Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

heh, chyba nie o to im chodziło :D

 

 

ej pany, tak generalnie to przyznacie , ze przydałaby sie konkurencja- FIfia i pES to za mało -jak widać- bysmy dostali ideał. Ideałów wprawdzie nie ma ale...

 

zyczyłbym sobie sytuacji na poletku gier piłkarskich jak w fps'ach- gigantyczna konkurencja, sporo propozycji, odmiennych, a tu zastuj...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Co do szybkości gry - w nocy gra się rewelacyjnie, serwery konami są puste. Grając z Anglikiem zapieprza wszystko jakby 2x szybciej. Dziwne jest to, że w ustawieniach zarówno jeden jak i drugi gracz może sobie wybrać szybkość rozgrywki. Możliwe, że wówczas wypadkową ustawień zawodników jest dana szybkość rozgrywki. MOŻLIWE. Passa 9 nieprzegranych meczy trwa! :) W tym 5 zwycięstw z rzędu. 48W/25D/24L. Atakuję top 100 - życzcie dobrych pingów.. ;)

Odnośnik do komentarza

witam.. ma pytanie.. zakladam pokoj mecz rankingowy. dolacza sie jakis inny gracz.. jak mozna sprawdzic jakie ma lacze? oczywiscie przed rozpoczeciem meczu.. nie zdazylo mi sie jeszcze grac z kims kto mialby wiecej niz jedna czerwona kreske.. i juz zaczyna mnie to bardzo irytowac...

 

halo? mozna to jakos obczaic? w poprzednim pesie z kolei na samym poczatku nie mozna bylo zrobic save'a i pozniej stocka co bylo naprawde irytujace.. pozniej naprawila to latka.. teraz nie mozna zobaczyc lacza przeciwnika.. czy moze o czyms nie wiem?

Odnośnik do komentarza

gram se z typem prowadze 2:0 nagle wywala mnie do menu glownego "lost connection to the server" oczywiscie zapisalo 3:0 dla niego. po prostu ku.rwa ta gra potrafic byc tak wku.rwiajaca ze szok.

 

Strasznie się spieprzył serwer dzisiaj. Szybkość gry -5.. Jak są serwery zawalone ludźmi to nie da się grać.

 

PS. Orson jak jest z fifą w trybie online, duże różnice między offem? Szczerzę myślę nad przesiadką - nie da się walczyć z przeciwnikiem i serwerem konami. Z lamami wchodzą wyniki 1:1 bo nic się nie da zrobić.. :/

Odnośnik do komentarza

gra sie komfortowo w 99 procent meczy...

 

chociaz czasem sie zdarzaja kwiatki, typu padających serwerów ale kazda gra online od czasu do czasu sie sypnie. Single- multi oddany jest 1-1 , serio.

 

Jeżeli chodzi o padające serwery i rozłączanie w trakcie meczu, to pewnie i tak nie przebije PES - 8DC :/ z tego ten jeden, który tak bardzo boli - 36 pkt..

Takie akcje w fife są na porządku dziennym -http://www.youtube.com/watch?v=woLMdW46onE ? Z jednej strony fajnie to wygląda, ale..

Odnośnik do komentarza

nie sa na porządku dziennym, zobacz do działu fifa replay i zobacz jak mało goli tam ludzie wrzucili...

 

a te zwody ronaldinho...da sie ale trzeba byc baaaaaardzo dobrym, np ja wogóle nie umie, tak jak 90 proc graczy xd ale to nie ten temat, jak cos to pytaj w topiku o fifie

 

ps ja gram w fife własciwie od 10, wczesniej tylko pes ale zrezygnowany przesiadłem sie na fife a powodem tego był pasciarski online w pes , gameplay był wciąż ok (pytałes kiedy przechodze na ciemna strone mocy...dla mnie fifa jest ciemna strona, złem koniecznym xd )

Odnośnik do komentarza

nie sa na porządku dziennym, zobacz do działu fifa replay i zobacz jak mało goli tam ludzie wrzucili...

 

a te zwody ronaldinho...da sie ale trzeba byc baaaaaardzo dobrym, np ja wogóle nie umie, tak jak 90 proc graczy xd ale to nie ten temat, jak cos to pytaj w topiku o fifie

 

ps ja gram w fife własciwie od 10, wczesniej tylko pes ale zrezygnowany przesiadłem sie na fife a powodem tego był pasciarski online w pes , gameplay był wciąż ok (pytałes kiedy przechodze na ciemna strone mocy...dla mnie fifa jest ciemna strona, złem koniecznym xd )

 

No tak, sorry ludzie za rozmowy "nie na temat". Dzięki za info, przejrzałem sporo filmików i irytuje mnie trochę gra po sznurku i krótkie trzymanie piłki przy nodze - to wymaga nieprzeciętnych umiejętności, wiem bo am grałem w piłkę przez 11 lat. Pomęczę online PES'a przez tydzień i wyciągnę wnioski.

 

Co myślicie o rozdawaniu punktów w QM? Za zwycięstwo dostaje ok. 8 punktów x 5/6 meczy +/- 44 punkty i jak to się ma do porażki, lub głupiego DC ok. - 20/30 punktów. Waszym zdaniem, bo swoje znam..

Odnośnik do komentarza

gram se z typem prowadze 2:0 nagle wywala mnie do menu glownego "lost connection to the server" oczywiscie zapisalo 3:0 dla niego. po prostu ku.rwa ta gra potrafic byc tak wku.rwiajaca ze szok.

 

Strasznie się spieprzył serwer dzisiaj. Szybkość gry -5.. Jak są serwery zawalone ludźmi to nie da się grać.

 

PS. Orson jak jest z fifą w trybie online, duże różnice między offem? Szczerzę myślę nad przesiadką - nie da się walczyć z przeciwnikiem i serwerem konami. Z lamami wchodzą wyniki 1:1 bo nic się nie da zrobić.. :/

 

Mi wczoraj grało się rewelacyjnie online. Zobaczymy dzisiaj jak serwery działają.

Odnośnik do komentarza

imo online powinno dzilac tak jak singiel jesli chodzi o gameplay a tak nie jest...multi jest dla mnie niegrywalne ze wzgledu na opoznienie

s

 

I działa, ale miewa gorszą formę. Od godziny 23 grałem do 4/5 rano i powiem Ci, że grało się idealnie - bez lagów. 10 meczy bez porażki. 11 Przegrałem przed 5, ale to już wynik zmęczenia i przeciwnika z gatunku "co miał strzelić - strzelił".

Polecam grać po nocach, serwery puste, wszystko śmiga i nie ma rozłączania.

Odnośnik do komentarza

Ja jak do tej pory lagi mialem raptem 2 razy na okolo 100 meczy. Wczoraj mi wylosowalo typa z kuweitu i z nim grac nie szlo...

 

Dokladnie,online chodzi wypas. Zdarzaja sie przyciecia,ale o button lagu nie ma mowy. Dzisiaj gralem z kolesiem z Jordanii, to fakt troche cielo, ale wczoraj gralem z Kuwejtem i Arabia Saudyjska i bylo OK;)

Odnośnik do komentarza

imo online powinno dzilac tak jak singiel jesli chodzi o gameplay a tak nie jest...multi jest dla mnie niegrywalne ze wzgledu na opoznienie

s

 

I działa, ale miewa gorszą formę. Od godziny 23 grałem do 4/5 rano i powiem Ci, że grało się idealnie - bez lagów. 10 meczy bez porażki. 11 Przegrałem przed 5, ale to już wynik zmęczenia i przeciwnika z gatunku "co miał strzelić - strzelił".

Polecam grać po nocach, serwery puste, wszystko śmiga i nie ma rozłączania.

 

W nocy to się śpi albo robi się jeszcze inne rzeczy ekhm....:rolleyes: tak poza tym to ja cały czas jeszcze musze ćwiczyć podania w tej serii bo naprawda raz za mocno raz za lekko i tak w kółko aż człowieka szlag trafia, a ten pasek mocy to sobie KONAMI można wsadzić...

Odnośnik do komentarza

Taj jak wcześniej pisałem nie ma problemu z tak zwanymi klasycznymi lagami jak np w Pes 6 ( zdecydowanie wole tamte lagi) tylko z dziwnymi zmianami tempa w rozgrywce. Raz gra jest bardzo szybka, za drugim razem za wolna a za trzecim taka jaka powinna być, czyli jak w offline. Tak samo w tych trzech sytuacjach jakie wymieniłem zmienia się fizyka piłki od bardzo szybkiej po za wolną i normalną jak w offline. To mnie najbardziej irytuje jak na razie. Wczoraj było dobrze i jestem ciekaw jak będzie dziś.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Taj jak wcześniej pisałem nie ma problemu z tak zwanymi klasycznymi lagami jak np w Pes 6 ( zdecydowanie wole tamte lagi) tylko z dziwnymi zmianami tempa w rozgrywce. Raz gra jest bardzo szybka, za drugim razem za wolna a za trzecim taka jaka powinna być, czyli jak w offline. Tak samo w tych trzech sytuacjach jakie wymieniłem zmienia się fizyka piłki od bardzo szybkiej po za wolną i normalną jak w offline. To mnie najbardziej irytuje jak na razie. Wczoraj było dobrze i jestem ciekaw jak będzie dziś.

 

Polecam Ci lons zapuścić meczyk po 2 w nocy, zapieprzaj +5. Grałem dzisiaj z Anglikiem i przypomniały mi się czasy PES6.. ;) Zdecydowanie za szybko, ale to były dobre czasy. :rolleyes:

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...