Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No dla beki fajne są te teorie, ludzie zwykle wynajdują rzeczy, które twórcom nawet przez myśl nie przeszły.

 

Ej ale przecież aktorzy mają kontrakty zwykle rozpisane nawet na rok, dwa do przodu. Produkcja seriali, filmów, reklam itd. jest planowana z dużym wyprzedzeniem, terminy dla aktorów są przydzielane tak aby nagle się nie okazało, że ktoś kto miał grać w jakimś filmie, jest na drugim końcu świata i nie będzie go dwa miesiące. Więc jak to jest niby możliwe, że aktorzy WD nie wiedzą kto odpadł? Musieliby wszyscy dostać przydział ale ktoś jeden taki "na niby" :P

Odnośnik do komentarza

Przecież ten serial będzie takim samym tasiemcem jak Moda na Sukces, nie ma co czekać 30 lat, aż go zakończą.

 

Gdzieś czytałem, że scenarzyści mają już zamysł jakoś tak na 15-16 sezonów  :pawel:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Witam szanownych forumowiczów.

Jestem po 4 odcinku 3 sezonu - to ten w którym ginie pewna wkvr.wiająca postać. I chciałem się zapytać, czy pojawią się kiedyś jakieś postacie, których nie będę miał ochotę lać kijem przez mordę? Bo oprócz Ricka I Daryla to niestety ale gardze wszystkimi w mniejszym lub większym stopniu. Shane był spoko, no ale chyba był za dobry na ten serial i musiał odpaść wcześnie =/

Ogólnie ciężko mi się to ogląda. Fabularnie dalej będzie lepiej/gorzej?

Odnośnik do komentarza

Witam szanownych forumowiczów.

 

Jestem po 4 odcinku 3 sezonu - to ten w którym ginie pewna wkvr.wiająca postać. I chciałem się zapytać, czy pojawią się kiedyś jakieś postacie, których nie będę miał ochotę lać kijem przez mordę? Bo oprócz Ricka I Daryla to niestety ale gardze wszystkimi w mniejszym lub większym stopniu. Shane był spoko, no ale chyba był za dobry na ten serial i musiał odpaść wcześnie =/

 

Ogólnie ciężko mi się to ogląda. Fabularnie dalej będzie lepiej/gorzej?

Ogladaj do konca 6 sezonu i poczuj ta srake jaka rzuca w ciebie tworcy na sam final xD

Odnośnik do komentarza

Witam szanownych forumowiczów.

 

Jestem po 4 odcinku 3 sezonu - to ten w którym ginie pewna wkvr.wiająca postać. I chciałem się zapytać, czy pojawią się kiedyś jakieś postacie, których nie będę miał ochotę lać kijem przez mordę? Bo oprócz Ricka I Daryla to niestety ale gardze wszystkimi w mniejszym lub większym stopniu. Shane był spoko, no ale chyba był za dobry na ten serial i musiał odpaść wcześnie =/

 

Ogólnie ciężko mi się to ogląda. Fabularnie dalej będzie lepiej/gorzej?

oglądaj dalej, do momentu aż nie będziesz chciał udusić sznurówką nawet Ricka i Daryla ;)

Odnośnik do komentarza

Czytał ktoś z was komiks "The Walking Dead: Alien"?

 

A ja jestem pewny, że sezon rozpocznie się sceną, gdy Negan sika pod drzewem, a w tle Dwight i Trevor czyszczą Lucille Domestosem. Przez następne 40 minut będą perypetie Morgana i Carol w Kingdom, a ostatnie 2 minuty odcinka skończą się na wskazaniu ofiary przez Negana, tym razem po wskazaniu odcinek się kończy, nie wiadomo kto zginął. W następnym odcinku widzimy patrolującego okolicę Gabriela z Judith. Enid wychodzi z szafy, ktoś przewraca się na skórce od banana, randomy z Aleksandrii prowadzą śledztwo. Odcinek kończy się, gdy zbwacy jadą do Aleksandrii. Następny odcinek będzie flashbackowy: Oglądamy perypetie Enid w szafie, a także dowiemy się, kto rzucił skórkę od banana, o którą przewrócił się jakiś random #148. Kolejna połowa odcinka to tresura tygrysa przez Morgana. Odcinek kończy się cliffhangerem ze stojącym gdzieś na piątym planie Ezekielem. Odcinek czwarty będzie poświęcony Hilltop. Jesus uczy mieszkańców samoobrony, aż nagle ktoś krzyczy "Otwórzcię bramę!" Koniec odcinka. Szósty odcinek rozpocznie się najazdem zbawców na Aleksandrię. Gabriel przez 3/4 odcinka nie będzie chciał ich wpuścić, i spyta "Kto tu jest szefem, do jasneh cholery?" z furgonetki wychodzi Negan i mówi "Ja nim jestem". Koniec odcinka. Dopiero w odcinku nr 7 poznamy w ofiarę, a w odcinku ósmym odbędzie się pogrzeb wraz z orkiestrą dętą.

Edytowane przez Solderowy123
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Ja tam chce żeby zginął Glenn, bo już mnie wkur(pipi), taki pizdusiowaty stał się jakoś i nie mogę go znieść. Już bardziej polubiłem kobiece postacie i no wiadomo że tego typa co ma specyficzny język a truposza nie potrafi położyć. 

 

Cliffhanger jak za czasów Lost gdy Łysy odkrył Właz. Wtedy nie musiałem czekać pół roku na kolejny odcinek a może i dłużej bo od razu włączyłem kolejny  :yao:  dlatego właśnie nie oglądam seriali w odcinkach jak normalny człowiek ale całymi sezonami jak zwierze jakieś. 

I co tu teraz zrobić? Może hibernacja w lodzie jak Cartman przed premierą Wii  :facepalmz:

Odnośnik do komentarza

No i chyba masz rację, co do Glenna... Na thespoilingdeadfans.com przeczytałem, że aktor wystąpi w nowym filmie, zdjęcia ruszają 22 kwietnia, a z tego co wiem zdjęcia do nowego sezonu ruszają chyba w ostatni tydzień kwietnia, lub na początku maja.

 

Edit: Jeszcze jedno: jeżeli spodziewacie się jakieś hordy zombie, lub zagrożenia z ich strony, to możecie raczej o tym zapomnieć. Zapewne sezon 7 i 8 będzie skupiony na akcji. Ale kto będzie chciał oglądać powtórkę z rozrywki: Woodbory vs. Więzienie.v2?

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

To nie będzie Glenn niestety.

 

Obejrzałem ostatni odcinek i ten moment gdy wszyscy klęczą na kolanach, wśród znanych postaci jest ta jedna, która nie pasuje. Rzadko pojawia się w odcinkach a jeśli już to w jakiejś mało znaczącej roli. Ale jest tam! Klęczy razem z nimi i według mnie jest tam tylko po to żeby dostać pałą w łeb.

 

Obstawiam że to będzie 

 

 

Aaron.

 

220px-AaronTheWalkingDead.png

 

 

 

Ale zobaczymy w następnym sezonie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...