Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

co do walki daryla i merla to chyba na koncu odcinka gdy pokazywali pare sekund nastepnego to był tam urywek jak jeden drugiemu daje po ryju, wiec raczej bedzie spina (a zarazem konfrontacja 2 grup)

 

 

a ogolnie odcinek całkiem ok, ale jednak troche słabszy niz ostatnio, za dużo pieprzenia :P

troche też naiwna scena była gdy merl porwał glena i laske, jakoś za łatwo mu poszło

 

zreszta merl oczywiscie jest kutasem, ale wydawalo sie ze brata chce znaleźć z dobrymi braterskimi uczuciami, a mimo to zamiast na spokojnie skontaktowac sie z nim przez glena to porywa ich i robi burdel

 

 

ciekawe czy akcja z zombiakami ktore olały michone bedzie teraz bardziej wykorzystywany i beda sie smarowac caly czas flakami (w koncu na poczatku 1 serii byla juz taka akcja)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

powiem ci yano, ze to porwanie przez marle'a tez wygladala mi na troche koslawo nakrecone, ale same scena bardzo fajnie skonstruowana z michonne skrywajaca sie gdziestam z tylu niewiedzaca co zrobic. wyniknac za to z tego moze sama dobroc bo przy nieco innej konfiguracji postaci wiezionych w woodbury to co prawdopodobnie nastapi juz calkiem niedlugo bedzia mialo jeszcze bardziej chory wydzwiek.

 

Odnośnik do komentarza

Odcinek byłby idealny gdy nie 2 przegięcia. Nie kupuje akcji ala ninja i unieszkodliwienia dwóch ludzi trzymających typa na muszce. Dajcie spokój.

 

Aha i zjedzenie w całości wiecie kogo, bez pozostawienia jakichś części, śladów uważam za chyba najbardziej daremną scenę serialu.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Odcinek byłby idealny gdy nie 2 przegięcia. Nie kupuje akcji ala ninja i unieszkodliwienia dwóch ludzi trzymających typa na muszce. Dajcie spokój.

 

Aha i zjedzenie w całości wiecie kogo, bez pozostawienia jakichś części, śladów uważam za chyba najbardziej daremną scenę serialu.

 

Co racja to racja :) zresztą przez większość serialu widzieliśmy trupy czy zombi wpierdalające tylko wnętrzności i mięśnie

Odnośnik do komentarza

ale może te bezpośrednie spoilery z komiksu to jakoś oznaczajcie i dawajcie w spoilery, raz, że zamierzam kiedyś sięgnąć po komiks, a dwa, to serial się przecież na nim opiera. serio (pipi)a, fajnie, że dowiedziałem się jak będzie się nazywał i wyglądał jeden z nowych bohaterów, ale tyle wystarczy. to samo z pisaniem na temat zajawek z kolejnego odcinka, nie każdy je ogląda. co do ostatniego odcinka, to pomyliłem się co do merla, jest zły do szpiku kości. strzelam, że zginie w tym sezonie i załatwi go daryl. andrea mogła by już zdechnąć, najlepiej zaraz po tym, jak ogarnie temat. aha , jak dla mnie, to nie ma problemu z oceną, kto tu jest bardziej pozytywny/negatywny (upraszczając). wybory moralne ricka i działania gova to inny kaliber. u jednego można zdiagnozować chorobę psychiczną i motywację podobną jak u dyktatorów i zbrodniarzy wojennych, drugi to ledwo odpały spowodowane traumą i pare zabójstw z zimną krwią na ludziach, którzy albo próbowali go zabić, albo bezpośrednio zagrażali jego grupie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

carlowi montują gąsienice zamiast nóg, m4 zamiast uje.banej ręki i laser-vision w miejsce odstrzelonej połowy twarzy po czym wyrusza na misję eksterminacji całego piekielnego pomiotu ze świata (tym się okazują zombie właśnie - kara za miliony lat życia w grzechu).

 

 

tak, są. na wikipedii chociażby. tylko musisz się nauczyć angielskiego. to się nie kończy.

 

Odnośnik do komentarza

Nie prosiłem o komentarze dot. sensu czytania streszczenia czy złośliwych, prześmiewczych metafor - nabijajcie posty w inny sposób.

 

Wikipedii nie ufam, o mój angielski się nie martw.

Nie nabijam, to tylko bardzo dobra rada z której osobiście bym skorzystał, bo dobre rzeczy trzeba promować.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witajcie. :) Mam jedno naprawdę ważne pytanie odnośnie odcinków pierwszego sezonu WD.

Otóż szukam w sieci wersji z lektorem (nie pytajcie dlaczego...) w rozdzielczości 720x400 czyli ok. 700 mb na 45 minut odcinka. Co istotne w DivX, czyli przede wszystkim AVI, bo moje kino domowe innych raczej nie widzi no może poza MPEG4; asf I ASF - jak głosi moja instrukcja. :confused:

Szukałem trochę po sieci i znalazłem dobrą stronę DARKWAREZ, ale wyż. wspomnianych plików AVI z lektorem dla 1 sezonu tam brakowało.

 

Jeśli ktoś zna odpowiednią witrynę, byłbym z......e rad.

Z góry Dzięki.

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Witajcie. :) Mam jedno naprawdę ważne pytanie odnośnie odcinków pierwszego sezonu WD.

Otóż szukam w sieci wersji z lektorem (nie pytajcie dlaczego...)

Z góry Dzięki.

Po co Ci lektor? Nie lepiej z dubbingiem?

Nie wszyscy zainteresowani domownicy mają tak dobry wzrok by śledzić obraz i napisy równocześnie.

Ps Tk czy Ja tu łamię regulamin takim pytaniami, czy zwyczajnie miałeś gorszy dzień, że trafił mi się ten minus?

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...