Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Zaczalem przygode z RDR od multi bo chcialem sobie zrobic pucharki online a potem na spokojnie zanurzyc sie w solo. Mam 9 lvl i gram jak lajza. Przyznam, ze niebardzo kumam ten tryb. Maczowanie druzyn na zasadzie 4 na 2 gdzie w pierwszym skladzie ja z lvl 9 i gosc z lvl 30 a u tamtych trzy 50ki i jakas 15ka. :| Kolesie to jacys terminatorzy. Przewrot i headshot, przewrot i headshot. Bron dziala troche zabawnie kiedy laduje w typa 5 kul z winchestera a on nie ginie. Innym razem typ stoi na skale i strzela z bazooki(?), inny sciaga go z 200 yardow headshotem. O co kaman? Ta gra jest faktycznie tylko dla orlow i jestem po prostu pi.zda czy cos jest jednak nie tak?

Odnośnik do komentarza

Akurat te dwa trofy nam wpadly w 10min. a reszte czasu spedzilismy na ustawianiu i walke z bledami gry.

 

Posse up wbilem tym sposobem:

 

 

The posse must consist of 8 members including yourself. They need to be in the same session because when someone leaves the session they leave your posse also. You should enter the room and invite everyone. Wait a minute or 2 until some of the people accept your invite. Then join a new Free Roam room and your posse will come also. Then invite everyone you can in that room. Wait for a few more people to enter your posse and continue to repeat the process until you get 8 people in your posse

 

 

Jesli bedziemy grac to moge dolaczyc i bedziesz wtedy musial znalesc tylko 6 a nie 7 ludzi.

Odnośnik do komentarza

Co do multi to nie wiem jak teraz ale kiedyś królowali na mapach teamy takie jak VIA_ czy ITA_ ogólnie to wyglądali na cheaterów. Goście (włosi chyba) w większości mieli przegięty skill i nawet mułowatym Volcanic Pistol trzaskali wszystkich dookoła. Najlepiej jak dla mnie sprawdzają się High Power Pistol (dostępny najpóźniej) , Mauser jest szybkostrzelny ale słaby a ze strzelb to Henry Repeater lub Springfield. Oczywiście mowa tu o trybach gry, a nie free roam.

Na kamperów na wysokościach najlepiej działa laska dynamitu :) 

Najlepsze tryby to Hold Your Own (drużynowy) na Armadillo i Shootout na Las Hermanas (klasztor).

Ogólnie nie ma nigdzie bezpiecznej kryjówki. Praktycznie wszystkie miejsca do ostrzeliwania się można oflankować.

Rzecz jasna cały czas mówimy tu o trybie normal ( z auto lock'iem)

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...