Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

doradźcie mi tylko (osoby grające na sieci), dlaczego opłacalne jest wywalenie patcha?

Bo dużo szybciej leci exp za hideouty. Ale możesz go nabijać tylko solo offline.

sorrki ale nie rozumiem twojego 2 zdania.

zaprzecza ono temu co napisał Orson:

" Ah, mozemy pomóc jesli ktoś nie ma asyst np. No i exp- wiele mi brakuje do 50 lvl, porozbijać hideouty tez mogę. Dopisywać się! "

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Noooo ja jestem za hehe. Console cross game.

 

A tak serio granie z randomami to porażka ;/ co chwilę przez tępaków dostaje srebro bo pajace rzucają dynamitami pod nogi zamiast przed siebie....albo wychodzą w połowie gry....itd.

Ja też jestem zadowolony z dodatku. Misje są długie i nawet wymagające jak się gra we dwóch, szczególnie ta misja z armatami co nas ostrzeliwują, jeszcze jej nie przeszedłem ;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

pomarzyć można :rolleyes:

z randomami to totalna porażka, nawet nie ma co próbować. co do tych armat to też się ich boję na advanced. na zwykłym spoko poszło. najważniejsze to szybko spitolić i później kampić zza kamienia. jak zrobisz to daj znać. jakieś tipy też by się przydały. powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Ja jestem chętny na zdobycie wszystkich pucharków online i przede wszystkim wspólnej zabawy :P Mogę zacząć od przyszłego tygodnia, jak skończę singla.

PSN ID:RoZiPL

 

Wysyłać zaproszenia!

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

PSN ID - jarek88_pl

Headset - niestety brak

 

Śmiało wysyłajcie zaproszenie, tylko w treści wiadomości wpiszcie coś typu: 'RDR, forum pe'. Sam też (jutro) porozsyłam zaproszenia do kilku osób z tego tematu.

 

Dopiero zaczynam z multi, tak więc nie grzeszę skillem i na razie chcę się skupić na zwykłej grze, choć w ostateczności mogę pomóc przy jakiejś ustawce.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam! Szukam chętnych do Posse Up!

 

W zasadzie mamy już 8 osób ale trudno znaleźć termin, który każdemu pasuje i dlatego zakładam, że przy próbie zdobycia może kogoś zabraknąć. Przydałaby się jeszcze z jedna lub dwie osoby. Zresztą - jesli będzie więcej osób to nie problem. Mój PSN_id - VooPLayer. Jesli ktoś jeszcze poluje na to trofeum niech się zgłosi do mnie na PSN :) Słuchawka mile widziana ale niekonieczna :)

Odnośnik do komentarza

O matko, próbowaliśmy dzisiaj zrobić to Posse Up i pozostaje mi przeprosić osoby z tego forum, które się przyłączyły do tego poronionego przedsięwzięcia. Ani przez moment nie doprowadzilismy do sytuacji, że wszyscy byli w jednym posse. ALbo ktos miał problem z dołączeniem albo kogoś wywalało. A jak ten co miał problem dołączył to za chwilę i tak go wywaliło. Wydaje mi się, że trzeba albo umawiać więcej niż 8 graczy licząc się z takimi cyrkami albo zebrać tylu ilu się da i skakac po free roamach i szukać obcych chętnych do dołączenia do posse.

 

W każdym razie sam jakims cudem trophy zdobyłem ale jeśli ktoś liczyłby na moją pomoc przy Posse Up to jestem do usług.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...