Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z paroma osoba z tego tematu a i nie tylko. Na temat jakiejś pierwszej ustawki forumowej. Plany były taki żeby w sobotę coś zdziałać. Niestety dużo ludzi nie dostało/nie wyrwało swojej wersji przed weekendem. Dopiero dzisiaj itd.

 

Proponowałbym może jutro-wtorek zrobić "pierwszą forumową ustawkę" ;] Paru chętnych już jest.

 

Większość w tym i ja męczy singla ale ale...przecież można się na chwilę oderwać ;]. O co chodzi.

 

O pierwsze koty za płoty. Tzn. zobaczyć jak się prezentuje ten cały freeroam, posprawdzać poszczególne tryby multi. Jak działa itd. a przy okazji (mam nadzieję) pośmiać się ;]

Nie mówię tu o poważnej grze multiplayerowej ale o zwykłym posprawdzaniu, o dobrej zabawie.

 

Proponuję tak. Wtorek godzina powiedzmy 20. Ja mogę założyć (powysyłam chętnym zaproszenia), mam w miarę dobry net. Dużo osobom z tego tematu wysłałem zaproszenia do friendsów lub odwrotnie. Ale jak ktoś by chciał z nami pograć niech wysyła mi friend requesta. Czym więcej osób tym lepiej.

 

Teraz tak. W zależności ile osób się uzbiera. Pośmigamy po freeroamie, posprawdzamy tryby - dzieląc się na teamy między nami (jeżeli będzie dużo osób) lub poszukamy publicznych meczy. Zresztą wszystko wyjdzie w praniu.

 

Oderwijcie się na chwilę od singli ;] Nie ucieknie Wam/nam.

 

Zapraszam.

 

PS. Jeżeli jesteście chętni, wyślijcie mi pw na forum albo na PS3 żebym wiedział komu wysyłać zaproszenia.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie lepiej w sobotę ? Wiele ludzi nie może w dni robocze więc jak ustawka będzie w sobotę to i ja się piszę

W sobotę z kolei ludzie "imprezują" ;]

 

Można tak w kółko przekładać. Zresztą już trochę ludzi się zebrało ale nie widzę problemu żeby w sobotę znowu coś zorganizować ;]

 

Może jakaś stała ekipa się zrobi.

Odnośnik do komentarza

Panowie/Panie ja muszę referat napisać, i takie pytanie: jest możliwość zrobienia takiego forumowego lobby? tak że każdy z forum może wejść i będzie wiedział że ma do działania z polakami, wiecie o co mi chodzi...

Nie, nie ma takiej opcji.

 

co z ta ustawka ? 8 sie zbliza a tu wszyscy offline

Hehe no tak. Tyle osób się zdeklarowało.

 

A widziałeś jak wyszło...no nic jak na pierwszy raz nie było źle. Tylko końcówka się sprzi.eprzyła jakieś problemy z połączeniem.

 

PS. Jutro damy radę "Wanted" ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam;-)

 

Do splatynowania RDR (ufff) brakuje mi dwóch trofeów, mianowicie The Quick and Everyone Else i Go Team!.

 

Dlatego jesli ktoś ich jeszcze nie ma- proponuję ustawke. Zbierze się kilka osób- umówimy się na dzień/ godzine.

 

Ah, mozemy pomóc jesli ktoś nie ma asyst np. No i exp- wiele mi brakuje do 50 lvl, porozbijać hideouty tez mogę. Dopisywać się!

 

 

1 Orson

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...