Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Geoff Johns jest producentem wykonawczym uniwersum the CW, Teen Titan i z tego co wiem to "Supergirl". CBS i TNT podlega pod Warner, więc istnieje szansa na na crossover :). Poza tym

 

 

w Teen Titans liderem ma być Nightwing, a Bludhaven było ciągle w Arrow wspominane

 

 

No to chociaż tyle, bo jeżeli chodzi o Metropolis i Gotham, to dla seriali The Flash i Arrow te miasta są 

 

 

off the limits

 

:smutas::lapka:

Odnośnik do komentarza

Wiemy już, że obok Daredevila szykowane są też inne seriale jak i crossover wszystkich. Oprócz obsady serialu o alter ego Matta Murdocka wiadomo też kto zagra Jessicę Jones. Ten zaszczyt przypadł Krysten Ritter 

111collage.jpg

 

Teraz natomiast ujawniono, że w rolę Luke'a Cage'a wcieli się Mike Colter (Halo:Nightfall)

netflix-marvel-luke-cage-mike-colter.jpg

 

 

 

"Mike embodies the strength, edge and depth of Luke Cage. We’re excited to have him bring this iconic Marvel character to life." 
"Fans have longed to see Luke Cage and in Mike we’ve found the perfect actor. Viewers will get to meet Luke Cage in Marvel’s A.K.A. Jessica Jones, and experience why he is such an important super hero in the Marvel mythos.”
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

https://www.youtube.com/watch?v=Til6Nt2ps9s

 

jest już pilot, opinie bardzo dobre, sprawdze dla alice z luthera:)

 

 

a ja dla dżimiego z the wire i tego gościa z jeziora marzeń. pielęgniarka z ostrego dyżuru też spoko. btw ten serial to największa premiera w historii showtajmu.

 

Obejrzałem dzisiaj 4 odcinki na 10 i trochę zawiedziony jestem.

Za bardzo to rozwodnione, w zasadzie od samego początku wiemy, iż

 

1.Noah zdradzi żonę z Alison.

2. Alison straciła synka, który miał 4 lata i przez to 'skrywa w sobie mrok'

 

No i przez te 4 odcinki ja się właściwie niczego nowego nie dowiedziałem.

Na pewno na plus narracja rodem z True Detective, ale także tam chyba robią co mogą aby prawie nic nie zdradzić widzowi o co cała Afera.

Grają bardzo dobrze a sam klimat Montauk mnie przywodzi skojarzenia z doskonałym Broadchurch.

Odnośnik do komentarza

Wspomniałeś masorz o doskonałym Broadchurch. Za 2 dni drugi sezon  :i_am_so_happy:

 

 

"Co w 2. sezonie "Broadchurch"? Twórca serialu Chris Chibnall powiedział w rozmowie z "Radio Timesem", że 2. sezon będzie miał trochę inny ton od pierwszego,

bo żałoba nie będzie tym razem jednym z głównych wątków. Akcja rozpocznie się tuż po tym, co się stało w finale 1. sezonu, zobaczymy pogrzeb Danny'ego i skutki tego, co wydarzyło się w finale. "Obiecuję, że nie zaczniemy od znalezienia kolejnego ciała pod klifem" - zapewnia Chibnall.

Nowa seria ma być inna, zobaczymy inny rodzaj zła. O sprawie sezonu nie wiemy na razie nic, nie wiemy nawet, czy w Broadchurch wydarzy się kolejne morderstwo. Chibnall tylko tajemniczo obiecuje, że serial nie zamieni się w "Midsomer in Broadchurch"." 

 

Wracając do The Affair, to co dałeś w spoiler (nr.1) masorz to wiadomo z opisu na filmwebach itp. Serial pokazuje najpierw droge która doprowadzi do wiadomo czego a potem konsekwencje

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, czy to wpiszę się w forumkowe gusta, ale pierwsze dwa odcinki Galavant (ABC) naprawdę mnie rozbawiły i pozytywnie zaskoczyły.

 

Serial jest absolutnie głupkowaty, momentami w iście Monty Pythonowski sposób, niby grzeczny (w końcu ABC), ale pełen seksualnych aluzji, no i przede wszystkim zaskakująco dobrze zrealizowany (kostiumy, lokacje).

 

No i scena pojedynku z drugiego odcinka to najzabawniejsza rzecz, jaka powstała na potrzeby tv od czasów Monty Pythona.

 

Aha, to musical.

Edytowane przez Hejas
Odnośnik do komentarza

całkiem zjadliwe i chyba będę oglądał bo od czasu flight of the conchords nie było chyba takiego telewizyjnego musicalu komediowego, ale to porówania do monthy pythona chyba lekko na wyrost. końcowa piosenka z drugiego odcinka zaje.bista.

 

 

:).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...