Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście nie doczytałem tego słowa, ale slang wiejski w wykonaniu pryszczatych gówniarzy już do mnie nie przemawia.

To co napisałem to moja opinia o serialu, czy będę oglądał 3 sezon oczywiście że tak ale nie będę go stawiał na piedestale pod zasłonką różowych okularów. Zresztą już się przyzwyczaiłem że duża grupa na tym forum to zwykłe zaślepione osły które nie widzą wad albo nie chcą widzieć ich w temacie który tak bronią.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

z jednej strony trochę szkoda , bo pierwszy odcinek season 1 , wydarzenia związane ze stodołą, scena w barze i ostatni odcinek pokazują , jak ZAYEBISTY mógł by być to serial. z drógiej strony to i tak jedyna interesująca alternatywa dla filmów romero (i świtu snydera) w temacie zombie apocalypse. czekam na 3 sezon i śmierć lori w akompaniamęcie wrzasków, wypruwanych flaków i łez bezradnego ricka, mogło by to wrzucić szeryfa na ciekawsze tory. ale sie pewnie tego drógiego nie doczekam.

Odnośnik do komentarza

z jednej strony trochę szkoda , bo pierwszy odcinek season 1 , wydarzenia związane ze stodołą, scena w barze i ostatni odcinek pokazują , jak ZAYEBISTY mógł by być to serial. z drógiej strony to i tak jedyna interesująca alternatywa dla filmów romero (i świtu snydera) w temacie zombie apocalypse. czekam na 3 sezon i śmierć lori w akompaniamęcie wrzasków, wypruwanych flaków i łez bezradnego ricka, mogło by to wrzucić szeryfa na ciekawsze tory. ale sie pewnie tego drógiego nie doczekam.

 

 

Reasumując, z dość dobrze zapowiadającego się komiksu zrobili gówniany serial... A to ci nowość, chociaż na charakteryzację zombie można popatrzeć..

Odnośnik do komentarza

o (pipi) ! nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, wiadomo, że do tego serialu trzeba podchodzić z rezerwą, ale pierwszy odcinek daje powody by sądzić, że mazzarra z kirkmanem dostarczą to co tak szumnie obiecywali. nadal nie jestem pewien czy pozwolą sobie na przeniesienie wszystkiego co w tej części komiksowego pierwowzoru było (zwłaszcza, że skład grupy na niektóre watki po prostu nie pozwala) no bo niby kablówka - można dużo a widzowie pragną mięsa, ale jednak to byłoby przekroczenie pewnej telewizyjnej bariery. trzyma w napięciu, od gore aż gęsto, postacie jakby napisane na nowo - nikt mnie irytuje co jest nie lada osiągnięciem. z resztą pomijając sam odcinek - do tego warto przysiąść chociażby dla samej roboty nicotero. zombiak-strażnik po zdjęciu hełmu? ja cie pier.dolę dzieło sztuki.

 

jaram się jak po pilocie.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no no ja tez jestem zadowolony, w końcu naprawde dobry odcienek, niestety prawie cały drugi seson ledwo sie trzymał kupy

tesknie tez za pierwszymi odcinkami w mieście i tamtym klimatem

 

ciekawe czy dziadowi pomoże odcięcie nogi i jak to sie ma do tego że i tak wszyscy są niby zarażeni

pomysł na akcje z dzieckiem bardzo ciekawy

i w końcu pokazali coś czego mi brakowało - zjedzone trupy, w końcu zombiaki powinny chcieć jeść mięso a wcześniej prawie wcale nie było zjedzonych zwłok, tylko wszedzie ledwo nagryzione

 

 

no i jak zwykle ostatnia scena budzi ciekawość, ciekawe jak ci kolesie tam przeżyli (w koncu mineło wiele miesiecy od wybuchu epidemii) i co sie bedzie z nimi działo

 

 

btw TK_TK - może byś zarzucił na spoilerze kilka mocniejszych komiksowych motywów w któych obecność wątpisz? (ciekawe jestem co mnie ewentualnie ominie)

Odnośnik do komentarza

Ciekawie, ciekawie, bardzo mi się podoba. Postać murzynki na plus, jej "zwierzęta juczne" też pomysłowo ogarnięte- obetnij łapy i żuchwę i nic Ci zombiak nie zrobi, a może być nawet całkiem potulny.

 

tk_tk, łap plusa, parsknąłem śmiechem xD

 

Trochę dywagacji nt. przenoszenia komiksu do serialu, sporo spoilerów, więc żeby ktoś nie kliknął "ot tak":

 

Ciekawe, czy Hershel w takim razie zastąpi Dale'a w akcjach z komiksu, bo takie mam wrażenie. Szkoda, że nie ma bliźniaków, byłaby fajna jatka z tego. No, ale tak jak mówiliście wcześniej- pewnie też by nie przeszła, jak Lori i jej małe dziecko. Ciekawe, czy Governor uje.bie dłoń Rickowi. No i ciągle mam nadzieję na akcję z kanibalami...

 

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...