Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

http://gameinformer.com/games/call_of_duty_black_ops/b/ps3/archive/2010/11/09/review.aspx recenzja GI

 

Ocena 9

 

"Remember Modern Warfare? Yeah, like that but in 1968"

 

Czekania na kuriera zabija tym bardziej widząc jak osoby z friendlisty już grają ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wszystkiego bym sie spodziewal, ale nie tego ze w porownaniu do MW2 - feeling postaci w BO sie zmieni. To dalej jest CoD, ale napewno nie tak casualowy jak poprzednie odslony. Postac inaczej biega w zaleznosci jaka ma bron. Jestem dopiero po 3 rozdzialach, wiec o fabule trudno cokolwiek powiedziec, ale gra ma klimat operacji wykonywanych w tamtych czasach. Zobaczymy jak bedzie potem.

 

Pozdrawiam wszystkich, ktory rugaja gre na podstawie filmikow, nie majac pojecia tak naprawde z czym ma sie do czynienia.

Odnośnik do komentarza

Odpalilem, wylaczylem bo praca czeka (dzis ostatni dzien przed ulopem) i co moge powiedziec na pewno w singlu nie ma tego pitolniecia jak w pierwszym MW. Pamietam jak dzis pierwsza misja (statek) zrobila na mnie takie wrazenie, pozniej ten przerwynik ze az chcialo sie grac. Tutaj odpalilem i mieszane uczucia - z jednej strony wszystko fajnie, ladniutkie skrypty etc. ale cos nie tak. Misja z

wagonikiem

..czulem male dejavu. Graficznie tez nie wiem czym sie ludzie rozwadza ale jakos postepu nie widze ba nawet powiem wiecej tekstury broni sa fatalne porownujac do takiego BC2. Otoczenie tez nie robi wrazenia ale to dopiero poczatek. Jak przejde na pewno sie podziele wrazeniami ale juz teraz powiem tak ze gdyby nie promocja wymien MOH za BO (plus 13 euro doplaty z mojej strony) to raczej nie kupilbym tej gry na premiere. Podobno najwazniejsze jest pierwsze wrazenie a tu jak na razie jest dobrze ale nic wiecej..

Odnośnik do komentarza

 

Trudno żeby wydając 200zł mówić że się zawiodło na czymś.

Co w tym dziwnego? Nie rozumiem takiego toku myślenia - kupiłem więc musi być za(pipi)iste nawet jeśli takie nie jest?  Współczuję...

 

 

Osobiście nie grałem w ten tytuł więc nie wypowiadam się, może kupię w przyszłości (w tym miesiącu czeka na mnie inny tytuł) to wtedy będę biadolił...

Edytowane przez cortezon
Odnośnik do komentarza

Są 3 mapy do Zombie, na razie odkryłem 2, są jeszcze bardziej rozbudowane niż ta z map packa 3 do cod:waw :)

 

Singla już skończyłem i jest dużo lepszy od tego z WaW i Mw2, choć z fabuła też trochę przekombinowali, ale za to dym w niektórych misjach jest za(pipi)isty, dla mnie solidne 9/10 :)

Edytowane przez pleju
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawiają te wysokie oceny. Dziwne, że gry które niewiele wnoszą względem COD4 dostają takie same noty. Ja wiem, że to kawał solidnej gry ale bez przesady :D Może jestem przewrażliwiony. Jednak gdy pomyślę, że gametrailers wybiera COD:MW2 jako grę roku 2009 na PS3 to coś mi nie pasuje.

W BO znalazły się misje coopowe?

Odnośnik do komentarza

Jestem w czwartym rozdziale i jak na razie jest mega miodnie ;). Wcześniej starałem się unikać wszelakich spoilerów więc zarys fabualrny z przesłuchiwaniem Masona przypadł mi do gustu. Black Ops to po prostu więcej tego co oferowały poprzednie części. tryb Zombie odpaliłem tylko na chwilkę ale myślę, że spędzę z nim długi okres czasu jako Fan Resident Evil. Tryb MP zostawię sobie na koniec, kiedy scalakuję singla ;)

Edytowane przez WESKER-DL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...