Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie :teehee:

 

Oglądając to co PES 2011 zaprezentował na targach śmiało można powiedzieć,że gra będzie rewelacyjna! Przypomina mi się rok 2007 kiedy to FIFA 08 wychodziła i cały wirtualny świat piłki lekko z niedowierzaniem patrzył na to co FIFA 08 prezentuje. Taka sama sytuacja ma teraz miejsce tylko z PES 2011. Zapowiada się naprawdę interesująco.

 

szkoda ze zmieniles platforme raulos znow zaistnieje :D w swoim, swojskim pesowym wydaniu, kiedy DEemo

 

Cześć Rauli no zmieniłem platformę :teehee: Szkoda, bo z tak dobrym zawodnikiem Pesowym i nie tylko zresztą to zaszczyt było grać :thumbsup: Pes 6 RuLeZ i gadki nasze przez headseta :P

 

Dzieki za dobre slowa, fifa to nie moja filozofia gry nie moglem grac po swojemu, zreszta ty tez, milo powspominac te czasy, do xa sie przywyczailem, pad jest lipny od ps3, no i kasy nie mam zeby tak sobie zmienic

Odnośnik do komentarza

Nie wyobrażam sobie bo tym co zobaczyłem, żebym nie grał w tego PESa. Spary zawsze bardzo chętnie! Obyśmy tylko po meczu nie narzekali na gre, a zgodnie uznali, że skill wygrał :)

PS. dzięki za miłe słowa ;)

 

Możesz wygrać ze mną 100 meczy pod rząd, a gra będzie tak skilowa jak PES 6 to w życiu nie będą narzekał i grać będziemy dalej.Grając w PES 6 czułem respekt do rywali i porażki mnie bardziej mobilizowały niż zniechęcały. Pamiętam jak dziś czasy Pes 6 i grę z takim typkiem co wiecznie mnie lał lol Byłem w D1 a mimo tego nie mogłem z nim wygrać żadnego meczu, a remis był wielkim sukcesem. Gość wymiatał jak głupi. Zaczynałem powiedzmy 4 meczami na online na rozgrzewkę wszystkich pojechałem i a z nim 4 dostałem. Szlag mnie brał, ale wiedziałem jedno: Ten gość ma styl, skill i trenuje. To były czasy :teehee:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Widzę Cris że wziąłeś się do roboty, tak trzymać! Co do nowego pesa, filmy napawają optymizmem, noobki nawet podawać nie umieją :D Czuję, że różnica skilla w końcu będzie widoczna jak parę edycji temu, nie tak jak w 2010 gdzie dobrzy gracze mają problemy ze słabymi zawodnikami stosującymi popularne run-and-cross .

Odnośnik do komentarza

bardzo możliwe, że wtedy akurat je wypuszczą. tak sobie myślę, że wypuszczą demo kilka dni przed premierą, żeby ludzie nie zdążyli się grą znudzić i by nie zdążyli dostrzec niektórych wad. takim jak ja zawsze z początku wszystko wydaje się być za(pipi)iste i ewentualne minusy wychodzą na wierzch dopiero po jakimś czasie.

Odnośnik do komentarza

po 30 meczach i dorobieniu się ciut lepszego składu w becie mam mieszane uczucia.

 

"engineered for freedom" jest kapitalne - manualność podań i strzałów przy zwolnionym tempie rozgrywki to strzał w dziesiątkę. Do tego wielka nowość w fifie11 czyli system polegający na tym,że piłka może odskoczyć, a na celne podanie wpływ ma wiele czynników w nowym PESie niejako też jest obecny. To zdecydowanie najlepszy PES tej generacji i na serio super gra ale jak mam być szczery fulla nie kupię, no chyba,że z zapasem tabletek uspokajających jeśli nie poprawią wielu irytujących błędów:

 

- bramkarze to parodia- za często wybijają piłkę przed siebie,nie rzucają do czasem banalnych piłek, nie wiedzą co zrobić gdy przeciwnik jest blisko "piątki"

- AI naszych zawodników - nie piszę o wychodzeniu na pozycje bo tutaj akurat po becie tego stwierdzić jednoznacznie nie można(gra się patałachami) ale niektóre błędy są mega irytujące - obrońca przy przełączaniu się na niego by nim sterować często zatrzymuje się na chwilę, przenikania, dziwne obieganie piłki (irytujące przy liniach bocznych bo zamiast normalnie przyjąć piłke ten ją obiega i już mu boiska nie starcza)

- brak fizyki piłki gdy ta przekracza linię autową - gdy jakaś czynność ma miejsce już na aucie(np wybicie piłki która przekroczyła linię) to piłką na nią nie reaguje

- dziwne strzały - raz lekkie muśniecie klawisza objawia się petardą w trybuny

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

po 30 meczach i dorobieniu się ciut lepszego składu w becie mam mieszane uczucia.

 

"engineered for freedom" jest kapitalne - manualność podań i strzałów przy zwolnionym tempie rozgrywki to strzał w dziesiątkę. Do tego wielka nowość w fifie11 czyli system polegający na tym,że piłka może odskoczyć, a na celne podanie wpływ ma wiele czynników w nowym PESie niejako też jest obecny. To zdecydowanie najlepszy PES tej generacji i na serio super gra ale jak mam być szczery fulla nie kupię, no chyba,że z zapasem tabletek uspokajających jeśli nie poprawią wielu irytujących błędów:

 

oceniles finalny produkt, po becie naszpikowanej bledami, ktore w dodatku miales wymienione przez samo konami. A jak chcesz, zeby zawodnik przestal robic łuki, to poznaj mechanike pesa. Bodajze od 1 czesci wciskalo sie R1 + R2 i przejmowalo totalną kontrole nad zawodnikiem poprzez co można biec jak sie chce (czytaj - sciac ten łuk, który robi konsola) i w ktora strone sie chce. Nie raz w ten sposob szybciej dochodzilem do podan prostopadlych, bo gdybym polegal na "łukach" konsolowych, to bym sobie nie postrzelał.

Odnośnik do komentarza

po 30 meczach i dorobieniu się ciut lepszego składu w becie mam mieszane uczucia.

 

To zdecydowanie najlepszy PES tej generacji i na serio super gra ale jak mam być szczery fulla nie kupię, no chyba,że z zapasem tabletek uspokajających jeśli nie poprawią wielu irytujących błędów:

 

Gram w bete,oceniam bete i piszę co mi się w becie nie podoba i jeśli tego w fullu nie zmienią/poprawią to go nie kupię. Ani słowem nie wyrażam się o wartości finalnego kodu bo go na oczy nie widziałem choć chyba Ty wiesz lepiej :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...