Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Stało się to czego się obawiałem. Szykowany Titans zmieni się w Teen Titans. A wiadomo to ponieważ obsadzono już jedną postać. Córkę Trigona, Raven zagra Teagan Croft

Teagan-Croft-as-Raven-in-Titans.jpg?auto

 

Nie wiem ile ma lat ale podobno to gówniarz (Deadline podaje 13 lat) więc pewnikiem Robin, Beast Boy i inni będą jej rówieśnikami czyli kolejni gówniarze. Martwi mnie to bo liczyłem na dojrzałą produkcję z wyrośniętymi Nightwingiem, Raven, Starfire, itd. Chociaż wciąż są teorie, że Dick Grayson będzie mentorem ekipy więc pewnie w wersji Robina zobaczymy Damiana Wayna. 

Za produkcję odpowiadać ma Akiva Goldsman, a za scenariusz odpowiadać mają Geoff Johns i Greg Berlanti.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stało się to czego się obawiałem. Szykowany Titans zmieni się w Teen Titans. A wiadomo to ponieważ obsadzono już jedną postać. Córkę Trigona, Raven zagra Teagan Croft

Teagan-Croft-as-Raven-in-Titans.jpg?auto

 

Nie wiem ile ma lat ale podobno to gówniarz (Deadline podaje 13 lat) więc pewnikiem Robin, Beast Boy i inni będą jej rówieśnikami czyli kolejni gówniarze. Martwi mnie to bo liczyłem na dojrzałą produkcję z wyrośniętymi Nightwingiem, Raven, Starfire, itd. Chociaż wciąż są teorie, że Dick Grayson będzie mentorem ekipy więc pewnie w wersji Robina zobaczymy Damiana Wayna. 

Za produkcję odpowiadać ma Akiva Goldsman, a za scenariusz odpowiadać mają Geoff Johns i Greg Berlanti.

 

Większość obsady już pokazano i dorzucili do pieca z częścią ekipy:

 

 

Starfire zagra Anna Diop

Starfire-Anna-Diop.jpg

 

Nie wiem jak ma się to do ognistowłosej kosmitki ale nie ma sensu szukać... sensu.

 

Nightwinga zagra Brenton Thwaites

nightwing-brenton-thwaites-butt-google-s

Padło na najsłabszy element (obok Sparrowa) ostatnich Piratów z Karaibów. Słabo to wygląda.

 

Ostatnimi są duet Hawk & Dove

titans-hawk-dove-alan-minka-pic.jpg?w=98

A wcielą się w nich Alan Ritchson (Aquaman ze Smallville) i Minka Kelly.

 

 

 

Gdybym nie był na bieżąco z komiksami zachodziłbym w głowę o co chodzi przy obsadzaniu aktorów. Wychodzi więc na to, że będzie to misz-masz z naciskiem na wersję postaci z Rebirth (starzy Starfire i Nightwing, młoda Raven). Osobiście średnio mi się to widzi ale zobaczymy co pokażą przy trailerze. Na razie czekamy na obsadzenie Robina, Kid Flasha i Beast Boy'a.

Mógłbym założyć temat ale ostatnio co założę temat o serialu to wychodzi z niego kupa (Heroes Reborn i wygląda na to, że Inhumans też). A nie chciałbym żeby taki los spotkał Titans (choć nieciekawie to wygląda).

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę by wiekowo był na równi z Nightwingiem. Tak jak pisałem wygląda to na wzorowanie się serią Rebirth. W sumie wciąż nie pojmuję czemu to właśnie Raven i Beastboy'owi się dostało w komiksach i ich odmłodzono. Zawsze szanowałem starą ekipę, a teraz kiedy Wally wrócił liczyłem na zebranie się starej ekipy.

 

Niestety, ale wali paździerzem chyba jeszcze gorzej niż Inhumans. Takie Fantastic 4 zmiksowane z Pierwszą miłością.

No nie przesadzajmy. Oprócz kilku aktorów nic nie wiadomo nt serialu. Nawet zarysu fabuły nie ma.

Trzepałbym mocno gdyby głównym przeciwnikiem okazał się Deathstroke i zagrał go Manu Bennett.

Odnośnik do komentarza

Ale przyznasz chyba, że w serialowych superhero zrobił się zastój, a nawet uwstecznienie. SHIELD czy Legendy to w sumie wyjątki, resztę można zaorać bo to tylko odcinanie kuponów i sztuczne wydłużanie sezonów. Inhumans to kolejny gwóźdź do trumny a na horyzoncie nie ma nic co mogłoby dać nadzieję na cokolwiek nowego niż teen drama pomieszana z biednym CGI.

Odnośnik do komentarza

Liczmy, że netflix nie spieprzy Punishera.

Wszystko kiedyś się kończy. Bum na "superhero tv series" również się skończy. To co zapoczątkował Iron Man w 2008 trwa już prawie 10 lat co w tym przemyśle i tak jest cholernie długo. Problem z obecnymi serialowymi tasiemcami jest taki, że twórcy starają się sprzedać markę wszystkim grupom wiekowym i rasowym co nie zawsze wychodzi na dobre. Drugim problemem jest lekceważenie potencjału w tych serialach. Czasami mam wrażenie, że scenarzyści wychodzą z założenia, że skoro to serial o gościach w rajtuzach to fabuła jest tylko dodatkiem. 

Odnośnik do komentarza

Brakuje jakiegoś mocnego przetasowania w całym gatunku. Wszystko jest kalką tej samej formuły, ktoś w rajtuzach plus masa dziwnych przeciwników i w tym wszystkim problemy rodem z Beverly Hills 90210. Tu by się przydał Dark Knight w wersji serialowej, coś mrocznego dla dojrzałego odbiorcy. Chyba najbliżej był Daredevil z pierwszym sezonem. A potem znów ten sam schemat, byle zapełnić kontrakt i liczbę odcinków.

Odnośnik do komentarza

SyFy zamówiło serial science fiction Nightflyers na podstawie utworu George’a R.R. Martina pt. Żeglarze nocy.

 

Żeglarze nocy to nowela łącząca elementy science fiction i grozy. Fabuła koncentruje się na załodze statku Nightflyer, która wyrusza z misją zbadania tajemniczego statku obcych. Bohaterowie mają nadzieję, że pomoże on uratować ludzkość po zniszczeniu Ziemi, ale wydarzenia idą w zupełnie innym kierunku.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/syfy-zamawia-serial-nightflyers-podstawie-utworu-georgea-r-r-martina-2351241

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...