Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki jak Wam się teraz gra online? Byłem nieobecny w sieciowych rozgrywkach przez ostatni czas zbyt często ((pipi)e 10 sezonów na top playerze.. I nie, nie ma satysfakcji, jedynie w ciul straconego czasu. :/ ) żeby zauważyć, że gra się niemal idealnie. Po ok. 16 meczach z rzędu grając z np. Irakijczykiem, Turkami, Rosjaninem, Włochami, Belgami i chyba najlepsze - Polakiem (tak największe lagi mam z ziomkami z Polski.. ;)) nie odczułem praktycznie większych zmian w rozgrywce. Na ok. 16 meczy 12 zwycięstw w tym jedno z gościem z top 50. Myślę, że wreszcie można walczyć o sensowny ranking. Mam nadzieję, że wszystkim się polepszyło i oby się nic znowu nie spieprzyło!

 

Quick matche gra się bardzo dobrze, jak nigdy w PESie. Praktycznie offline. Ale za to wczoraj próbowałem trochę pograć w ML competition i w ciągu godziny zagrałem 2 mecze po 5 minut. Odechciewa się grać w ML.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak Wam się teraz gra online? Byłem nieobecny w sieciowych rozgrywkach przez ostatni czas zbyt często ((pipi)e 10 sezonów na top playerze.. I nie, nie ma satysfakcji, jedynie w ciul straconego czasu. :/ ) żeby zauważyć, że gra się niemal idealnie. Po ok. 16 meczach z rzędu grając z np. Irakijczykiem, Turkami, Rosjaninem, Włochami, Belgami i chyba najlepsze - Polakiem (tak największe lagi mam z ziomkami z Polski.. ;)) nie odczułem praktycznie większych zmian w rozgrywce. Na ok. 16 meczy 12 zwycięstw w tym jedno z gościem z top 50. Myślę, że wreszcie można walczyć o sensowny ranking. Mam nadzieję, że wszystkim się polepszyło i oby się nic znowu nie spieprzyło!

 

Quick matche gra się bardzo dobrze, jak nigdy w PESie. Praktycznie offline. Ale za to wczoraj próbowałem trochę pograć w ML competition i w ciągu godziny zagrałem 2 mecze po 5 minut. Odechciewa się grać w ML.

 

W sensie takim, że mecze długo losuje? Znajduje mi przeciwnika do 10 sekund, ale to przez to, że nie mam zaznaczonej opcji "grania tylko ze zbliżonym poziomem do mojego". Za to w competiton nie gram bo szuka przeciwnika ok. 7 minut.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak Wam się teraz gra online? Byłem nieobecny w sieciowych rozgrywkach przez ostatni czas zbyt często ((pipi)e 10 sezonów na top playerze.. I nie, nie ma satysfakcji, jedynie w ciul straconego czasu. :/ ) żeby zauważyć, że gra się niemal idealnie. Po ok. 16 meczach z rzędu grając z np. Irakijczykiem, Turkami, Rosjaninem, Włochami, Belgami i chyba najlepsze - Polakiem (tak największe lagi mam z ziomkami z Polski.. ;)) nie odczułem praktycznie większych zmian w rozgrywce. Na ok. 16 meczy 12 zwycięstw w tym jedno z gościem z top 50. Myślę, że wreszcie można walczyć o sensowny ranking. Mam nadzieję, że wszystkim się polepszyło i oby się nic znowu nie spieprzyło!

 

Quick matche gra się bardzo dobrze, jak nigdy w PESie. Praktycznie offline. Ale za to wczoraj próbowałem trochę pograć w ML competition i w ciągu godziny zagrałem 2 mecze po 5 minut. Odechciewa się grać w ML.

 

W sensie takim, że mecze długo losuje? Znajduje mi przeciwnika do 10 sekund, ale to przez to, że nie mam zaznaczonej opcji "grania tylko ze zbliżonym poziomem do mojego". Za to w competiton nie gram bo szuka przeciwnika ok. 7 minut.

 

 

Nie wiem o czym piszecie, bo ja w pesa teraz to gram tylko MLO i tylko competition(z zaznaczona opcja przeciwnika o tym samym poziomie) i gra sie swietnie, to wlasnie w competition przeciwnika szuka mi szybciej niz w quick match. No i w pierwszej fazie zazwyczaj udaje mi sie w ciagu 65 min te 5-6 meczy rozegrac co daje ok 600 tys, plus ostatnio bardzo czesto udaje mi sie awansowac dalej do fazy pucharowej(+200tys lub wiecej im dalej sie dojdzie), wiec za jedno posiedzenie potrafie miliona wyciagnac, przy lekkim szczesciu.

Ogolnie to 3 tyg temu byl dramat, ale odkad cos tam naprawili, to gra sie swietnie, tak dobrze, ze pozbywam sie gry konkurencji(tam za czesto tracilem durne bramki, jakies durne wypuszczenia gora z obrony na CR7 itd. ale to nie temat na takie rzeczy).

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak Wam się teraz gra online? Byłem nieobecny w sieciowych rozgrywkach przez ostatni czas zbyt często ((pipi)e 10 sezonów na top playerze.. I nie, nie ma satysfakcji, jedynie w ciul straconego czasu. :/ ) żeby zauważyć, że gra się niemal idealnie. Po ok. 16 meczach z rzędu grając z np. Irakijczykiem, Turkami, Rosjaninem, Włochami, Belgami i chyba najlepsze - Polakiem (tak największe lagi mam z ziomkami z Polski.. ;)) nie odczułem praktycznie większych zmian w rozgrywce. Na ok. 16 meczy 12 zwycięstw w tym jedno z gościem z top 50. Myślę, że wreszcie można walczyć o sensowny ranking. Mam nadzieję, że wszystkim się polepszyło i oby się nic znowu nie spieprzyło!

 

Quick matche gra się bardzo dobrze, jak nigdy w PESie. Praktycznie offline. Ale za to wczoraj próbowałem trochę pograć w ML competition i w ciągu godziny zagrałem 2 mecze po 5 minut. Odechciewa się grać w ML.

 

W sensie takim, że mecze długo losuje? Znajduje mi przeciwnika do 10 sekund, ale to przez to, że nie mam zaznaczonej opcji "grania tylko ze zbliżonym poziomem do mojego". Za to w competiton nie gram bo szuka przeciwnika ok. 7 minut.

 

 

 

Nie wiem o czym piszecie, bo ja w pesa teraz to gram tylko MLO i tylko competition(z zaznaczona opcja przeciwnika o tym samym poziomie) i gra sie swietnie, to wlasnie w competition przeciwnika szuka mi szybciej niz w quick match. No i w pierwszej fazie zazwyczaj udaje mi sie w ciagu 65 min te 5-6 meczy rozegrac co daje ok 600 tys, plus ostatnio bardzo czesto udaje mi sie awansowac dalej do fazy pucharowej(+200tys lub wiecej im dalej sie dojdzie), wiec za jedno posiedzenie potrafie miliona wyciagnac, przy lekkim szczesciu.

Ogolnie to 3 tyg temu byl dramat, ale odkad cos tam naprawili, to gra sie swietnie, tak dobrze, ze pozbywam sie gry konkurencji(tam za czesto tracilem durne bramki, jakies durne wypuszczenia gora z obrony na CR7 itd. ale to nie temat na takie rzeczy).

 

Ja również testowałem konkurencję i po tym jak teraz śmiga online PES wypada baardzo przeciętnie. Nie ukrywam - fifa zawsze była dla mnie denna, jedynie online i tryby mają ciekawe, ale sama rozgrywka mi nie siedzi. Co do wyszukiwania meczey w competiton mamy odwrotną sytuację.. :)

Odnośnik do komentarza

Chłopaki jak Wam się teraz gra online? Byłem nieobecny w sieciowych rozgrywkach przez ostatni czas zbyt często ((pipi)e 10 sezonów na top playerze.. I nie, nie ma satysfakcji, jedynie w ciul straconego czasu. :/ ) żeby zauważyć, że gra się niemal idealnie. Po ok. 16 meczach z rzędu grając z np. Irakijczykiem, Turkami, Rosjaninem, Włochami, Belgami i chyba najlepsze - Polakiem (tak największe lagi mam z ziomkami z Polski.. ;)) nie odczułem praktycznie większych zmian w rozgrywce. Na ok. 16 meczy 12 zwycięstw w tym jedno z gościem z top 50. Myślę, że wreszcie można walczyć o sensowny ranking. Mam nadzieję, że wszystkim się polepszyło i oby się nic znowu nie spieprzyło!

 

Quick matche gra się bardzo dobrze, jak nigdy w PESie. Praktycznie offline. Ale za to wczoraj próbowałem trochę pograć w ML competition i w ciągu godziny zagrałem 2 mecze po 5 minut. Odechciewa się grać w ML.

 

 

W sensie takim, że mecze długo losuje? Znajduje mi przeciwnika do 10 sekund, ale to przez to, że nie mam zaznaczonej opcji "grania tylko ze zbliżonym poziomem do mojego". Za to w competiton nie gram bo szuka przeciwnika ok. 7 minut.

 

 

 

Nie wiem o czym piszecie, bo ja w pesa teraz to gram tylko MLO i tylko competition(z zaznaczona opcja przeciwnika o tym samym poziomie) i gra sie swietnie, to wlasnie w competition przeciwnika szuka mi szybciej niz w quick match. No i w pierwszej fazie zazwyczaj udaje mi sie w ciagu 65 min te 5-6 meczy rozegrac co daje ok 600 tys, plus ostatnio bardzo czesto udaje mi sie awansowac dalej do fazy pucharowej(+200tys lub wiecej im dalej sie dojdzie), wiec za jedno posiedzenie potrafie miliona wyciagnac, przy lekkim szczesciu.

Ogolnie to 3 tyg temu byl dramat, ale odkad cos tam naprawili, to gra sie swietnie, tak dobrze, ze pozbywam sie gry konkurencji(tam za czesto tracilem durne bramki, jakies durne wypuszczenia gora z obrony na CR7 itd. ale to nie temat na takie rzeczy).

 

Ja również testowałem konkurencję i po tym jak teraz śmiga online PES wypada baardzo przeciętnie. Nie ukrywam - fifa zawsze była dla mnie denna, jedynie online i tryby mają ciekawe, ale sama rozgrywka mi nie siedzi. Co do wyszukiwania meczey w competiton mamy odwrotną sytuację.. :)

 

 

 

Właśnie długo szukał przeciwnika. Bardzo, bardzo długo. Sama gra była ok, ale szukanie po 10 minut to dramat. Nie mam zaznaczonej żadnej opcji szukania na podobnym poziomie. Nie grałem w MLO chyba ze 3 tygodnie i wczoraj miałem ochotę trochę poprawić statsy i zdobyć hajsik i dupa.

 

Ale quick matche gra się super. Szybciutko wybiera, gra się na tyle dobrze, że próbuję grać moim Napoli przeciwko tym wszystkim Barcom i Realom. Choć raz grałem z typem, który grał non stop Arsenalem i miał świetny ranking, niecałe 700 pts.

 

myslicie, ze tera jest sens zaczal grac mlo? nie wiem czy nie bede natrafial na same super sklady i bede sie wkur.wial grajac tymi leszczami z poczatku.

 

Zaczynaj, jak jesteś dobry to będziesz dawał radę, a zaczynasz w D5 i większość przeciwników będziesz miał z tej dywizji.

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Jak Wam idzie w MLO ? Ja jestem w drugiej lidze i zarobiłem około 24 mln euro. Widziałem jednak takich ludzi z zarobkami 65 mln. Może kiedyś :) ...

W MLO rozegrałem ponad 400 meczów. Niekiedy w quick match nie chce wyszukiwać przeciwnika, ale nie jest to częste.W competetion jeżeli nie chce się wyszukiwać rywal, wystarczy wyjść z wyszukiwania i dać ponownie wyszukaj. Po max minucie powinien wyszukać się przeciwnik.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o trofea w BAL:

 

Messi nie jest potrzebny, wystarczy rozegrać ostatni sezon przed mistrzostwami świata 2013/2014, strzelając swoim piłkarzykiem po ok. 10 bramek + 1 asysta na mecze. Pod koniec sezonu będzie już mega kozakiem.. ;)

 

Do rozpoczęcia sezonu 2013/2014 symulujemy mecze, poza jednym meczem za który wpadnie nam trofeum: The Debutant: Zadebiutuj w drużynie w Become a Legend, ale w taki sposób żeby regularnie zmieniać kluby, najlepiej grać za każdym razem w nowym i w miarę możliwości w innym państwie, żeby zaraz po mistrzostwach wpadło - The Journeyman: Zagraj w 10 różnych klubach, z 6 różnych krajów w Become a Legend. Polecam wybrać taki kraj, który bez problemu zakwalifikuje się do Mistrzostw, np. Hiszpania. Nie bierzemy udziału w samych kwalifikacjach (mamy zbyt słabego zawodnika i nie zostanie on powołany, dopiero na mistrzostwa kiedy to w 2013/2014 wygramy ligę i strzelimy ok. 200 bramek i przyczynimy się do 40 asystując, chyba, że ktoś woli grać od pierwszego sezonu rozgrywek, ale to tylko wydłuży zabawę bo do tego dojdą nam wszystkie ligi + kwalifikacje na które szkoda czasu).

 

Dostajemy powołanie na mistrzostwa, wcześniej rozgrywamy sezon 2013/2014 na maksa (Tak jak pisałem ok 10 bramek na mecz + 40 asyst). Debiutujemy na mistrzostwach i wpada nam: International Cup Debut: Zadebiutuj w International Cup w Become a Legend. Na samych mistrzostwach strzelamy ok. 8 bramek na mecze i staramy się asystować. W pierwszym meczu wejdziemy z ławki przy stanie 0:0, dobrze jest pomimo kończącego się meczu (wchodzimy w 75/82 minucie) ustrzelić ze dwie bramki. Wygrywamy mistrzostwa masakruąc przeciwników (rozgrywka grupowa + drabinka). Wpada nam: International Cup MVP: Zdobądź tytuł International Cup Player of the Tournament w Become a Legend.

 

Teraz pozostaje symulować mecze aż do ogłoszenia wyników na.. The Super Hero: Zdobądź tytuł World Footballer of the Year oraz w Become a Legend.

 

I już ostatnia sprawa, symulowanie i zmienianie klubu co sezon, tak żeby zagrać w 10 różnych klubach, z 6 różnych krajów, a w zamian dostajemy: The Journeyman: Zagraj w 10 różnych klubach, z 6 różnych krajów w Become a Legen.

 

PS. Wreszcie wpadła platyna.. ;) W !@#$ godzin, ale satysfakcja z Mr. Consistency (Online), Long Ranger (heh PIRLO z 37m vs Valdes - bezcenne! Strzał techniczny! Właśnie przez tego śmiecia nie gram Barcą.. :)) Bramkę ustrzeliłem jakoś pod koniec meczu przy stanie 3:3.. Ilosć fuckow i PM niezliczona.. ;) Ale nie dziwię się bdb mecz, wyrównany i Valdes patrzący się na piłkę lecącą w samo okienko.. JAK JA GO NIENAWIDZĘ W PES! ;))

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

Ja zastanawiam sie dlaczego Manchester United, jeden z najbardziej utytulowanych klubow na swiecie jest taki slaby. Co edycja, to kolejne nieporozumienie. Dlaczego W. Rooney, gracz na maksa grajacy silowa pilke, ktorego nawet lokomotywa nie przepchnie, w niewiarygodnie latwy sposob mozna odbrac mu pilke. WTF!? Berbetaov tez zachowuje sie jak c&^ta. W zetknieciu z obronca panikuje, a slimaczy sie gorzej niz slimak. Ja rozumiem, ze to najbardziej leniwy gracz w Premier league, ale komiczne sa sytuacje kiedy facet zbiera sie do strzalu, oponent zabiera mu szybke pilke, a stopa kopie "powietrze"- i tak non stop. Fletcher, park Ji Song, Nani oraz paru innych graczy MU maja slabe noty. Nawet taki Arshavin bije na glowe Berbe i Rooney'a. Szczerze, nie chce mi sie juz grac w PES

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Są detale odnośnie patcha - wyjdzie 24.11, poprawi AI w defensywie, zmienianie zawodników (brawo!), utrudni rainbow flicki, zmodyfikuje ceny zawodników w ML. Poza tym pojawi się możliwość wyłączenia nazwisk nad głowami zawodników, przemodelowane zostaną strzały i niektóre przyśpiewki. To tyle, super wiadomość jak dla mnie :)

Odnośnik do komentarza

Kurde jak mnie ta gra w(pipi)ia czasami. Obroncy wykazuja sie IQ na poziomie pierwotniaka badz innej ameby. Nie moge sie doczekac tego patcha, bo na chwile obecna nie wiem jak mozna ogarnac gre w obronie?

Np. wczoraj wieczorem koles z wolnego z 20 paru m na wprost od bramki wcisnal B, a pilka wolniutko szybowala sobie, wszyscy obroncy sie rozmineli z pilka, pilka skozlowala jeszcze od ziemi, a bramkarz w tym momencie sie przewrocil na boczek i obserwowal jak pilka sie normalnie turla z predkoscia 1 km/h do bramki.. Na szczescie skonczylo sie tylko na wylaczeniu konsoli, a pad tylko lekko dostal z piachy i ma sie dobrze.

No ale dzis i tak juz gralem chwile, a i pozniej pewnie zalacze pare meczykow...

Odnośnik do komentarza

No dobra porusze troche temat MLO, moze podpowiem z zawodnikami z nizszej polki:D.

Jestem aktualnie w 4 dywizjii i mialem juz kilku srednio dobrych zawodnikow jak Robbie Kean, Henry, Olic, Makoun, Sissoko, Quim i jeszcze kilku. Ostatecznie sprzedalem ich wszystkich i stwierdzilem, ze nie sa na tyle dobrzy, by zrobili mi roznice jak trafiam na dream teamy, a z kolei jak trafiam na zwykle lekko ulepszone sklady niz podstawowy, to wystarcza mi aktualna ekipa, ktora dosc fajnie mi sie gra i dosc malo im place, co cieszy, bo daje to duze zarobki.

Tak wiec podaje moja ekipe zaczynajac od bramkarza: Alba, Ruskin, Vertonghen, Milligan, Alvaro Gonzalez, Semak, Osman, RoMaldinho(wczesniej byl Vukcevic), Luque, Kerzhakov, Bagayoko. Cos ok 10 baniek mam w portfelu i nie kupuje nikogo, stwierdzilem, ze jak trafie do 3 dywizji i uzbieram ok 20 mln, ulepsze sobie sklad, choc zal mi jest miec drogich w utrzymaniu zawodnikow. Praktycznie tylko gram competition i dosc czesto z takim skladem dochodze do faz pucharowych, gdzie odpadam po karnych czy cos(najdalej doszedlem do polfinalu). Ale satysfakcja(i kasa wpadajaca) jest duza jak sie wygrywa takim skladem, bo juz od 4 dywizji ludzie maja dosc czesto mocne ekipy(Eto, forlan, miessi, robben itd w skladzie).

Zastanawiam sie czy nie wymienic na Bagayoko na tanszego i szybszego Van Der Mirch.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Mi online dziala zupelnie normalnie.

A co do MLO to jestem juz w 3d i gram ta sama druzyna co powyzej pisalem...place im za mecz ok 49tys i dzis np trafilem na goscia z zespolem samych gwiazd(drogba itd.), pojechalem go 2:0 i zarobilem 380tys za ten mecz:DDD, ciekawe ile on wtopil hehe(no i mam juz ponad 13 mln i nikogo nie kupuje). Pozniej jeszcze przeciwnikow z calkiem silnymi druzynami pojechalem i dwa razy po 150tys wpadlo, elegancko;d. Grajac takim skladem aktualnie w d3 trafiam na mocne ekipy i nawet jak przegram to wychodze co najmniej 30-40 tys na plus. Cholera przez MLO takie gry jak Mafia2, Deamon souls i RDR leza i sie kurza.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

od jakiegoś czasu granie online się nieco pogorszyło confused.gif czxy może mi się tylko wydaje?

 

Ja Stary dwie noce temu dostałem dwa disci na pingu 12/40ms. Nie było zerwania połączenia, więc to wina serwera konami. Najgorsze jest to, że straciłem ok. 40 ratingu.. :/ Teraz też grałem i laguje, a ping bardzo podobny. Coś się spieprzyło znowu.

 

a tu mój ping:

 

pinging pingash max:303 min:158 avg:174 dev:17 ms

pinging pinglax max:480 min:237 avg:261 dev:23 ms

pinging pingnue max:180 min:65 avg:85 dev:7 ms

pinging pingsin max:760 min:341 avg:409 dev:60 ms

pinging pingaka max:739 min:242 avg:304 dev:66 ms

pinging pingla max:434 min:240 avg:260 dev:20 ms

pinging ping_rhtec_fra max:112 min:63 avg:83 dev:5 ms

 

Sprawdzany na: http://pingtest.bigpoint.net/

 

Bardzo dobry serwer, jest daleko, więc wskazania oddają faktyczny stan rzeczy przy rozgrywkach np. z Włochami, Francją, Anglią. Nawet z Irakijczykiem nie miałem lagów jak wskazania były podobne do tych powyżej.

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

teraz pograłem troche i było nieco lepiej, to chyba konami coś z serwerami kombinuje, albo ja już nie wiem confused.gif można jakoś sprawdzić czy ktoś jest podłączony pod moją sieć WiFi?

 

Stary miałem Ci pisać na PSN, że u mnie jest już dużo lepiej. Grałem niedawno dwa mecze, praktycznie bez lagów. Rozmawiałem w przerwie meczu i koleś mówił, że 3 dni miał lagi i dopiero od dzisiaj jest ok.

 

BTW: Jutro patch? :) Nie wiem czy wszyscy czytali: http://www.ppe.pl/news-4006-Pro_Evo_doczeka_sie_wyczekiwanego_patcha.html

Odnośnik do komentarza

No ja nie dawno grałem i też gites thumbsup.gif oby ten patch naprawił zmienianie zawodników bo na ten czas to jest jakiś kabaret, naprawde ile ja przez to straciłem bramek (oczywiście były sytuacje, że to przeciwnik tracił hehe) w meczu to jest nieporozumienie jakieś, za czasów iss 98 nie było mowy o takim czymś.

Odnośnik do komentarza

teraz pograłem troche i było nieco lepiej, to chyba konami coś z serwerami kombinuje, albo ja już nie wiem confused.gif można jakoś sprawdzić czy ktoś jest podłączony pod moją sieć WiFi?

 

Rozumiem, że masz net w konsoli przez WiFi? Podłącz kablem. Ja jeszcze grając w PES 2010 po podłączeniu kabla poczyłem dużą różnicę na plus. Generalnie WiFi jako technologia nie jest zbyt stabilne, lubi się czasem powiesić nawet na ułamki sekundy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...