Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

No zdarza się często,mnie też to drażni.

Wczoraj w składzie - Ivarov - Ruskin,Shittu,H.Alcantara,Reo Coker - Reid,Valencia,Vicente - Petorbenov,Aghahowa,Carew pierwszy raz udało mi się zakwalifikować do drugiej fazy pucharu.Przeszedłem 1/16 po karnych (obroniłem 3 :D a swoje trafiałem) odpadłem dopiero w 1/8 z gościem, który skład miał nieziemski(CR,Ribery i spółka) po ciężkim meczu 1-2,ale fakt faktem koleś wiedział jak się gra i zasłużył na wygraną.Po turnieju 500 tysi na konto + jakieś 700 za poprzednie mecze (division 3 CUP) :)

Strzelałem po 3 gole na mecz i skończyłem na pierwszych miejscach w rankingach strzelców i asyst - warto było się męczyć i radocha niesamowita :)

 

Gratuluję - więc jak to jest z tym pakowaniem bramek do swojej siatki? Ktoś pisał parę dni temu, że problem został rozwiązany i punkty mimo wszystko przyznają zwycięzcy.

Odnośnik do komentarza

a ja wam powiem że nowy PES doprowadził mnie do takiej frustracji, że jeszcze trochę i połamałbym płytę z grą =) padowi też się dostało nieraz...robię sobię przerwę dopóki mi nie przejdzie frustru frustru :verymad: najśmieszniejsze, że grając w online bete w wakacje byłem zauroczony, grałem każdego dnia jakieś kosmiczne ilości meczów (grało dużo fajnych osób i znajomych z pesowych forów) i byłem pewien że będzie przełożenie w fullu ; ale teraz im dłużej gram tym więcej rzeczy mi nie pasuje...dlatego robię (meno)pauzę

 

co jest takie niefajne? trochę rzeczy z gameplayu i online

 

- mecze online, a szczególnie te w MLO to spamowanie prostopadłymi, które są najmocniejszą bronią, fajnie tylko że mecze wyglądają przez to idiotycznie - wygrywa ten kto wykorzysta swoje trójkąty (i ewentualnie główki i rakietowe strzały) ;

 

- rzadko trafia mi się fajny/ciekawy/zacięty mecz online, naprawdę na palcach jednej ręki mogę policzyć mecze z których miałem czysty fun, chodzi o ludzi na jakich się trafia - większość gra jakimiś zdupy glitch formacjami 5-1-4 z full pressingiem cały mecz i gra ogranicza się do odganiania sie od podwójnego pressingu, a jeśli gramy w MLO swoimi kiepami vs team cyborgów to robi się bardzo źle ; matchmaking jest do kitu, jestem dajmy na to D4 to nie chce grać z glitcherami/megateamami z D2 tylko swoją dywizją ;

 

- stamina jest ewidentnie popsuta, ludzie z forum evo-web zrobili test zedytowali wszystkich graczy na all 99 i co wyszło? stamina dalej zjechana po 60min do połowy albo mniej i nie ma znaczenia ile R1 używasz

 

- chyba za dużo nagrałem się w fify bo naprawdę irytuje mnie brak wychodzenia na pozycje, obojętnie jakie karty ma dany grajek, ta gra na gwałt potrzebuje ustawiania strzałek do positoning, bez nich ludki stoją jak słupy, podam wam przykład po którym rzuciłem padem o ścianę : gram Realem mam kontrę ciągnę bokiem Ramosem biegnę prosto na Ronaldo który stoi na prawej stronie boiska i nie robi nawet kroku dalej (taktyka standard 4-3-3 z CR RWF) i nie ma siły która go ruszyłaby do przodu, akcja wygląda tak że wbiegłem w(pipi)iony w tego CR...okazuje się że skrypt ataku działa tak że musze dobiec do pewnego msca na boisku żeby ci z ataku raczyli ruszyć dupę ; naprawdę trzeba ostro mieszać w taktach (dac all out attack i przesunąc suwak ataku na max) żeby to jakoś wyglądało, brakuje tych strzałek jak cholera

 

- co oni zrobili z accel/top speed? te staty przestały istnieć, bo byle szmata typu Valeny dogania Messiego a ten nie urwie mu się nawet na metr, wtf? rozumiem tweak żeby ograniczyć rajdy ale to jest przesada, bo to ogranicza cały gameplay (dlatego ludzie przestawili się na spam trójkątów xD)

 

- pasek strzału jest do luftu, po co on jest w ogóle, jak wiadomo, ze jak klepne leciutko i strzelam CR7 to i tak pójdzie rakieta w okno ; lubię PESa za to że można strzelić gola z każdej pozycji, lubię rakietowe strzały ale lubię też mieć jakąś kontrolę nad tym

 

- controlled shot z R2 też jest popsuty, leci jakaś anemia, kiedyś wchodziły piękne rogale a teraz uzywam tego tylko do sam na sam z gk

 

- MLO to grind, w becie można było zrobić dreamteam w tydzień co było tragiczne, więc teraz zmienili ale pojechali w druga stronę - teraz ci co nie glitchowali będą ciułać kaskę miesiącami - to jest fajne tylko, żeby nabić 6-7mln potrzebujesz ok. 100 wygranych - jak to u Konami, ze skrajności w skrajność

 

- bardziej podoba mi się offline od online, chciałem żeby było na odwrót :whistling: MLO jest genialnym trybem ale jest rozwalony przez masę debili, lagerów z Hiszpanii/Włoch i glitche które się pojawiają co chwila

 

- najnowszy glitch w MLO? najczęściej spotykane w D2/D3 w Comp - "player leaves the match" , często poprzedzone "connection has worsened" najczęściej robią to kolesie z megateamami - quitują przegrany mecz ale tak że nie zapisuje nikomu wyniku tak jakby mecz się nie odbył ; czy to przeszkadza w czymś? TAK , wchodzisz do tura za co płacisz startowe a trafiasz na takich 3 kolesi pod rząd i nie masz z tego ani kasy ani nic, odpadasz z turnieju bo nie masz rozegranych meczy nawet, kasa przepada, fun zerowy, w(pipi)ienie potężne

 

za duzo gamebreakerów jak dla mnie, chciałbym żeby Konami zrobiło jakiś patch i fixy do online ale chyba muszę poczekać do PES2012 :<

 

PS. chociaż cośtam mają zamiar patchować

http://www.onlyproevolutions.com/2010/10/konami-to-investigate-cursor-change.html

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

@ UP - W sumie z wiekszascia musze sie zgodzic, ale nie z tym,ze trzeba wygrac 100 meczy zeby zarobic 6-7 baniek;) Chyba,ze w ogole nie grasz Competition bo tam kasa leci jak glupia. Jak siadam sobie wieczorkiem,zagram kilka meczy + Comp to juz mam 2 banieczki w kieszeni;) Nie jest z tym w cale tak zle.

 

Ale co zmienili w MLO,czego nie bylo na poczatku. Teraz,jak dostaniemy zawodnikiem czerwona kartke albo ma kontuzje,to nie moze grac w kolejnym meczu,dam sobie reke uciac,ze nie bylo tak wczesniej. I teraz,goscie ktorzy maja super pake 11 zawodnikow + 5 "yesikovov" na lawce,moga miec czasem problemy...Np. ja;D Wczoraj Henry i Giggs dostali kontuzje i byl dramat do szescianu.

Odnośnik do komentarza

dziwny dzień w MLO miałem dziś.

 

po pierwsze, jak siedziałem na forumie to włączyłem coach mode żeby trochę kasy wpadło. początek meczu i słyszę, że brama wpadła, patrzę 1:0 do tyłu. po chwili 2:0, (pipi) co jest, myślę koleś jakąś za(pipi)istą taktykę ma. po chwili się odwracam, a tam jakiś riplej, koleś wyłączył, patrzę i czekam aż bramkarz wybije. po chwili się zorientowałem, że się zwykły quick match włączył. no to co, ustawiłem jutuba w stan gotowości :) i gram. wygrałem z chuykiem 5:3 :potter:

 

po drugie, jakieś pół godziny przed wyjściem na uczelnię włączam coach mode i idę do kuchni robić makaron z jajkiem. po kilku minutach wchodzę obczaić wynik, 2:0 do przodu. mija następne kilka minut i już z przedpokoju słyszę muzyczkę z menu i się w(pipi)iłem, bo kasy nic nie wpadło. później przed wyjściem zobaczyłem, że koleś mi na priv napisał dwie wiadomości:

 

1 "stop ur download"

2 "i send a report^^"

 

prowo albo prawdziwy debil

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z tym youtubem? Yakubu piszesz tak chaotycznie, że ja nic z tego nie rozumiem.

 

włączam coach mode i idę do kuchni robić makaron z jajkiem. po kilku minutach wchodzę obczaić wynik, 2:0 do przodu. mija następne kilka minut i już z przedpokoju słyszę muzyczkę z menu i się w(pipi)iłem, bo kasy nic nie wpadło. później przed wyjściem zobaczyłem, że koleś mi na priv napisał dwie wiadomości.

 

Sama Ci konsola gra? O co kaman? :)

Odnośnik do komentarza

no tak. w MLO jest tryb coach mode, w którym jesteś trenejro. ustawiasz skład odpalasz mecz i możesz robić coś zupełnie innego. ja na przykład lubię wieczorami odpalić w tym trybie competition i w tym czasie siedzieć na forum. kasa sama wpada.

 

a co do jutuba, to po prostu chciałem przeczekać chama, jakby ciągle było 2:0 w plecy, czy nawet 2:1, to po prostu odpaliłbym kilka filmików żeby mi połączenie zerwało. wtedy chyba się anuluje wynik. normalnie tak nie robię, włączyłem coach mode, a tu jestem nagle 2:0 w plecy i mam jeszcze grać <_< no ale wygrałem

Odnośnik do komentarza

no tak. w MLO jest tryb coach mode, w którym jesteś trenejro. ustawiasz skład odpalasz mecz i możesz robić coś zupełnie innego. ja na przykład lubię wieczorami odpalić w tym trybie competition i w tym czasie siedzieć na forum. kasa sama wpada.

 

a co do jutuba, to po prostu chciałem przeczekać chama, jakby ciągle było 2:0 w plecy, czy nawet 2:1, to po prostu odpaliłbym kilka filmików żeby mi połączenie zerwało. wtedy chyba się anuluje wynik. normalnie tak nie robię, włączyłem coach mode, a tu jestem nagle 2:0 w plecy i mam jeszcze grać <_< no ale wygrałem

 

hehe.. Grubsza akcja z tym youtubem! :) Wiem już czemu często przy stanie 2:0 mam cholerne lagi.. O tym trybie wiem, ale czy on jest powiązany z MLO w którego grasz normalnie vs player, czy to osobna działka?

Odnośnik do komentarza

Ogolnie kupa...im dluzej gram tym wiecej rzeczy mnie iryttuje

do - black_mamby dopisze prace arbitrow poczawszy od niodgwizdywanie ewidentnych fali a gwizdaniu jakis popierdulek, gwizdanie spalonych i brak przywileju korzysci...

do tego koszmarnie dziala mi multi gdzie o jakimkolwiek dryblingu ze wzgledu na lagi moge zapomniec

czuje ze pogram jeszcze do premiery CoD:BO a potem arivederci...

szkoda kolejnej niedopracowanej wersji :(

Odnośnik do komentarza

no w edycji masz ligę "pes league". tam masz takie defaultowe drużyny za które możesz robic inne. no chyba, że w 2008 było inaczej, robienie drużyn od zera czy cuś. w sumie nie pamiętam. ps3 kupiłem dopiero w połowie 2008 roku i tą edycję miałem jakiś miesiąc.

 

szymek: przywileje korzyści są, tyle, że baardzo rzadko i raczej tylko w środku boiska, lub na własnej połowie.

Odnośnik do komentarza

rowniez mam od kilku dni lagi na laczu 12/6 MB, gdzie wczesniej gralo sie moze nie tak jak w singlu, ale jednak bardzo dobrze. Tak wiec aktualnie gram tylko ML. Mam nadzieje ze naprawia to co spierdzielili. Nawet moja ligowa ekipa Porto, zagralem tylko 2 mecze online i oby w lidze nie bylo takich lagow jakie mam aktualnie, bo pozegnam sie z liga i calym pesem. I dlaczego ani razu nie mialem wiecej niz 1 kreski w online.

Aha to co mnie najbardziej wkurza w tej czesci to zmiany zawodnikow(jak mogli to zrobic tak tragicznie to ja nie wiem), sedzia gwizdzacy czyste wejscia, a kosy od tylu na zawodniku, ktory pozbyl sie pilki nie robia na nim wrazenia. Ciagle granie na wypuszczenia w uliczki. To ze lepiej sie wykozystuje sytuacje strzelajac z przed pola karnego niz sam na sam. No i odbieranie pilki jest totalnie powalone, czesto mam tak ze pomimo iz wciskam odbior ze strzalka do zawodnika, to moj obronca i tak nie atakuje tylko biegnie kolo niego. No i jak zwykle bramkarze, oraz zawodnicy strzelajacy bramke stojac do niej tylem i to zza pola karnego. Rowniez wystawianie sie na pozycje zawodnikow. Aha no i brak przywileju po spalonym przeciwnika(i nie tylko), jade z kontra a sedzia gwizdze spalonego, przerywajac akcje. Wiecej nie pamietam;d

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Mnie online irytuje - o 3/4 nad ranem miałem lagi na pingu 12/40ms.. Szkoda słów - znowu coś spieprzyli.. :/

 

Elan nie żebym coś miał, ale największe lagi miałem tylko z Tobą :turned:

ale to jest malo wazne..gra ma poprostu z(pipi)any kod sieciowy i tyle...

w taka Fife gralem na radiowce 1 mb i nie bylo najmniejszych problemow

to gra powinna dostosowac sie do naszego lacza a nie my do gry

 

Yakubu; mozliwe nie zauwazylem, raczej chodzilo mi o systacje w ktorej wychodze z kontra bo przecialem podanie wslizgiem a sedzia mi gwizdze spalonego (kazdy wie jak w pilce wyglada spalony)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Mnie online irytuje - o 3/4 nad ranem miałem lagi na pingu 12/40ms.. Szkoda słów - znowu coś spieprzyli.. :/

 

Elan nie żebym coś miał, ale największe lagi miałem tylko z Tobą :turned:

 

Aż takich lagów nie było jak graliśmy, rozumiem, że wynik 0:2 trzeba jakoś wytłumaczyć.. ;) Jak ja mam ping 30 ms maks. to nie jest na bank z mojej winy tylko znowu są jaja z serwerami.

Odnośnik do komentarza

Mnie online irytuje - o 3/4 nad ranem miałem lagi na pingu 12/40ms.. Szkoda słów - znowu coś spieprzyli.. :/

 

Elan nie żebym coś miał, ale największe lagi miałem tylko z Tobą :turned:

 

Aż takich lagów nie było jak graliśmy, rozumiem, że wynik 0:2 trzeba jakoś wytłumaczyć.. ;) Jak ja mam ping 30 ms maks. to nie jest na bank z mojej winy tylko znowu są jaja z serwerami.

 

Proszę cię....... nie chodzi o wynik :happy: Z tobą nawet nie miałem lagów tylko takie szarpania, że w ogóle grać się nie dało. Zresztą pisałem tobie na lobby o tym w trakcie meczu. Z nikim innym aż tak TRAGICZNIE nie miałem :smile:

 

Mnie online irytuje - o 3/4 nad ranem miałem lagi na pingu 12/40ms.. Szkoda słów - znowu coś spieprzyli.. :/

 

Elan nie żebym coś miał, ale największe lagi miałem tylko z Tobą :turned:

ale to jest malo wazne..gra ma poprostu z(pipi)any kod sieciowy i tyle...

w taka Fife gralem na radiowce 1 mb i nie bylo najmniejszych problemow

to gra powinna dostosowac sie do naszego lacza a nie my do gry

 

Yakubu; mozliwe nie zauwazylem, raczej chodzilo mi o systacje w ktorej wychodze z kontra bo przecialem podanie wslizgiem a sedzia mi gwizdze spalonego (kazdy wie jak w pilce wyglada spalony)

 

Z tego co wiem to w FIFA na dzień dzisiejszy jest tragicznie z serwerami także wiesz.....

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

napisalbym tak

jak masz z kim grac offline to nawet sie nie zastanawiaj tylko bierz..natomiast jesli chcesz grac online to mozesz sie rozczarowac bo gra tnie i nie dziala tak plynnie jak singiel

kamery sa takie jak w demie..nei ma tej klasycznej

 

LOns: mozliwe, w 11 nie gralem..pisalem o poprzednich odslonac..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...