Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

- Morgan się sra o opatrunek itd., a ma problem z odstrzeleniem swojej zmarłej żony, poza tym gada o tym, że należy unikać strzelania i zwracania uwagi trupów, a na koniec otwiera okno i urządza se strzelanko ze strzelby,

- w kilku miejscach mamy obżarte zwłoki w czystym otoczeniu (jaskrawy przykład to szpital)- gdzie bajzel i jucha?

- w mieście nagle zombiaki załączają tryb pościgu za Rickiem na koniu,

- jeżeli na posterunku jest prąd i ciepła woda oraz broń z amunicją, to czemu Morgan z synem tam się nie przeprowadzą?

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość _Milan_

- Morgan się sra o opatrunek itd., a ma problem z odstrzeleniem swojej zmarłej żony, poza tym gada o tym, że należy unikać strzelania i zwracania uwagi trupów, a na koniec otwiera okno i urządza se strzelanko ze strzelby,

- w kilku miejscach mamy obżarte zwłoki w czystym otoczeniu (jaskrawy przykład to szpital)- gdzie bajzel i jucha?

- w mieście nagle zombiaki załączają tryb pościgu za Rickiem na koniu,

- jeżeli na posterunku jest prąd i ciepła woda oraz broń z amunicją, to czemu Morgan z synem tam się nie przeprowadzą?

 

No mozna to jakos wytlumaczyc:

1. Koles bylby zagrozeniem dla niego i syna wiec sie sr,ał, a zabicie zny to emocje i milosc, moze kiedys zrozumiesz ;]

2. Moze sprzataczka została ugryziona na koniec?

3. A daczgo mialyby nie gonic jedzenia?

4. Bo moze i che sie przeprowadzic, ale najpierw chce odstrzelic swoja zonke, dlatego urzadza strzelaninke na gorze, zeby przyszla.

 

Takie sobie serial, moze sie rozkreci, ogladam nalogowo horrory i w sumie nic nowego nie zobaczylem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

aha, no jesli nie powinny biegac to luz, ja nigdy nie studiowałem zombiologii ;]

A z tym murzynem tłumaczenie i dobre, sam fakt ze został w miescie zamiast spie,rdlalac samochodem po smierci zony jest dziwny i bez sensu.

Sam fakt ze przezyl w szpitalu tez naciagany, chyba ze zalozymy ze serial opowiada o kolesiu któremu wlasnie sie poszczescilo, i pielegniara przez przypadek napisala mu na karcie ze ma syflis i nikt go nie chcial wpie,rdolic.

Odnośnik do komentarza

A z tym murzynem tłumaczenie i dobre, sam fakt ze został w miescie zamiast spie,rdlalac samochodem po smierci zony jest dziwny i bez sensu.

 

w komiksie nie żadnej żony, a murzyn postanowił trzymać się z dala od większych skupisk ludzkich, co w świetle sytuacji w Atlancie okazało się dobrym posunięciem

 

Sam fakt ze przezyl w szpitalu tez naciagany, chyba ze zalozymy ze serial opowiada o kolesiu któremu wlasnie sie poszczescilo, i pielegniara przez przypadek napisala mu na karcie ze ma syflis i nikt go nie chcial wpie,rdolic.

 

przecież leżał w zamkniętej salce, pewnie w ferworze walki o życie zwyczajnie o nim zapomniano

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Aha, ja komiksu nie czytalem, lykam co podaja.

Spojrzalem na pierwsze 3 tomy, i widze ze to co trwa w serialu 10 minut, jest pokazane w komiksie w 3 okienkach ;]

nie ma czarnej zonki, nie ma czołgu, nie zabija kumpla za siatka.

 

Kto to ta zombiegirl przy rowerze?

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Pilot zrobil na mnie spore wrazenie. Dobra atmosfera. Lubie taki klimat post apokaliptycznej, martwej Ziemi. Charakteryzacja na wysokim poziomie. W jaki sposob Walking Dead jest od 14 lat? Bo nie ma cyckow? Bylo pare ujec ktore byly wrecz zbyt dobre dla telewizji. Chociazby ostatnie. Chcalbym to obejrzec na duzym ekranie.

 

A dalej moze byc tylko lepiej. Choc szkoda z ponoc tylko 6 odcinkow ma ten sezon.

Odnośnik do komentarza

Rewelacja. Jestem wielkim fanem klimatów zombie, ale zazwyczaj podchodzę krytycznie do produkcji w nich utrzymanych. Pierwszy odcinek Walking Dead zachwycił mnie pod każdym względem: rozmachu, klimatu opuszczenia i beznadziei, gry aktorskiej, ujęć "mięsnych", które nie są ani za brutalne ani zbyt ugrzecznione. Czułem się jakbym oglądał dobry kinowy film, a to przecież kurka pierwszy odcinek serialu. Można się nawet wzruszyć. Moja dziewczyna też oglądała i jej również się bardzo podobało, a nie jest jakąś wielką fanką takich klimatów.

 

Mogliby popełnić grę na jego postawie (klimaty Zombie + post-apo) tylko jak to zwykle z grami na podstawie seriali bywa, pewnie byłaby kupa :<

Odnośnik do komentarza

Tak, mi też się podobało. Klimat, aktorstwo, tylko czasem krew była sztuczna.

a jaka miała być? prawdziwa?

 

 

- Morgan się sra o opatrunek itd., a ma problem z odstrzeleniem swojej zmarłej żony, poza tym gada o tym, że należy unikać strzelania i zwracania uwagi trupów, a na koniec otwiera okno i urządza se strzelanko ze strzelby,

- w kilku miejscach mamy obżarte zwłoki w czystym otoczeniu (jaskrawy przykład to szpital)- gdzie bajzel i jucha?

- w mieście nagle zombiaki załączają tryb pościgu za Rickiem na koniu,

- jeżeli na posterunku jest prąd i ciepła woda oraz broń z amunicją, to czemu Morgan z synem tam się nie przeprowadzą?

Boże

Odnośnik do komentarza

dzisiaj wciagam i oglądam, jestem fanem komiksu, który podobał mi się głownie ze względu na to jak ukazane zostało zachowanie sie ludzi w takich warunkach (bo ziombiaków wbrew pozorom nie ma az tak duzo w komiksie, głównie to ludzie sami są zagrożeniem dla siebie).

 

Ciekawi mnie jak rozwiążą sprawy, które w komiksie były już dla mnie hardkorowe zdeka (np. żona Ricka). Średnio widze żeby to cenzura puściła..

 

a jak wypadła dziewczyna Majkela z Prison Breaka? Dalej gra tak samo dretwo ? ;/

Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem i po prostu jestem zachwycony. Fachowy design zombiaków, dosadny klimat i solidne gore (biedny konik), to jedno. Natomiast ciekawe i mroczne ujęcia (cała scena w szpitalu za-je-bis-ta) oraz przynajmniej akceptowalna gra aktorska, to drugie - tutaj już naprawdę poczułem się miło zaskoczony. Najbardziej jednak spodobały mi się zachowania i reakcje bohaterów na otaczającą ich brutalną rzeczywistość - przedstawione znacznie mniej plastikowo niż w tego typu filmach, bardziej przekonywujące, rzekłbym nawet, że z pewną dawką głębi.

 

W każdym razie było na co czekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.