Skocz do zawartości

Red Dead Redemption


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chętny to planujemy dzisiaj albo jutro (z naciskiem na jutro) porobić trophy z nowego dlc "Legends and Killers" + tam ewentualnie jak ktoś potrzebuje jakiegoś konkretnego pucharka.

 

Póki co:

 

-Zalef88

-The Rozi

-Aleks

-Słupek

 

Jak ktoś chętny wpisywać się na listę żeby ogarnąć to wszystko i się ustawić.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Panowie mam problem. Kilka dni temu po raz pierwszy włączyłem multi w RDR. Na początek oczywiście Free Roam. Zdziwiłem się bo NIGDY nikogo nie widziałem w multi. Ani jednego żywego gracza. Dzisiaj chciałem zagrać z kolegą - wysyłałem my invite'y, później on mi, ale za każdym razem wyskakiwały errory i nie chciało nas połączyć.

U kolegi wszystko w porządku - z innymi może grać i widzi ludzi we Free Roam'ie.

Wiecie może w czym problem?

Dodam, że jestem za NAT3 i nie mam możliwości zmienienia tego ale w każdej innej grze gram normalnie na multi, żadnych zwiech, lagów. Wszystko zawsze płynnie.

 

 

edit://

Poszukałem na zagranicznych forach i z tego co wyczytałem, to nic na to nie poradze.. Jedynym wyjściem jest granie z ludźmi, którzy też są za NAT3.

Jakby ktoś wiedział jak ominąć ten problem, albo też miał NAT3, to pisać ;)

Edytowane przez mikro
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakby ktoś chciał bez celu powłóczyć się po pustyni to śmiało invantujcie.

Jak coś to posiadam to śmieszne urządzenie do rozmów w czasoprzestrzeni.

 

Ps. Zakupiłem (a jakże!) magiczny dodatek z "Kłamcami i Oszustami".

Edytowane przez Szalona Małpka
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Twoje ID jest w sigu? Jeśli tak to można pocisnąć. Wczoraj z randomami ubiłem wszystkie misje, ale nie mam żadnej Advanced no i multum challengy z podstawowego zestawu (The River na gold to będzie męczarnia).

W weekend chcę pograć w Gears of War 3, ale od poniedziałku będę regularnie dzień w dzień siedział. Muszę tylko ogarnąć tę moją śmieszną słuchawkę bo nie używałem jej jeszcze.

 

Wczoraj jacyś Polacy grali ze mną. Robiliśmy misję Walton's Gold. Ja z innym randomem wpadliśmy na pole bitwy kosząc wszystko i wszystkich po czym weszliśmy do kopalni. Ci snuli się gdzieś podczas kiedy my zbieraliśmy worki ze złotem. Non stop słyszałem: "Ku#wa! Przecież jestem koło niego to dlaczego go nie widzę??? Potrzebujemy jeszcze 8 woreczków!! nie widzę ich!!". Kolesie biegali u góry kiedy my spokojnie realizowaliśmy założenia misji :rofl2: .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...