Skocz do zawartości

Portal 2


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Niespodzianką od Valve, która wyjaśni co działo się pomiędzy P1 a P2, będzie komiks. Głównym bohaterem komiksu będzie Rat Man. Kilka pierwszy stron jest już tutaj: http://valvearg.info/wiki/Portal_2 , więcej - już jutro na IGN.

 

P.S. Do premiery zostało już tylko 13 dni! :teehee:

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

ja juz nawet nie komentuje tych filmikow, sa smieszne i licze że gra tez bedzie miala taki humor

 

nie moge sie juz doczekać i licze że da mi duzo zabawy , w sam raz tyle żeby spokojnie doczekać do LA noir grajac w portal 2

 

chociaz nie traktuje portala jako zapychacza w oczekiwaniu na LAN, bo portal2 to jedna z najbardziej oczekiwanych rpzezemnie gier w tym roku, a moze nawet najbardziej oczekiwana, chociaz zapewne nie powali na kolana pod kazdym względem, ale licze że powali humorem i klimatem i bedzie jedną z niewielu gier ktora bede rpzechodzil wielokrotnie dla samej przyjemnosci grania a nie z powodu jakichś trofeów czy innych bzdetów

Odnośnik do komentarza

W newsie poniżej mamy dokładne szczegóły na temat współpracy między steam a PSN:

 

http://blog.us.plays...-steam-details/

(pl: http://www.gram.pl/news_8AveJ,q4_Valve_wyjasnia_jak_bedzie_wygladac_wspolpraca_platformy_Steam_z_PlayStation_3.html )

 

P.S. Za tydzień będziemy już grać :wub: !!!

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

ja wlasnie kupilem w saturnie w arkadii i odpalam pierwszy raz, nie moge sie doczekac, zataz edytuje posta i napisze pierwsze wrazenie

 

 

pierwsze info - polska wersja ma też nagielską w sobie na szczescie, i chyba polski odpala sie tylko jesli menu konsoli jest po polsku (u mnie jest po angielsku wiec i gra właczyla sie po angielsku)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ja pograłem troche (3 rozdział)i powiem tak :

-source sie zestarzał, grafa jest srednio-dobra

-humor jest genialny, warto czasami postać w miejscu i nic nie robić, żeby posłuchać komentarzy tej kulki z brytyjskim akcentem(zapomnialem jak sie nazywa)

-zagadki proste póki co, ale nie dostałem do dyspozycji żadnego z nowych elementow gameplayu, więc może potem będzie trudniej

-fabularnie jeszcze nic nie odkryłem, oprócz tego co wiemy z trailerów, jednak w tle jak się dobrze przyjrzymy czasami widać "coś tajemniczego" co wzbudza moje zainteresowanie

-polskie napisy są bardzo poprawne, czasami pominą jakiś fragment zdania, ale rzadko.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

jesli lubisz jedynke to bierz smialo , gra jest podobna w dobrym znaczeniu, co pierwsze sie rzuca w oczy to o wiele wiecej humoru, co chwile padaja smieszne teksty :D

 

 

przeszedlem też 3 chaptery, starzy wyjadacze poczuja sie jak w domu, jest swietnie, prawie kazdy tekst jest śmieszny :D

 

pozatym powraca to fajne uczucie gdy sie uda rozwiązac zagadke a na poczatku bylo "co to kurna jest?" , chociaz przyznaje jak narazie zagadki są łatwe, zwlaszcza jak sie grało w jedynke to człowiek już "myśli portalami" (co nie oznacza że są takie same, dosyc szybko dochodzą nowe przedmioty i trzeba z nimi kombinować, ale jak sie jest obeznanym z jedynka to nawet nowe wynalazki szybko sie ogarnia, mysle że to stad bierze sie pozorna łatwość, bo założe sie że ktoś kto nie gral w jedynke zesrał by sie juz po 15 minutach :P

 

pamietajcie THINK WITH PORTALS

 

 

co nie znaczy ze ejst to gra dla kazdego i polecam ją w ciemno, polecam ją fanom jedynki, nie polecam komuś kto sie spodziewa strzelaniny FPP w stylu COD, tutaj zupelnie nie znajdzie sie strzelaniny, to gra logiczna w ujęciu fpp (dla wiekszosci to oczywiste, ale warto o tym przypominac w dobie COD)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nie liczylem ale wydaje sie ze jest ich cała masa, i chyba nie bedzie tak ze polowa wpadnie automatycznie za przejscie gry

 

niektore sa proste jak np zrobić gesty grajac coopa, inne wymagaja przejscia danych fragmentow gry w krotkim czasie, albo bez zgonu, niektore są za zrobienie nietypowych rzeczy w okreslonej lokacji itp, wiec jest roznie, ale nie czytalem dokladnie wszystkich

 

 

edit

po pograniu troche i ochłonięciu, stwierdzam że jak narazie najgorsza z całej gry jest... okładka ;p

 

gra jest swietna i spokojnie przewyzsza klimatem jedynke

jednak okładka jest zbyt dosłowna i prostacka, nastawiona na mało zorientowanych ludzi, w dodatku pokazuje w glupiej pozie robociki, ktore zapewne sa fajne, ale nie wydaje mi sie żeby zasługiwały na głowną pozycje na okładce

 

o wiele bardziej bym wolał jakąś minimalistyczną okładke z napisem o logiem portala , ewentualnie coś w stylu obrazka z pierwszego posta, coś co by oddało klimat gry

a nie takie jarmarczne cuda na kiju xD

 

 

jak widzicie czepiam sie takich bzdetów bo do samej gry nie mam zastrzeżeń :P pewnie nie jest idealna, ale w pełni kupiła mnie klimatem , a i sama logiczna rozgrywka daje duużo frajdy :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hahah niezłe oceny xD ale bardzo mnie to cieszy :D

 

chociaz trzeba zaznaczacy ze mimio sredniej bliskiej 100% to nie jest nadal gra dla kazdego, i pewnie sporo dzieciakow spodziewajacych sie CODa widzac taka ocene pobiegnie do sklepu, a potem zacznie sie żalić "co to za crap?!? tu trzeba myśleć!! :("

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...