Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich czyli dla kogo? Cała ta sytuacja zaczyna mnie wkur... Najpierw mówiono, że beta będzie tylko dla wybranych osób, które wcześniej zamówią grę. Potem zaczęto rozdawać jakieś kody na różnych stronach. Teraz beta pojawiła się na PSN w ofercie dla osób z PS Plus. Jaki to ma sens? I na cholerę kupować Plusa jak po tygodniu zawartość jest dostępna dla wszystkich?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Na razie multi mi srednio podchodzi w AC, przyznam szczerze. Jednak postanowilem dac mu jeszcze jedna szanse. Pogram teraz wiecej w bete i zobaczymy, moze sie to jakosc pouklada, rozegram sie.

 

Swoja droga, jako ze LBP2 ma przesunieta premiere wraz z GT5, AC Brotherhood awansowal na liste gre na premiere w tym roku i to w dodatku w formie Codex Edition. Jako ze zlozylem takie zamowienie na Ultimie, dostalem kod do bety. Majac Plusa mam do niej dostep, wiec moge go oddac.

 

Klucz oddam pierwszej osobie, ktora odpowie na pytanie, kim jest ta kobieta:

 

obrazek1s.png

 

Plus. Moze mnie ktos oswiecic, jakie sa dotychczas zapowiedziane edycje ACB? Zwykla, Codex i ta z czarnym pudelkiem z paskotka w srodku?

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Poprawione. Co do multi, masz racje. Nie jest to ten typ, ktory przyciaga jak magnes. Przed chwila gralo mi sie dosc przyjemnie, ale nie jest to jakies rewelacyjne multi. Ot tak do pogrania. W AC liczy sie przede wszystkim singiel.

 

A co do wersji to jest chyba tak, ze jest zwykla edycja, kolekcjonerka z Gamestopu na US z pudelkiem z maskotka w srodku i kolekcjonerka Codex (bez porownania najlepsza wersja), tak?

Odnośnik do komentarza

Chyba nikt nie chce kodu do tej bety ;p

 

Co do wersji Codex, mam nadzieje, ze to "renesansowe" pudelko nie bedzie z tektury. Jezeli bedzie, to wyjdzie lipa, bo szczerze oczekuje plastiku. No, ale zobaczymy. Do tego wszystkiego chcialoby sie posiadac figurki Ezio z AC2 i ACB, ale cholera, niby taki maly bzdet, a stowe koszuje jedna :mellow:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...