Skocz do zawartości

Marvel vs Capcom 3


Patoslaw

Rekomendowane odpowiedzi

Marvel vs. Capcom 3 is Coming to Xbox 360 from Capcom

http://www.planetxbox360.com/article_10306/Marvel_vs_Capcom_3_is_Coming_to_Xbox_360_from_Capcom

 

Marvel vs. Capcom 3: it's about time we got a real, high-definition upgrade to one of the best fighting games ever created. From the information we have heard the game will be disc-based (no more XBLA or PSN for MvC fans) and the graphics will be seriously upgraded, running at a full 1080P. Another little hint was the fact that Marvel-employee Agent M (Ryan Penagos) was in Hawaii this past week, at the same hotel, showing off something he could not yet talk about. Oh anyone else notice the Twitter account for MvC has popped back up, making tweets almost daily. Something is about to happen with that franchise and I'm willing to guarantee this is just that announcement (throw that in with the fact that my mole is inside, learning everything they need to know on this fighting game). The only information still scarce on this game is that of the roster, we can confirm that Wolverine, Spider-Man, The Hulk, Magneto, Storm, and a few others will be back; but the team behind MvC3 have said they will be blowing fans out of the water with the sheer number of characters this game includes (on the disc). Surely the unlock-able gameplay will be back and in full force. As far as gameplay goes the Capcom team decided to stick with what we know best, 2D - that being said it is not tradition 2D fighting, think more of a cross between Street Fighter IV and the original Marvel vs. Capcom 2 (sounds epically awesome to us). Other details, screenshots, trailers, and more will be released next week once the official embargo lifts. Another rumor my mole told me was that gamers attending this year's E3 2010 conference in Los Angeles will have a chance to go hands-on with Marvel vs. Capcom 3 - it should ship later this year or early 2011 for the Xbox 360 and Playstation 3. There are many other rumors swirling around but we think we pled our case just fine, MvC3 is coming to next-gen consoles and will be officially announced very soon (like next week).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wow.

 

W sumie bardziej ucieszyłbym się z nowego CvS'a, ale i tak słit. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciekawe czy będzie więcej, niż 4 grywalne postacie.

Jako nerd nie zostawię tego postu bez komentarza. Otóż w MvC2 da się grać więcej niż 4 postaciami:

 

Magneto, Storm, Sentinel, Cable, Doom, Strider, CapCom, Cyclops, Tronn Bonne (ale tylko jako assist), Psylocke. Japończycy dorzuciliby jeszcze Iron-Mana ale oni się nie liczą* :P więc mamy 10 postaci. To o całe 5 więcej niż wymieniłeś :whistling:

 

*Doc Duo też jest wyjątkiem ze swoją Spiral i ownagem na Evo kilka lat temu, ale jest ona tak rzadko wybierana, że sobie darowałem

Odnośnik do komentarza

więc mamy 10 postaci. To o całe 5 więcej niż wymieniłeś :whistling:

ekhem... 10-4=6 :P

 

No ok, niech będzie 10. W przypadku blazblue taki wynik robiłby wrażenie, ale nie przy grze z 56 postaciami ; D Zresztą, i tak jakieś 90% widzianych teamów to storm+sentinel+character of choice;]

 

Nie mówię oczywiście że to źle, dla mnie im mniej wybieranych postaci tym lepiej. Sam gram MSS, lol.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza

Wow.

 

W sumie bardziej ucieszyłbym się z nowego CvS'a, ale i tak słit. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ciekawe czy będzie więcej, niż 4 grywalne postacie.

Zamierzają w grze dać jakieś 30 postaci, a nie prawie 60, więc powinien być znacznie lepszy balans między nimi.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

hm wyglada to calkiem fajnie, podobne do starych gier (te same ciosy)

 

ale 2 rzeczy mi sie nie podobają,

jeden drobiazg - za dużo zielonego kolory w rozbłyskach :P

i druga sprawa bardzo wazna dla mnie i bardzo przykra - nie słychać dzwięku uderzeń! (pipi) jakim cudem po 10 latach udalo im sie zwalić tą samą rzecz? w MvC1 na psx wlasnie dzwieki uderzen byly najgorszym elementem, jakies peirdnięcia itp, a teraz znowu ten sam element jakis zwalony? slychac wszystko , nawet jakies dashe i inne bezdety, wszystko jest dobrze słyszalne oprocz samego dzwieku przyjęcia ciosu na klate.. dlaczego?! przecież praktycznie wszystkie bijatyki capcomu mają swietne dzwięki uderzeń a tu kolejny raz taki bubel? :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

A no pewnie, ze gram : ) Nie bylo mnie chwile na necie, bo przeprowadzalem sie do Poznania, pozniej do nowego mieszkania... Ale juz zyje i mam sie dobrze : ) Gram na livie teraz pod tym samym nickiem co zawsze - blackieEX : )

Dodaj mnie (pipi)u do znajomych. Jak zreperuje sticka to cos pogramy a jak nie to będę ruchał w marvela na padzie.

Odnośnik do komentarza

To gdzie teraz Marek mieszkasz? Poznan? Daj znac. Ja nie gram na XBOXie :D Tylko na PS3 :)

 

A gra? Nie mialem czasu, odpalilem tylko ale niestety, ta wersja sie wywala na jakims levelu wiec to beta. Trzeba na fulla poczekac. Sa 4 przyciski przy czym jeden wybija, do tego przyciski do zmiany ludkow. Musze obczaic jak to posuatwiac bo moj stick ma 6 klawirkow :) Ale ogolnie nie prezentuje sie najgorzej chociaz taka grafika mnie sie nie podoba szczegolnie. SF4 jest ladniejszy jesli chodzi o styl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...