Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o MW.

 

No tego akurat się domyśliłem, ale Cankusowi chodziło o WaW, więc się Easye trochę niepotrzebnie nagadał.

Zresztą po co ja ciągnę ten temat? :D

 

Rzeczywiście WaW i MW2 nie zachwycały poziomem trudności więc rad jestem że BO trzyma fason.

Choć jak sobie przypomnę frustrację związaną z CoD4 na veteranie to odrazu mnie skręca. Te korytarze w bazie ruskich na czas i epilog w samolocie to był nieziemski wręcz hardcore.

Odnośnik do komentarza

Veteran daje popalić, oj daje, grałem 3 dni po jakieś 3-4h dziennnie (próbując zrobic niektóre achivy powiązane z każdą misją), może jakimś hardcorem nie jestem ale też nie casualem, najbardziej co frustruje w tej grze to mega z.ebany autoaim, lepiej go wyłączyć bo to co konsola czasami robi to żenada, namierza jakiś gości za ścianą zamiast tych przed nami, deszczu granatów nie ma więc spokojnie idzie grać, zauważyłem że pojawia się on tedy jak sami zaczniemy zasypywać wrogów granatami. Gra czasami po naszej śmierci portafi zrespić nas na checkpoint'cie prosto pod lufą przeciwnika i tak wkółko, aż wkońcu coś się odwiesi i uda nam się np. schować za jakąś przeszkodą, trochę dziwne bo wg. mnie checkpoint powinien byc w jakimś wmiarę bezpiecznym miejscu. Niekończący resp przeciwników jest ale bez przesady da się grać, gra poprostu wymusza na nas ciągłe parcie do przodu. Nasi kompani też jacyś tacy humorzaści, raz napierają do przodu wykonując praktycznie za nas całą czarną robotę, a raz jak się zaczają za jakąś osłoną, to choćby wołami to ich nic nie ruszy. Grafika ładna, trzyma poziom MW2, ale szału nie ma, co do audio też na poziomie jednak wg. mnie oprawa z nowego MoH jest o niebo lepsza (mowa tu o wszelkich komunikatach, rozmowach towarzyszy, itp), za BO przemawia mega muzyka która towarzyszy nam podczas misji, mamy kawałki w klimatach Hendrixa, jak również fani cięższego brzmienia znajdą tu coś dla siebie. Co do końcowej oceny to mam mieszane uczucia, z jednej bardzo dobra fabuła, oprawa, i to coś co sprawia że kładziesz się spać i myślisz jak by tą misję przsejść, może spróbować w ten lub inny sposób, z drugiej strony drobne, ale jednak, błędy które czasami sprawiają że człowiek ma chęć rzuceniem padem o ziemię. Jak dla mnie mocne 8/10.

Edytowane przez SierraPL
Odnośnik do komentarza

Co do końcowej oceny to mam mieszane uczucia, z jednej bardzo dobra fabuła, oprawa, i to coś co sprawia że kładziesz się spać i myślisz jak by tą misję przsejść, może spróbować w ten lub inny sposób

Serio? Nie ma przesadzonej papki z MW2? W zasadzie to jedyna rzecz o którą się obawiam, żeby byc bardzo zadowolonym z Black Ops.

Odnośnik do komentarza

Fabularnie ta gra naprawdę stoi na wysokim poziomie, nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale fajnie odkrywa się kolejne fragmenty układanki by na końcu zostać, powiedzmy "zaskoczony", czy pozytywnie czy negatywnie to już zależy od odbiorcy. Oczywiście sama scena końcowa nie obyła się bez flagi USA, ale napewno nie ma takiego patosu jak w MW2.

Edytowane przez SierraPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fabularnie ta gra naprawdę stoi na wysokim poziomie, nie będę się zagłębiał w szczegóły, ale fajnie odkrywa się kolejne fragmenty układanki by na końcu zostać, powiedzmy "zaskoczony", czy pozytywnie czy negatywnie to już zależy od odbiorcy. Oczywiście sama scena końcowa nie obyła się bez flagi USA, ale napewno nie ma takiego patosu jak w MW2.

 

Dziękuję już kocham BO ;].

 

Czyli Bay nie maczał w tej części palców... Ciężko nie "napalać się" jak czyta się opinie najlepszy singiel w CoD-ach (choć czy lepszy od czwórki to nie wierzę ;p), wysoki poziom fabularny, brak patosu z mw2 (chwała Bogu).

 

Ch.uj jeszcze 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza

ŁOŁ - pogralem dzisiaj u kumpla i jestem wniebowziety. Jasne - graficznie nie odstaje, raczej poziom MW2, ale scenariusz i wszytsko to co dzieje sie na ekranie nie pozwala sie od gry oderwac. W ciagu pierwszych 2 misji dzieje sie wiecej niz przez cale MoH.

 

W poniedzialek podono ma byc w Warszawie, wiec specjalnie wyszedlem, by nie psuc sobie zabawy, ale juz widze, za co chwalony jest cenariusz ! OGIEŃ!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Takie Call of duty i tak w call of duty dużo osób gra niestety , osobiście nienawidzę takich osób nadmiernie używających Quick scope'ów i później chwalących się montażem zrobionym z kilkunastu meczy, takich jak ten z tego filmiku wieszałbym za klejnoty <_< co najmniej dwa razy :thumbsup:

 

Beka :lol: znowu narzekanie na quick scope'y.

 

Czemu cię wkur.wia ktoś, kto lepiej używa snajpy niż ty?

Odnośnik do komentarza

a ja nie czaje tej kropki. Zreszta zamiast (pipi)ic, odpalcie bardziej skillowe HALO, czy Battlefielda, ta gra taki ma charakter, jest arkadowa od lat i to jest wlasnie w niej fajne. Nie trzeba jej poswiecac masy godzin, by byc rownym przeciwnikiem, przyciaga swoja latwoscia, odpreza, taka ma byc. A snajpy tak uzywac pewnie 60% osob nie potrafi, wiec czym sie tu wqrwiac ? Ze ktos lepiej gra niz ja ? Bez przesady,watpie tez zeby wszyscy uzywali myszek, czy robili sobie kropke na ekranie - bzdura i tyle !Jak dla kogos jest zbyt latwa to niech odpali inna gre - dla mnie ma zostac wlasnie tak jak w kazdym innym COD. :yes:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...