chciałbym wejść na minę,

Odnośnik do komentarza

Swoją odebrałem z paczkomatu ale nie miałem nawet czasu otworzyć. ;/

 

Powiedzcie mi co do gierek to na allegro pchają jakieś podróby czy spokojnie można coś szarpać?

 

To moja, w sumie pierwsza, styczność z nintendo.

 

Ogółem najbardziej zależy mi na platformerach + ew. jakieś inne must have, rzucicie jakieś tytuły? Byle nie monster hunter i poksy. ;/

Odnośnik do komentarza
To moja, w sumie pierwsza, styczność z nintendo.

 

To jakby "Black Album" był twoją pierwszą stycznością z Metallicą.

 

Jakoś strasznie wiele nie ma do grania. Ale możesz grać w szeroki garnitur pierwszego DS-a.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Pomagam, bo nigdy nie jest za późno kupić inną konsolę.

 

No z platformerów specjalnie na 3DS-a masz Mario, co nie. Pierwszy zakup dla każdego od dekad na każdej konsoli N, ten na 3DS-a jest też dobry. Są ciekawe nowe części Shantae i Kirby, właśnie wydany. Jest trochę portów gierek multiplatformowych, nieźle przyjęte były np. Sonic the Hedgehog kilka części ładnie zrobione, Shovel Knight, Cave Story, Spyro's Adventure, VVVVV. Jest odnowiony Donkey Kong Country i trochę gierek z Virtual Console. No i to chyba tyle.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Fenomenalne opinie zbiera Bravely Default. Jak zagram to potwierdzę czy warto. Z przyjemnych gier na krótkie posiedzenia masz jeszcze serię Blox (FallBlox, PullBlox i FullBlox). Poki mimo wszystko zawsze warto ograć. Do tego Fire Emblem i Resident Evil: Revelation (tak można na większej konsoli, ale na kieszonsolce to robi jeszcze bardziej).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Jaki soft jest w tych konsolach?

2. Wystarczy walnac szmatke do okularow przed zamknieciem zwyklego 3ds zeby sie odciski nie zrobily?

 

Ad 2. wystarczy, ew. mzoesz zrobić jak ja dawniej robiłem, tj. kupiłem takie gumki malutkie przezroczyste do szafek, co by nie obijaly sie przy zamykaniu i nakleilem dwie na rogach konsolki na dolnej polowce. 

Odnośnik do komentarza

Swoją odebrałem z paczkomatu ale nie miałem nawet czasu otworzyć. ;/

 

Powiedzcie mi co do gierek to na allegro pchają jakieś podróby czy spokojnie można coś szarpać?

 

To moja, w sumie pierwsza, styczność z nintendo.

 

Ogółem najbardziej zależy mi na platformerach + ew. jakieś inne must have, rzucicie jakieś tytuły? Byle nie monster hunter i poksy. ;/

 

 

No nasz kolorowy kolega Ci mniej więcej opisał platformówki ale rzeczywiście w głównej mierze na 3DS'ie nie ma ich oszałamiająco dużo ale za to każdy z nich to perełka sama w sobie. 

 

- New Super Mario Bros. 2

- Super Mario 3D Land

- Donkey Kong Country Returns 3D

- Rayman Origins

- Shovel Knight

- Cave Story 

- Shantae and the Pirate's Curse (+ chyba nadciagający Half genie Hero - nie pamiętam czy wychodzi na 3DS'a)

- Sonic Generations

- Sonic Lost World

- Sonic Boom (dwie części)

- Kirby Triple Deluxe

- Kirby Planet Robobot

- Rayman 3D

- Masa klasycznych platformówek z Virtual Console i Nintendo eShop

 

Te pozycję spokojnie starczą Ci na długo a ja od Siebie dodałbym jeszcze:

 

Prof. Layton vs Phoenix Wirght

Ace Attorney Phoenix Wright: Dual Destinies

The Legend of Zelda A Link Between Worlds / Ocarina of Time 3D, Majora's Masks 3D

Luigi's Mansion 2 

 

I cała masa wstecznie kompatybilnych gier z DS'a.

 

Co do podróbek i całej reszty to o gry z 3DS'a obawiać się nie musisz. Inaczej jest z grami na DS'a gdzie musisz uważać na bootlegi i chamskie pirackie wersje (najczęściej objawia się to już od pudełka - czarne Amerykańskie pudełko z Europejską okładką i klasyfikacją wiekową PEGI a gra również wydanie "niby" Amerykańskie z brzydko naklejoną naklejką na cart'cie). 

 

Będziesz miał pytania to wal śmiało, pomożemy  :master:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...