Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

teraz pograłem troche i było nieco lepiej, to chyba konami coś z serwerami kombinuje, albo ja już nie wiem confused.gif można jakoś sprawdzić czy ktoś jest podłączony pod moją sieć WiFi?

 

Rozumiem, że masz net w konsoli przez WiFi? Podłącz kablem. Ja jeszcze grając w PES 2010 po podłączeniu kabla poczyłem dużą różnicę na plus. Generalnie WiFi jako technologia nie jest zbyt stabilne, lubi się czasem powiesić nawet na ułamki sekundy.

 

U mnie było to samo w PE 2010. Po wifi rwało, a po kablu było ok. Nie wiem jak jest w Pes 2011, bo cały czas gram po kablu.

Odnośnik do komentarza

mam WiFi, ale konsole mam podłączoną pod kabel, jak wrażenia po zainstalowaniu patcha? zagrałem jeden mecz i przełączanie się zawodników działa poprawnie thumbsup.gif

 

Gra się rewelacyjnie! Zmiany działają perfekcyjnie, obrona ma wyższe priorytety niż napastnicy, czy tylko mi się wydaje? Wygrałem 3 mecze nie tracąc nawet jednej bramki, gra nie jest już taka ofensywna, więcej klepania piłką, wrzutki, kiwka. Akcja klepką i w uliczkę - da się teraz zaradzić, nie to co wcześniej. Poprawili wyszukiwanie i nawet teraz jak jest ok. 250 rozgrywanych meczy, znajduje przeciwnika do 10 sekund! R E W E (O) L A (U) C J A

Edytowane przez hellofriend
Odnośnik do komentarza

To co zauważyłem:

- trochę lepiej się gra w obronie

- wyszukiwanie jest dużo szybsze

- można zmienić koszulkę przeciwnikowi, nie tylko sobie. To jest dobre, bo kiedyś koleś mi wybrał na złość takie same koszulki i trudno było się połapać.

 

Innych zmian nie zauważyłem

 

Odnośnie koszulek to motyw dobrze znany - koleś miał uwaga.. 44 ratingu! ~ 223L/12D/4W.. Ratował się czym popadnie.. :) Nawet piłkę od bramki wybijał automatycznie po 5 sec bramkarz - pewnie myślał, że czas gry wtedy się nie zatrzymuje - master.

Odnośnik do komentarza

Patch nie poprawił na pewno zmiany zawodnika, dalej tragedia w tym temacie.

 

Może i jest dalej to do poprawki, ale jest lepiej jak było, teraz jest coś jak w pes 2010.

 

Za to online chodzi jak nigdy. Nie myślałem, że kiedykolwiek to powiem, ale wczoraj jak grałem kilka meczy to grało się w 100% jak offline. Nie do wiary!!! Jednak mozna.

Odnośnik do komentarza

Problem ze zmiana zawodnika ma głównie miejsce kiedy obie drużyny nie mają piłki , często jest tak że obrońca źle odbierze piłkę, w efekcie ta gdzieś odskoczy, wtedy zmienić na najbliższego zawodnika się niekiedy nie da. Samo online mnie jako osobie która gra na sieci od pesa 5 podoba się bardzo. Niestety na nowym mieszkaniu mam taki router że mogę grać tylko quick matche, mimo to muszę przyznać że lagów jako tako jeszcze nie miałem :]

Odnośnik do komentarza

Kurcze, nie mam porównania bo pierwszy raz zagrałem już po ściągnięciu patcha confused.gif

 

Miałem to samo odczucie co do obrony jednak. Niewiele mogę zrobić by przejąć piłkę, a kiedy już to zrobię strasznie długo wyprowadza się ją wyprowadza. Jestem przyzwyczajony do tego, że w PESie podanie raczej trafiało do zawodnika. Teraz jakoś nie mogę ogarnąć kierunku podania czy jego siły. Da się ten pasek wyłączyć? Jest zupełnie niepotrzebny.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, nie mam porównania bo pierwszy raz zagrałem już po ściągnięciu patcha confused.gif

 

Miałem to samo odczucie co do obrony jednak. Niewiele mogę zrobić by przejąć piłkę, a kiedy już to zrobię strasznie długo wyprowadza się ją wyprowadza. Jestem przyzwyczajony do tego, że w PESie podanie raczej trafiało do zawodnika. Teraz jakoś nie mogę ogarnąć kierunku podania czy jego siły. Da się ten pasek wyłączyć? Jest zupełnie niepotrzebny.

Pasek da się wyłączyć.

Odnośnik do komentarza

Ja rowniez narzekam na obrone, chyba bardziej po patchu niz przed. Wqurza mnie to ze np przeciwnik rozprowadza pilke w pomocy np na mojej polowie i nie moge zmienic na ostatniego obronce, zeby sie ustawic odpowiednio do wybiegajacego napastnika i przeciac wypuszczenie, tylko zmieni mi sie na jakiegos kolka za pomocnikiem przeciwnika a jeli juz na obronce to na bocznego, dopiero gdy jego napastnik jest juz sam na sam mi sie nagle zmienia na srodkowego obronce. Denerwujace sa akcje przy lini i wrzutki z wysokosci linii koncowej, po ziemi najbardziej bola, bo Konami zafundowalo nam kretynskich obroncow odpuszczajacych krycie blizej niz 10m do bramki. Bez kitu zauwazcie, ze obroncy przestaja kryc napastnikow w momencie gdy sa blizej niz 10m wlasnej bramki, to jet masakra jakas. No i najlepsze jest jak koles daje wypuszczenie gdzies w srodku boiska, a moi kolesie zamiast biec do pilki to albo stoja, albo truchtaja spowalniajac, albo zmieniaja sie nie na tego, byle tylko przeciwnik doszedl do pilki.

Odnośnik do komentarza

bez kitu gdyby w demo gralo sie tak jak teraz po paczu to nie wiem czy bym tego pesa kupil.

 

totalnie nie umiem odbierac pilki. trace mnostwo goli bo koles biegnie sobie napastnikiem a moi obroncy kolo niego robia koleczka i nic. w kazdym meczu w ktorym gram mam uczucie jakby konsola oszukiwala na moja niekorzysc. nawet jak wygrywam to jestem wku.rwiony bo dzieja sie cuda na boisku. nie wiem co sie takiego zmienilo, ale po prostu z dnia na dzien przestalem odbierac pilke, praktycznie licze tylko na blad atakujacego.

Odnośnik do komentarza

bez kitu gdyby w demo gralo sie tak jak teraz po paczu to nie wiem czy bym tego pesa kupil.

 

totalnie nie umiem odbierac pilki. trace mnostwo goli bo koles biegnie sobie napastnikiem a moi obroncy kolo niego robia koleczka i nic. w kazdym meczu w ktorym gram mam uczucie jakby konsola oszukiwala na moja niekorzysc. nawet jak wygrywam to jestem wku.rwiony bo dzieja sie cuda na boisku. nie wiem co sie takiego zmienilo, ale po prostu z dnia na dzien przestalem odbierac pilke, praktycznie licze tylko na blad atakujacego.

 

 

Grasz z konsolą?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...