Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dobra, koniec z oszukiwaniem się - serial strasznie zawodzi. ślamazarny. mało oryginalny, niczym nie zaskakujący no i przeraźliwie nudny. bohaterowie nieciekawi, to samo dialogi, sarah z prizon brejka wku.rwia niemiłosiernie - po prostu nie mogę na nią patrzeć. to już prawie koniec, a nie licząc pilota i akcji z czołgiem żadna scena nie zapadła mi w pamięć. jedyna rzecz jaka stoi na naprawdę wysokim poziomie to charakteryzacja zombie i miejscami odważne jak na produkcję telewizyjną gore. jak dla mnie to mogliby dać sobie spokój po tych sześciu odcinkach.

Odnośnik do komentarza

Deadline is reporting that executive producer Frank Darabont has let go of the show's entire writing staff, including his number 2, Charles H. Eglee (Dexter, The Shield). In addition, Deadline says they hear Darabont wants to go forward into Season 2 without a set writing staff, instead assigning all scripts he doesn't write himself to freelancers.

http://uk.tv.ign.com/articles/113/1137550p1.html

Odnośnik do komentarza

Pierwsze dwa odcinki niesamowicie narobiły smaka, ale cała reszta okazała się niewiele wartą kupą. Wkurzające postacie, wesoły kempingowy klimacik, niedobór zombie, nudy. Komiksu nie czytam, ale po serialu spodziewałem się dobrej, survivalowej sieczki, a dostałem "Gotowe na wszystko" ze zgniłym mięchem w tle. Jeżeli drugi sezon ma wyglądać podobnie, to jak dla mnie może go nie być wcale. A skąd taka wysoka oglądalność? Nie mam zielonego pojęcia.

 

Dead Set>>>>>Walking Dead

Odnośnik do komentarza

Ostatni odcinek rozpie*dolił pod względem oglądalności - 6 mln.

 

Sunday night’s finale of AMC’s “The Walking Dead” attracted four million viewers in the Adult 18-49 demo. With a series average of 3.5 million Adults 18-49, “The Walking Dead” is the most watched drama series in basic cable history for the demo.* The finale was the most-watched episode of the season, garnering a 4.1 HH rating and attracting six million total viewers. The final episode ranks first for Adults 18-49 delivery among basic cable for a drama series.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

co za scierwo, najgorszy serial w historii swiata.

Chryste, a niektorzy tutaj sie spuszczaja/spuszczali.

 

Milan pamiętasz jak ostatnio pisałeś, że w necie ludzie mają tendencje do wyolbrzymiania i jak coś jest nawet tylko słabsze to odrazu jest megachujowe?

No właśnie.

 

No dobra, i potrafie przyznać ze przesadzilem.

 

Prison break 1 sezon jest lepszy niz to.

Odnośnik do komentarza

Napiszę krótko:

serial - może być, pod warunkiem, że nie czytałeś/czytałaś komiksu, który jest jednym z ciekawszych z jakimi dane mi było się spotkać (a przeczytałem tego mnóstwo, pomijając liczne historie o superhirołach...).

 

Także

 

<pirate mode on> ściągać komiks w oryginale ! </pirate mode off>

 

Odnośnik do komentarza

Napiszę krótko:

serial - może być, pod warunkiem, że nie czytałeś/czytałaś komiksu, który jest jednym z ciekawszych z jakimi dane mi było się spotkać (a przeczytałem tego mnóstwo, pomijając liczne historie o superhirołach...).

 

Także

 

<pirate mode on> ściągać komiks w oryginale ! </pirate mode off>

 

 

Nie czytałem komiksu i uważam, że serial jest przech.ujowiony na maksa. Jakieś wytłumaczenie ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...