Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Rozegrałem 3 mecze. Będzie dobrze :) Grafika nie powala ale nowe sterowanie daje rade i ogólnie gra jest bardziej emocjonująca i nieprzewidywalna. Cieszą nowe animacje piłkarzy ale i tak daleko im do perfekcji. Co tam jeszcze? Ekran zmiany formacji może być na początku nieprzystępny(szczególnie dla wyjadaczy PES) ale ja się całkiem szybko w nim odnalazłem i jest ok.

 

Aaaa no i kamera jakaś taka dziwna - niby wide a nie wide ;) Ogólnie gra się inaczej ale czuć dalej starego PES(co jest dla mnie autem).

 

Pozdr

 

 

 

 

Aha ustawcie sobie Auto pobieranie na teraz i wyłączcie konsole wtedy ona się włączy i zacznie automatycznie pobierać demko PES (Dla tych którzy maja PSN+) trochę to dziwne ale działa ;)

 

 

 

Edytowane przez Skurch83
Odnośnik do komentarza

tak trochę z tego co czytałem, to dominują raczej negatywne opinie na temat tego dema. A ponoć to Full wersja jest. ;)

 

Ale my czekamy. Czekamy i czekamy, aż klulu wkroczy i powie, że jeszcze wiele zmienią. :potter:

Gdzie czytałeś? ja na forum PESFan i WENB i tam bardzo pozytywne opinie. Zdecydowana większość twierdzi, że PES is back. Wiadomo, są opinie negatywne, bo takich nie uniknie żadna gra, ale ogólnie przeważają głosy na plus.

Odnośnik do komentarza

uwaga mocno subiektywnie

 

demo ściągnęło*** się w nocy i zdążyłem raptem 1 [jeden] mecz zagrać ale już teraz widać że jest to najlepszy pes na tej generacji [o co nie było akurat trudno ale to inna bajka]. co prawda wrażenie to jest pewnie potęgowane moim "głodem" pes'a [dawno nie grałem] ale jest zayebiście: reakcja zawodników, podania, animacje ... jak po XXXset meczach nie wyjdą jakieś poważne babole to może to być najlepszy pes ever :)

 

nawet będę w stanie przymknąć oko [przyzwyczaić się] na takie popierdółki jak nazwiska nad zawodnikami [na szybko nie znalazłem czy da się wyłączyć/przełączyć obok radaru] i pasek strzału/podania przy zawodniku [to samo: da się tylko wyłączyć, ale przy rzutach wolnych też znika :/ ]

 

*** jak ktoś ma osobę z PSPlus, która zdecyduje się mu udostępnić konto, to demo działa: nawet jak to konto ma już wykorzystane 5 slotów i nawet jak po pobraniu to konto się skasuje; można bez problemów grać na swoim bez PSPlus

 

 

kuwa do 16.00 w robocie :/

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza

 

Co zostało poprawione względem 2010? (Pytam serio) Dla mnie to zawodnicy nadal biegają jak kije od miotły. 6:18 - zachowanie bramkarza, który stoi na linii, mimo, że napastnik biegnie na niego od 2-3 metrów. :potter:

 

:rolleyes: przecież to z trailera, na ktorym pokazywali gre ofensywna i na pierwszy rzut oka widac, że to jeden z niższych poziomów trudności... a animacja sprintu jest IMO bardziej realistyczna niż w FIFIE, tam dopiero piłkarze wyglądają zabawnie... ogólnie po tym co czytam i widzę jestem na tak, ale 60 zeta nie zapłacę, czekam do przyszłej środy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

tak trochę z tego co czytałem, to dominują raczej negatywne opinie na temat tego dema. A ponoć to Full wersja jest. ;)

 

Ale my czekamy. Czekamy i czekamy, aż klulu wkroczy i powie, że jeszcze wiele zmienią. :potter:

 

To chyba coś źle czytasz albo masz problemy z czytaniem. Jest akurat adwrotnie.

 

http://www.youtube.c...h?v=HF-3TWYB5-s

Edytowane przez klulu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...