Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, spoko, ja to rozumiem. Też jestem za myśleniem podczas rozmów czy to twarzą w twarz, czy też za pomocą mediów społecznościowych i innych form komunikacji ale też nie należy popadać w skrajność gdzie nieudany żart albo źle odebrany komentarz kończy się nagonką i niszczeniem życia (zawodowego i prywatnego). Z jednej strony wolność słowa, a z drugie zważaj co mówisz/piszesz. Jestem za kulturą dialogów ale nie róbmy ze słów pretekstu do ścinania głów. Coś kogoś uraziło, ok, przepraszam, podają sobie ręce i rozchodzą się bez spiny. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Barr jest recydywistką wielokrotną :v   No i to sprawa ABC co robią ze swoim serialem - mają wgląd w ratingi, te były bardzo wysokie i stacja włożyła kupę hajsu w projekt, ostatecznie widać nie kalkulował im się czarny PR w okół głównej gwiazdy serialu (zatytułowanego od niej samej), skoro go ucięli . Moja perspektywa jest taka, że każdy wiedział jaką jest osobą - studio myślało pewnie, że utrzyma ją w ryzach...

Nie wyszło :reggie:

No, ale mityczne lewactwo wzywane, bo babie, która w swojej karierze wypowiadała dużo głupstw (i nie, nie chodzi o źle zrozumiane żarty), anulowali serial po kolejnym wybryku. I co? Znowu leki ją do tego zmusiły - jak zawsze gdy robi się gorąco xDD    W żaden sposób nie rozumiem bronienia tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Chwila moment. Ja się nie odnosiłem do serialu ani do samej Barr bo w sumie zarówno serial jak i babka obchodzą mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Nawiązywałem ogólnie do innych sytuacji gdzie wypowiadane słowa bądź zachowanie uznano przez jedną (pokrzywdzoną) osobę za obraźliwe, a w rzeczywistości intencje wypowiadającego mogły być zgoła odmienne i doszło do nieporozumienia ale środowiska wiedzą swoje i już z pochodniami prowadzą na krzyż.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wreszcie po 5 latach od zapowiedzi ruszyło się coś w kwestii serialu Halo 

 

serial wypuści Showtime

reżyserem Rupet Wyatt (Geneza Planety Małp) producentami Kyle Killen i Steven Spielberg

 

zdjęcia ruszają na początku 2019 

 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Killing Eve obejrzane.
Na necie spusty, 97% na pomidorach :yao: a serial jest tylko dobry.
Na pewno cos swiezego w temacie, ale nic wybitnego. Fajna historia, ciekawe postacie, chilloutowa muzyka, dobry humor. Szkoda tylko, ze glowna postac jest taka chujowa. Nie moglem patrzec na ten jej glupi ryj. Za kazdym razem mialem cringe lvl 9000 :sapek:
Zakonczenie nawet spoko. 2 sezon potwierdzony
8/10 daje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...