Skocz do zawartości

Forumowy Turniej w Forza Motorsport 3


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli tak dalej będzie, że ktoś raz podaje czas, a raz nie, to moim zdaniem taki turniej w ogóle niema sensu :confused:

Ja wiem, że na wykręcenie topowego czasu trzeba poświęcić co najmniej 30 minut dziennie, ale jak się już bierze udział w turnieju, to chociaż wypadałoby wrzucić czas wykręcony na samym początku danej rundy, a nie czekać do ostatniej chwili (wtedy może nam coś wypaść i po ptokach :P ).

Cyknąć fote z byle jakim czasem to chyba nie problem?

 

Edit: @Orion - na samym początku rundy przecież podałeś przyzwoity czas... wystarczyło zrobić wtedy zdjęcie i by było ok.

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

No sorry panowie, ale złośliwość rzeczy martwych. Jak już miałem wrzucać czas spalił mi się komputer, tzn. zasilacz. Dopiero przed chwilą wymieniłem to chińskie (pipi). Ja się nie wykruszam, jeżdżę dalej. Powiem tylko, że miałem czas mniej więcej na poziomie 1:47:3xx także szkoda. Na początku nie robiłem zdjęcia, bo fotki zawsze robię podczas ostatniej jazdy tzn. Sobotniej ;) Na następnych kwalifikacjach jadę dalej.

Pozdrawiam i gratuluję zwycięzcy

Postuluję, aby przesunąć wszystko o jeden dzień i żeby podawać czasy do Niedzieli do 21:00. Sobota to zawsze jakaś bibka czy coś i często nie ma kiedy podać czasu. Oczywiście ta runda już jest zakończona ;)

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Fajne autko i jedna z moich ulubionych tras :thumbsup:

 

Po kilkunastu kółkach: 1:29,957

http://i42.tinypic.com/6zsxg7.jpg

 

Edit: też bym wolał, by czasy podawać do niedzieli do godz. 21:00.

Niedziela jest zasadniczo dniem luźnym i można dłużej przysiąść i dopracować czasówkę ;)

 

Edit 2: a za 3 miejsce powinno być chyba punktów 6 :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...