Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, jeden z najlepszych odcinków w historii całego serialu, wszystko tam było- dramat, emocje, akcja, klimat, gore :fsg:

 

Co do

Ricka, to spokojnie ucieknie z furgonetki w prawą stronę a ręka to pewnikiem tylko zadrapanie o coś innego niż zombie.

W innym wypadku już byłoby po nim.

 

To od tego dużego noża, który był wbity w truposza, więc spokojnie o jego los.

Odnośnik do komentarza

 

Ale przy śmierci osoby z grupy Ricka, w tym przypadku Glenna, musi być jakiś świadek śmierci. Według mnie Jesus odciągnie szwendaczy, chcąc odgonić je od tej alejki w razie ucieczki, zauważy jęczącego Glenna, odciągmie resztę, i koreańczyk jakoś z tego wyjdzie. Z resztą nie tylko z takich opresji wychodził, np na tej sali tortur, lub z więzienia. Za kilka tygodni zobaczymy koreańczyka całego i zdrowego, skakającego ze szczęścia xDDD. A kolejny odcinek ma być poświęcony Morganowi, i ma być dłuższy tak dla przypomnienia.

 

Wszytko pewnie wyjaśni się w ósmym odcinku, lub pod koniec sezonu.

Odnośnik do komentarza

Mi się podoba zwrot akcji w drugim i trzecim odcinku, ciekawie poprowadzil akcję, a co do glenna i ricka to będzie okej, ujęcie specjalnie ukazało śmietnik a potem tylko jego twarz. Chociaż nie powiem zrobiło się grubo i fakt, oczekiwanie na kolejny odcinek zaczyna być podobne jak wcześniej, bo na sezon nie było co za bardzo czekać, po prostu dlc

Odnośnik do komentarza

Ja tu się jeszcze odniosę do trzeciego odcinka

 

Podobno w necie krąży scena, na której ktoś wciąga Glenna pod kontener. Może jakiś aktor, który grał zombie, miał przy sobie kamerę? :D

 

A według was jakie są szanse na przetrwanie Azjaty? Podobno są to halucynacje Nicholasa, ale i tak przed rozerwaniem ciała, (kamera nad Gleenem), widać, że jest to brzuch lub plecy Nicholasa. Podobno pod tym kontenerem jest jakaś dziura prowadząca do tunelu, czy coś w tym stylu.

 

 

O czwartym odcinku będę pisał po premierze na Foxie.

Odnośnik do komentarza

twórcy tego serialu lubią robić widzów w konia

 

 

spoilery na temat dzisiejszego odcinka

 

 

dajmy przez 3 odcinki tyle akcji i masakry żeby wszystkich nakręcić na maksa, zrobimy jakiś turbo szajs na koniec żeby był piękny cliffhanger

 

a w następnym odcinku damy jakieś stare wspomnienia żeby sie wkszycy wkurzyli

 

 

 

nie mowie że odcinek był sam w sobie jakiś zły, ale jego umiejscowienie zaraz po shitstormie z poprzedniego odcinka to chamswo

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

twórcy tego serialu lubią robić widzów w konia

 

 

spoilery na temat dzisiejszego odcinka

 

 

dajmy przez 3 odcinki tyle akcji i masakry żeby wszystkich nakręcić na maksa, zrobimy jakiś turbo szajs na koniec żeby był piękny cliffhanger

 

a w następnym odcinku damy jakieś stare wspomnienia żeby sie wkszycy wkurzyli

 

 

 

nie mowie że odcinek był sam w sobie jakiś zły, ale jego umiejscowienie zaraz po shitstormie z poprzedniego odcinka to chamswo

 

no i właśnie dobrze, w pytę odcinek, takie lubię najbardziej, bo to ma być serial, jak już nie raz pisałem, o relacjach między ludźmi podczas apokalipsy, a nie ciągłe ganianie się z truposzkami po pastwiskach

Odnośnik do komentarza

tak sobie myślę, że wprowadzenie wilków było dobrym pomysłem (dalej spojlery z komiksów)

 

 

dzięki temu saviorsi oprócz obietnicy obrony w zamian za zapasy będą mogli zwalczając ich pokazać swoją siłę i przydatność i trudniej będzie rickowi potem przekonać członków okolicznych społeczności do otwartej wojny

]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...