Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze - w temacie wyrazilem opinie na temat bety. Gdy pisalem, ze jest (pipi)owa, PES fani wchodzili i probowali wszystkich przekonac, ze jest SUPER i na innych forach tez tak pisza. Teraz okazuje sie, ze moze jednak jest do dupy, bo na GS pokazuja wersje o wiele lepsza (nie neguje tego) to zaczyna sie gadka, ze jestem Fanboy, bo wyrazilem swoja opinie na temat gry, ktora dostalem. Rozumiesz abstrakcje ?

Tym sie roznimy, ze ja od poczatku pisze "czekam na dema", by ocenic gre i tym, ze mi filmy z bety sie podobaly, do poki w nia nie zagralem. (a nie - Tobie tez sie podobalo, to co widzisz :whistling: )

Czy gdzies pisalem na temat filmow, ktore zamieszczales. Widze roznice golym okiem, ale nie wiem jak sie w to bedzie gralo i w ogole sie tym nie sugeruje, BO ZAGRALEM w gre, ktora podobala mi sie na YT, i cala podnieta opadla.

EOT.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Beta miala za zadanie sprawdzic online i poznac opinie graczy co mozna zmienic w tym trybie itp...nie dostalismy tego zeby sobie od tak pograc

oczywiscie mozna wyrazac swoja opinie ale trzeba miec na uwadze ze na gamescome jest juz pokazywany nowszy bulid i kazdy kto jezdzil prez ostatnie 3 lata po pesie jest teraz bardzo zdziwiony na plus jak pes sie zmienil

Odnośnik do komentarza

Generalnie,po tym co napisali na ppe nie mam powodu by się martwić o jakość nowego PESa.

easye - Ty nie wyraziłeś opinii na temat bety,tylko oceniłeś już końcowy produkt i stwierdziłeś ,że nowy PES CI się nie podoba..

Samo to o tych 360 stopniach - nie wydaje Ci się dziwne,że między zdaniem tych co grali w bete online,a opinii z ppe jest chyba zbyt duża różnica?Jedni piszą,że nie ma tego wcale inni,że jest lepiej wyczuwalne niż w fife.

Ktoś chyba grał w inną grę.

Proponuje obniżyć trochę poziom emocji,bo zaraz ktoś tu wpadnie i zrobi czystki.

Odnośnik do komentarza

No to co to oznacza ? Ze w becie nie ma dryblingu 360 ?

Nie rozumiem abstrakcji, bo dostałeś wersje, w której miałeś jasno zaznaczone - zwalone będzie to i to i to - prosimy się nie sugerować, gdyż te aspekty zostaną drastycznie zmienione. Ocenić powinienes wszystko inne po za tym, co zostalo wymienione. Zrobiles inaczej, dlatego wszyscy z Tobą jadą ;)

No patrz jaki Ty jestes zmienny! Widzisz w czyims oku drzazge, a w swoim belki nie dostrzegasz.Wchodzisz do tematu EA, gdzie nawet nie dali bety, gdzie nie mozna dawac filmow z gameplayu, bo EA zabrania, takze tlumaczac sie, ze to wersje w "ilus tam procentach ukonczona" i nie wsyztsko zostalo zaimplementowane i tam rozumiem Ci to nie przeszkadza, ze EA pisze inaczej, bo obejrzysz 1 filmik i w skrocie Twoje zdanie wyglada tak:

" nic nie zmienili to samo co w 10tce"

 

Ja przynajmniej po obejrzeniu filmow z bety (ktore mi sie podobaly) i po zagraniu w nia mam mniej wiecej jakis punkt odniesienia, jak sie poruszaja zawodnicy, jak to mniej wiecej bedzie wygladac i jak mniej wiecej bedzie wygladal Gameplay i mam prawo, na tej podstawie ocenic, ze jezeli nawet poprawia nieco to o czym pisza, to miimo wszystko dla mnie ta gra jest wciaz gorsza niz stara FIFA 10.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Easye

 

Człowieku przestań k.u.r.wa siac zamęt!!! Przestań k.u.rw.a wiecznie mówic jaki ten PES jest zły a jaka fifa wspaniała!! Graj sobie w tę swoją fife i tyle. Ch.uj nas to obchodzi! Po co tutaj jestes? Po to by ludziom życie zatruwac? Mozesz robic wszystko by zniechęcac ludzi ale i tak tobie to sie nie uda!!!Co za gośc.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Easye

 

Człowieku przestań k.u.r.wa siac zamęt!!! Przestań k.u.rw.a wiecznie mówic jaki ten PES jest zły a jaka fifa wspaniała!! Graj sobie w tę swoją fife i tyle. Ch.uj nas to obchodzi! Po co tutaj jestes? Po to by ludziom życie zatruwac? Mozesz robic wszystko by zniechęcac ludzi ale i tak tobie to sie nie uda!!!Co za gośc.

Czlowieku,wrzuc na luz bo niedlugo zobacze Cie w TVN pod siedziba EA z granatem w reku. To jest forum dyskusyjne i jezeli kazde odmienne zdanie wywoluje uszczerbek na Twojej psychice,ze nusisz rzucac (pipi)mi,to najlepiej odlacz komputer od zasilania,bo internet zle na Ciebie wplywa.

Odnośnik do komentarza

Easye

 

Człowieku przestań k.u.r.wa siac zamęt!!! Przestań k.u.rw.a wiecznie mówic jaki ten PES jest zły a jaka fifa wspaniała!! Graj sobie w tę swoją fife i tyle. Ch.uj nas to obchodzi! Po co tutaj jestes? Po to by ludziom życie zatruwac? Mozesz robic wszystko by zniechęcac ludzi ale i tak tobie to sie nie uda!!!Co za gośc.

Czlowieku,wrzuc na luz bo niedlugo zobacze Cie w TVN pod siedziba EA z granatem w reku. To jest forum dyskusyjne i jezeli kazde odmienne zdanie wywoluje uszczerbek na Twojej psychice,ze nusisz rzucac (pipi)mi,to najlepiej odlacz komputer od zasilania,bo internet zle na Ciebie wplywa.

 

Z tobą jak widac normalnie nie idzie dyskutowac to trzeba wprost byś wreszcie zrozumiał jakie bzdury wypisujesz. Jest tutaj masa osób, które piszą do ciebie w sposób normalny,rzeczowy a ty robisz z nich głupich ślepych idiotów. Recenzenci z całego świata jak i z Polski piszą same superlatywy

na temat gry a jeden gosc,czyli ty przychodzi i mówi,że Pes jest zły i archaiczny i między Fifa dzieli go przepasc. Jeszcze raz by to do ciebie dotarło: Robisz z nich ślepców czy idiotów? Za kogo ty się uwazasz? Nie3 pododoba sie tobie PES to ok, ale nie wmawiaj innym,że jest to słaba archaiczna gra!

Odnośnik do komentarza

Klulu-rozumiem,ze Black Mamba,ktory w takich superlatywach wyrazal sie o tak z(pipi)anej becie z Ciebie idioty nie robi? :teehee:

 

Ty w szczególności robisz z ludzi jakiś ślepych baranów. Wole opierac swoje opinie na recenzentach i ocenach ludzi grających na gamescom niż 2 gości z forum psx extreme, którzy uwielbiaja notabe Fifę.

Odnośnik do komentarza

Ja może poruszę jeszcze kwestię oprawy AV - czy mi się wydaje, czy może grafika wygląda lepiej niż w PES 2010 ?

Już w 10-tce grafika podobała mi się bardziej niż w Fifie, głównie ze względu na lepszy AA i bardzo plastyczne oświetlenie. Teraz mam wrażenie, że będzie jeszcze lepiej, choć po filmikach nie można mieć 100% pewności.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy jarają się nowym Pes-em a ............ niektórzy nie ;].

 

http://www.gametrailers.com/video/gc-10-pro-evolution/703264 GC10: Go Goal Or Go Home Gameplay (Cam)

 

 

 

ech, jak oglądam ten filmik to przypomina mi się pierwszy pes z ps2...oh, to było coś...i to "coś" wydaje się tu właśnie byc, ale to na razie takie przeczucie bardziej, nie ogram dema, nie powiem nic na pewno

 

 

aha, panowie- moglibyści przestać spamować? ciezko strasznie przebrnąc przez te fale prywatnych dysput, chcecie by temat zszedł kompletnie na psy? :confused:

 

 

sprawdzcie co pisze kali

 

 

rozwala fragment, gdzie twierdzi, że drybling 360 jest lepszy niż w fifie. Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że kali zawsze wolał pesa...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Na tym filmiku zdecydowanie widać 360 stopni i ,że zawodnicy nie poruszają sie juz w lini prostej po szynach :)

@up

Dałem tego newsa na poprzedniej stronie ;)

P.S Szkoda,że w PE nie ma teraz kogoś ,który specjalizuje sie w grach sportowych...

 

 

widzisz Ader- tak ciężko się przedrzec przez burdel jaki robią co niektórzy, że nie zauważyłem XD

 

a dygresja- c.z , jest Koso nadal ale wiem, już nie jako "mr exclusive" (gamezilla dostanie wszystko pierwsza chocby dlatego , że to internet a nie pismo)

Odnośnik do komentarza

Poza tym Grzesiek, sam mowiles, ze nie widzisz za bardzo roznic miedzy pesem 10 a 11. Ja po chwili oglądania gameplaya tych roznic widzialem masę. Dlatego proponuje, skoncz juz krucjate i daj spokoj.

Poprosze o cytat. To nie krucjata, a cala moja wypowiedz dotyczyla jedynie BETY. Sam piszesz, ze tam wszytsko ssie, wiec dlatego napisalem, ze w Becie nic nie poprawili co draznilo mnie w 10tce, wiec nie zmieniaj po raz kolejny moich wypowiedzi.

 

Konami dalo w takim razie bete , ktora powinni nazwac alpha - czekam spokojnie na demo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Poza tym Grzesiek, sam mowiles, ze nie widzisz za bardzo roznic miedzy pesem 10 a 11. Ja po chwili oglądania gameplaya tych roznic widzialem masę. Dlatego proponuje, skoncz juz krucjate i daj spokoj.

Poprosze o cytat. To nie krucjata, a cala moja wypowiedz dotyczyla jedynie BETY. Sam piszesz, ze tam wszytsko ssie, wiec dlatego napisalem, ze w Becie nic nie poprawili co draznilo mnie w 10tce, wiec nie zmieniaj po raz kolejny moich wypowiedzi.

 

Konami dalo w takim razie bete , ktora powinni nazwac alpha - czekam spokojnie na demo.

Ostatni mój post do tej dyskusji easye vs rest of world :

Masz rację, Konami dało betę ale do testów online i sprawdzenia jak to chodzi online,nie do popykania i sprawdzenia czy nowy PES zarządzi - od tego będzie demo.

Mam nadzieję,że wkrótce będzie jakieś info dotyczące dema.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy jarają się nowym Pes-em a ............ niektórzy nie ;].

 

http://www.gametrailers.com/video/gc-10-pro-evolution/703264 GC10: Go Goal Or Go Home Gameplay (Cam)

ech, jak oglądam ten filmik to przypomina mi się pierwszy pes z ps2...oh, to było coś...i to "coś" wydaje się tu właśnie byc, ale to na razie takie przeczucie bardziej, nie ogram dema, nie powiem nic na pewno

sprawdzcie co pisze kali

rozwala fragment, gdzie twierdzi, że drybling 360 jest lepszy niż w fifie. Jedyne co mnie niepokoi to fakt, że kali zawsze wolał pesa...

Ja jestem strasznie ciekaw zdnia Kosa. Mial na dniach napisac cos o PESie. FIFE w skrocie zjechal. Ktos wie, czy w nowym PSXie bedzie mozna przeczytac relacje z obydwu gier ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...