Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

pany nie siejcie tu nieprawdziwych kwesti...online w fife jest dobry! Tak, to ja pisałem ze sa problemy a to z dwóch powodów:

 

1 serwery czasem padają, chyba czesciej niz w fifie. Zdarza sie w każdej grze ale...

 

2...ale EA zaządało onlinepas, czyniąc tym samym używke niemal bez wartosci- ok, ale miało być IDEALNIE.

 

tak, ze tragedi jakiejs nie ma, miało byc po prostu idealnie- za co zapłacilismy i to jest kur.ewstow- a jest tylko ok.

 

Sorry za offa ale chciałem nakreslic sprawe

 

 

a co do online w pesie to wszedzie jest tak jak na tym forum- czyli tak gdzies 35 % ludzi narzeka...czyli duzo. Ja w pesa pocioram offline :whistling:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

pany nie siejcie tu nieprawdziwych kwesti...online w fife jest dobry! Tak, to ja pisałem ze sa problemy a to z dwóch powodów:

 

1 serwery czasem padają, chyba czesciej niz w fifie. Zdarza sie w każdej grze ale...

 

2...ale EA zaządało onlinepas, czyniąc tym samym używke niemal bez wartosci- ok, ale miało być IDEALNIE.

 

tak, ze tragedi jakiejs nie ma, miało byc po prostu idealnie- za co zapłacilismy i to jest kur.ewstow- a jest tylko ok.

 

Sorry za offa ale chciałem nakreslic sprawe

 

 

a co do online w pesie to wszedzie jest tak jak na tym forum- czyli tak gdzies 35 % ludzi narzeka...czyli duzo. Ja w pesa pocioram offline :whistling:

daje sobie reke uciac ze nikomu nie chodzi tu online tak samo plynnie jak singiel

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

pany nie siejcie tu nieprawdziwych kwesti...online w fife jest dobry! Tak, to ja pisałem ze sa problemy a to z dwóch powodów:

 

1 serwery czasem padają, chyba czesciej niz w fifie. Zdarza sie w każdej grze ale...

 

2...ale EA zaządało onlinepas, czyniąc tym samym używke niemal bez wartosci- ok, ale miało być IDEALNIE.

 

tak, ze tragedi jakiejs nie ma, miało byc po prostu idealnie- za co zapłacilismy i to jest kur.ewstow- a jest tylko ok.

 

Sorry za offa ale chciałem nakreslic sprawe

 

 

a co do online w pesie to wszedzie jest tak jak na tym forum- czyli tak gdzies 35 % ludzi narzeka...czyli duzo. Ja w pesa pocioram offline :whistling:

daje sobie reke uciac ze nikomu nie chodzi tu online tak samo plynnie jak singiel

 

 

Na takim pingu nie mogę płynnie pograć - jest ok, ale bez SZAŁU.

 

pinging pingash max:369 min:158 avg:177 dev:19 ms

pinging pingsjc max:474 min:242 avg:262 dev:22 ms

pinging pingnue max:159 min:62 avg:93 dev:18 ms

pinging pingsin max:915 min:489 avg:558 dev:34 ms

pinging pingaka max:935 min:312 avg:399 dev:55 ms

pinging pingla max:491 min:239 avg:264 dev:25 ms

pinging ping_rhtec_fra max:129 min:73 avg:85 dev:6 ms

download speed: dlash... speed:457 kb/sec

download speed: dlsjc... speed:318 kb/sec

download speed: dlnue... speed:617 kb/sec

download speed: dlsin... speed:289 kb/sec

download speed: dlaka... speed:702 kb/sec

download speed: dl_rhtec_fra... speed:616 kb/sec

download speed: dl_la... speed:350 kb/sec

Odnośnik do komentarza

pany nie siejcie tu nieprawdziwych kwesti...online w fife jest dobry! Tak, to ja pisałem ze sa problemy a to z dwóch powodów:

 

1 serwery czasem padają, chyba czesciej niz w fifie. Zdarza sie w każdej grze ale...

 

2...ale EA zaządało onlinepas, czyniąc tym samym używke niemal bez wartosci- ok, ale miało być IDEALNIE.

 

tak, ze tragedi jakiejs nie ma, miało byc po prostu idealnie- za co zapłacilismy i to jest kur.ewstow- a jest tylko ok.

 

Sorry za offa ale chciałem nakreslic sprawe

 

 

a co do online w pesie to wszedzie jest tak jak na tym forum- czyli tak gdzies 35 % ludzi narzeka...czyli duzo. Ja w pesa pocioram offline :whistling:

daje sobie reke uciac ze nikomu nie chodzi tu online tak samo plynnie jak singiel

 

Oczywiście, że online nie jest tak idealny jak offline. Natomiast jest wystarczająco dobry by fajnie sobie pograć. Też już tak nie przesadzajcie bo gram online często i tak naprawdę gra mi się bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

pany nie siejcie tu nieprawdziwych kwesti...online w fife jest dobry! Tak, to ja pisałem ze sa problemy a to z dwóch powodów:

 

1 serwery czasem padają, chyba czesciej niz w fifie. Zdarza sie w każdej grze ale...

 

2...ale EA zaządało onlinepas, czyniąc tym samym używke niemal bez wartosci- ok, ale miało być IDEALNIE.

 

tak, ze tragedi jakiejs nie ma, miało byc po prostu idealnie- za co zapłacilismy i to jest kur.ewstow- a jest tylko ok.

 

Sorry za offa ale chciałem nakreslic sprawe

 

 

a co do online w pesie to wszedzie jest tak jak na tym forum- czyli tak gdzies 35 % ludzi narzeka...czyli duzo. Ja w pesa pocioram offline :whistling:

daje sobie reke uciac ze nikomu nie chodzi tu online tak samo plynnie jak singiel

 

Oczywiście, że online nie jest tak idealny jak offline. Natomiast jest wystarczająco dobry by fajnie sobie pograć. Też już tak nie przesadzajcie bo gram online często i tak naprawdę gra mi się bardzo przyzwoicie.

 

Zastanawiam się nad problemem w rozgrywkach online. Gram z Argeńtynczykiem i jest ok, nawet lepiej niż ok. Gram z Niemcem to znowu (pipi) tnie. Wczoraj grałem z kolesiem z Australii i uwierzcie mi było bdb i bądź tu mądry. Znowu w takim killzone nie mam lagów, nawet nie przytnie, a rozgrywka jest bardzo dynamiczna.

Odnośnik do komentarza

no tak, ale wcześniej wyświetliło mi całą stronkę po rusku

 

mam dla was protipa do MLO. jak jesteście w competition i gdy zostało wam zbyt mało czasu, by zagrac kolejny mecz, a jednocześnie wiecie, że nie awansujecie dalej, to warto poczekac. jakieś pół minuty po upłynięciu czasu jest możliwośc, że dostaniecie coś kasy za sam udział. na razie najwięcej dostałem 200k ojro

Odnośnik do komentarza

są już patche na bundesligę, midget league i ewentualnie na angielską championship?

Znalezione na forum PS3site

 

agPHANTOM Option File PES2011 - PS3 (BLES01020) kompatybilne z DLC 1.01

 

 

* Liga angielska - nazwy, herby, stroje dla wszystkich nielicencjonowanych drużyn

* Liga hiszpańska - nazwy, herby, stroje dla wszystkich nielicencjonowanych drużyn

* Liga włoska - nazwa, herb, strój dla nielicencjonowanej drużyny

* Reprezentacje - stroje dla wszystkich nielicencjonowanych reprezentacji w grze

* Poprawione fałszywe nazwiska na prawdziwe

* Loga dla wszystkich rozgrywek ligowych i reprezentacyjnych w grze

* Ekstraklasa(!!!) - nazwy, herby, stroje, pełne składy, statystyki indywidualne dla każdego piłkarza

 

http://www.2shared.com/file/Snlet6GK/PE

 

Jak zainstalować Option File?

1. Ściągnij plik.

2. Rozpakuj przy pomocy WinRAR.

3. Podepnij pendrive’a pod komputer.

4. W niezmienionej formie* przenieś folder na pendrive’a.

5. Podepnij pendrive’a pod konsolę.

6. W Menu PS3 wejdź w "Gra" > "Narzędzie zapisanych danych" > "Urządzenie USB" ("Game" > "Saved Data Utility" > "USB Device"), skopiuj pojedynczo wszystkie pliki z pendrive’a na konsolę (trójkąt i kopiuj).

7. Po skopiowaniu wszystkich plików, odłącz pendrive’a i uruchom grę.

8. Życzę miłej gry .

 

* W niezmienionej formie – po rozpakowaniu pierwszym folderem powinien być folder "PS3", w środku "SAVEDATA", następnie "BLES01020…"

Nic tu nie zmieniaj!!!

Jeśli pierwszymi dwoma folderami nie będą PS3 > SAVEDATA, to po podłączeniu pendrive’a konsola nie odczyta jego zawartości.

 

Tylko nie mam pojęcia jak to ściągnąć, bo jak klikam na link to wyskakują mi jakieś reklamy. Jak komuś uda się to ściągnąć to niech da znać.

Odnośnik do komentarza

są już patche na bundesligę, midget league i ewentualnie na angielską championship?

Znalezione na forum PS3site

 

agPHANTOM Option File PES2011 - PS3 (BLES01020) kompatybilne z DLC 1.01

 

 

* Liga angielska - nazwy, herby, stroje dla wszystkich nielicencjonowanych drużyn

* Liga hiszpańska - nazwy, herby, stroje dla wszystkich nielicencjonowanych drużyn

* Liga włoska - nazwa, herb, strój dla nielicencjonowanej drużyny

* Reprezentacje - stroje dla wszystkich nielicencjonowanych reprezentacji w grze

* Poprawione fałszywe nazwiska na prawdziwe

* Loga dla wszystkich rozgrywek ligowych i reprezentacyjnych w grze

* Ekstraklasa(!!!) - nazwy, herby, stroje, pełne składy, statystyki indywidualne dla każdego piłkarza

 

http://www.2shared.com/file/Snlet6GK/PE

 

Jak zainstalować Option File?

1. Ściągnij plik.

2. Rozpakuj przy pomocy WinRAR.

3. Podepnij pendrive’a pod komputer.

4. W niezmienionej formie* przenieś folder na pendrive’a.

5. Podepnij pendrive’a pod konsolę.

6. W Menu PS3 wejdź w "Gra" > "Narzędzie zapisanych danych" > "Urządzenie USB" ("Game" > "Saved Data Utility" > "USB Device"), skopiuj pojedynczo wszystkie pliki z pendrive’a na konsolę (trójkąt i kopiuj).

7. Po skopiowaniu wszystkich plików, odłącz pendrive’a i uruchom grę.

8. Życzę miłej gry .

 

* W niezmienionej formie – po rozpakowaniu pierwszym folderem powinien być folder "PS3", w środku "SAVEDATA", następnie "BLES01020…"

Nic tu nie zmieniaj!!!

Jeśli pierwszymi dwoma folderami nie będą PS3 > SAVEDATA, to po podłączeniu pendrive’a konsola nie odczyta jego zawartości.

 

Tylko nie mam pojęcia jak to ściągnąć, bo jak klikam na link to wyskakują mi jakieś reklamy. Jak komuś uda się to ściągnąć to niech da znać.

Prawie na samym dole po prawej jest "Save file to your PC: click here"

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań bo ostatnio na poważnie grałem w PESa na PS2 i pozapominałem co nieco i chyba trochę się zmieniło, jak ktoś grał/ wciąż gra w Fife to byloby spoko bo potrzebuję zamienników (na PS3):

 

1. istnieje przycisk odpowiedzialny za wystawienie się jak L1 w Fifie? Bo troche denerwuje takie podawanie na pałe, jak moj zawodnik stoi lub biegnie wolno. Przez to nie mam kontroli nad drużyną.

 

2. Finezyjny strzał to w końcu jest z L2? Z R1? Bo już nie wiem raz mi wali mocno, raz delikatnie np. próbuję Del Piero wkręcić piłkę w długi słupek z jego Del Piero zone i nie może być tak że raz wali technicznie a raz siłowo.

 

3. Można jakoś przyporządkować wypuszczenie piłki pod prawy analog jak w Fife? Przecież to takie wygodne, czemu tak nie zrobili? Jak wchodze w konfiguracje to mam tylko podstawowe komendy.

 

4. Piłka krótko przy nodze jak w Fifie L2 to w PESie jak? Bo próbuję z R1 i L2 i jakoś różnicy nie widzę za bardzo :P

 

I jeszcze co do patchy: czy jest jakiś który zmienia nazwiska classic teams i players na prawdziwe? Jeśli tak to czy trzeba mieć je już odblokowane czy to bez znaczenia? I czy w ogóle jest jakiś "full patch" który daje licencje, nazwiska, nowe ligi, stadiony itp?

Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań bo ostatnio na poważnie grałem w PESa na PS2 i pozapominałem co nieco i chyba trochę się zmieniło, jak ktoś grał/ wciąż gra w Fife to byloby spoko bo potrzebuję zamienników (na PS3):

 

1. istnieje przycisk odpowiedzialny za wystawienie się jak L1 w Fifie? Bo troche denerwuje takie podawanie na pałe, jak moj zawodnik stoi lub biegnie wolno. Przez to nie mam kontroli nad drużyną.

 

2. Finezyjny strzał to w końcu jest z L2? Z R1? Bo już nie wiem raz mi wali mocno, raz delikatnie np. próbuję Del Piero wkręcić piłkę w długi słupek z jego Del Piero zone i nie może być tak że raz wali technicznie a raz siłowo.

 

3. Można jakoś przyporządkować wypuszczenie piłki pod prawy analog jak w Fife? Przecież to takie wygodne, czemu tak nie zrobili? Jak wchodze w konfiguracje to mam tylko podstawowe komendy.

 

4. Piłka krótko przy nodze jak w Fifie L2 to w PESie jak? Bo próbuję z R1 i L2 i jakoś różnicy nie widzę za bardzo :P

 

I jeszcze co do patchy: czy jest jakiś który zmienia nazwiska classic teams i players na prawdziwe? Jeśli tak to czy trzeba mieć je już odblokowane czy to bez znaczenia? I czy w ogóle jest jakiś "full patch" który daje licencje, nazwiska, nowe ligi, stadiony itp?

1. nie ma

2. techniczny strzal jest po R2

3. nie...wypyszczenie jest tyko po kombinacjach ze sprintem

4. L2

 

arek_51: na dolnej krawedzi pudelka masz numer BLES..interesuja Cie ostatnie numery

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...