Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w sigu moje ID, to ja sobie ogarnę te misje i pozaliczam żeby mieć jakieś pojęcie i możemy atakowac złota czelendze i cokolwiek jeszcze w tym coopie siedzi. To jakieś prosy musiały być, ubaw niezły tylko ich podpuścić żeby szukali łopaty i kopali bo jesteście pod nimi ;]

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem wczoraj wszystkie podstawowe z randomami, na luzie się grało za każdym razem gold wpadał ale to chyba tak miało być. Już za 1 misje wpadło 5 trofeów ;] jeszcze tylko w advance: killstreak 10, wszystkie misje i to samo na złoto, ale to już poczekam Yap na Ciebie. Farmer gierzysz z nami? Może się jakoś uda tą river xD Ktoś jeszcze ogarnięty chętny?

Odnośnik do komentarza

Albo chodzi ci o misję z dodatku Outlaws to the End czyli The Kidnapped Girl (trzeba odbić laskę z Ford Mercer i przewieźć na farmę po czym odeprzeć nadciągający gang) albo o drużynowy meczyk z cyklu Stronghold (dodatek Myth and Maverics) jeśli kowbojami byli żywi gracze (był tam słup z flagą?). Tak czy siak oba tryby znajdują się (po wejściu w online) pod selectem gdzie oprócz ludzi dostępnych w sesji jest też zbiór meczy z cyklu FFA i Gang Shootout oraż wspomniane co-op mission (Outlaws to the End) i mecze z Myth and Maverics

 

A oto co zawiera ten dodatek (mapki i tryby)

Cochinay – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout, Stronghold

Nekoti Rock – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout

El Presidio – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout

Plainview – Gold Rush, Shootout, Gang Shootout

Gaptooth Mine – Shootout, Gang Shootout

Pike’s Basin – Shootout, Gang Shootout

Perdido – Hold Your Own, Grab the Bag

Benedict Point – Hold Your Own, Grab the Bag

Beecher’s Hope - Stronghold ( o tej farmie chyba wspominałeś)

Torquemada - Stronghold

Armadillo - Stronghold

Chuparosa - Stronghold

Rio Bravo - Shootout, Gang Shootout

Tumbleweed - Stronghold

 

 

Edytowane przez Farmer87
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprawa jest taka, że ja żadnego dodatku nie mam (chyba że to jakiś z darmowych, to może mam...). A ten mecz był taki, że była farma, ja w kooperacji z innym żywym graczem odpierałem fale ataków kowbojów (którzy byli zwykłą sztuczną inteligencją ;)).

 

Zrobiłem prywatny serwer (czy jak to sie zwie), zaprosilem kumpla i tyle. Zaprosiłem go do posse, cokolwiek to jest, on zaakceptował, ale nie wiem co to zmieniło. Niezła ze mnie lamka.

 

down - ok, thanks

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Sprawa jest taka, że ja żadnego dodatku nie mam (chyba że to jakiś z darmowych, to może mam...). A ten mecz był taki, że była farma, ja w kooperacji z innym żywym graczem odpierałem fale ataków kowbojów (którzy byli zwykłą sztuczną inteligencją ;)).

 

Zrobiłem prywatny serwer (czy jak to sie zwie), zaprosilem kumpla i tyle. Zaprosiłem go do posse, cokolwiek to jest, on zaakceptował, ale nie wiem co to zmieniło. Niezła ze mnie lamka.

 

down - ok, thanks

 

A jak dla mnie to wbiliście na jakąś przypadkową farmę i fale nadciągających kowbojów to szeryfi bo narozrabialiście ;]

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.