Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Info dla fanów sci-fi. Można już oglądać pierwszy odcinek Defiance :)

I jak wrażenia po pilocie?

 

Widać duży budżet, ale efekty raz są bardzo dobre raz słabe. Fabularnie może być bardzo dobrze, ale trzeba obejrzeć co najmniej 4 odcinki aby stwierdzić czy nie pójdzie to w stronę Terra Novy.

 

 

Dla mnie tragedia, obraza dla fana sci-fi. No ale chyba już widziałem tyle tego stuffu, że Defiance jest dla mnie tak kurevsko oklepany.

Nie dokończyłem oglądać pilota, yebało porażką na wiele mil. 

Poziom porównywalny do tego szrota Revolution, tam jakimś cudem wytrzymałem 5 odcinków, jak widać moja cierpliwość dla takich mielizn się kończy.

 

3/10

Edytowane przez Masorz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

News roku!
Guillermo Del Toro (!) przygotowuje dla HBO (!) serial oparty na mandze/anime Monster (!). Jakby ktoś nie wiedział, Monster to jedno z najlepszych anime jakie powstały. I nie jest to jakaś tam chińska bajeczka, tylko mocny i klimatyczny thriller, który w żaden sposób nie ustępuje poważnym aktorskim produkcjom.
 
Jaram się.
Zastanawiam się tylko i nieco martwię, czy HBO wywiąże się ze wszystkich swoich zapowiedzi, bo trochę ich już było przez ostatnie dwa lata, a póki co nic nie jest w realizacji. (choć podobno Amerykańscy Bogowie mają wystartować jeszcze w tym roku)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś ten polski 'na krawędzi'? Podobno jak na polskie to bardzo dobry, mam na kompie 9odc. dzisiaj odpalam <ok>

 

Nooo... moja żona. A ja trochę z nią.

 

Jak na polskie kino nie jest zły, chociaż przyznaje że po kilku odcinkach zaczyna się mocno dłużyć i przynudzać. Żona się trochę wkurza, bo jak momentami mam dość to łapię się za Vite albo 3DSa i wtedy na jej pytanie czy oglądam, odpowiadam "nie, ale słucham" ;)

 

A tak ogólnie to z koncepcji serial przypomina mi trochę "Paradoks" z Lindą.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Rectify

Po spędzeniu 19 lat w celi śmierci za gwałt i morderstwo swojej nastoletniej dziewczyny, Daniel Holden wraca do domu. Jego wyrok został anulowany ze względu na nowe dowody DNA, wpychając go ponownie do świata, którego już nie zna. Spędziwszy swoje dorosłe życie w oczekiwaniu na śmierć, Daniel musi teraz nauczyć się żyć na nowo.

Reklamowany jako produkcja od twórców Breaking Bad

Edytowane przez gryzłam sie w keks
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Opinie są bardzo zachęcające, niektórzy mówią nawet, że to największe wydarzenie w telewizji od debiutów "Mad Men" i "Breaking Bad". Inni narzekają, że zbyt powolne, nudne. Porównania w każdym razie idą w kierunku amerykańskich filmów indie, w stylu np. "Take Shelter". Na pewno obczaję po zakończeniu całego sezonu (6 odcinków, drugi dłuższy już zaplanowany).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Promo nowego serialu NBC The Blacklist na sezon 2013-14,premiera jesien.

 

 


For decades, ex-government agent Raymond "Red" Reddington (James Spader) has been one of the FBI's most wanted fugitives. Brokering shadowy deals for criminals across the globe, Red was known by many as "The Concierge of Crime."

Now, he's mysteriously surrendered to the FBI with an explosive offer: he will help catch a long-thought-dead terrorist, Ranko Zamani, under the condition that he speaks only to Elizabeth "Liz" Keen, an FBI profiler fresh out of Quantico. For Liz, it's going to be one hell of a first day on the job.

What follows is a twisting series of events as the race to stop a terrorist begins. What are Red's true intentions? Why has he chosen Liz, a woman with whom he seemingly has no connection? Does Liz have secrets of her own?

Zamani, we come to find out, is only the first of many on a list that Red has compiled over the years: a "blacklist" of politicians, mobsters, spies and international terrorists. He will help catch them all... with the caveat that Liz continues to work as his partner. Red will teach Liz to think like a criminal and "see the bigger picture"... whether she wants to or not.

From writer/executive producer Jon Bokenkamp ("Taking Lives") and executive producers John Eisendrath ("Alias," "My Own Worst Enemy") and John Davis ("Gulliver's Travels," "Predator") comes a global thriller that will become more mysterious with each name on the list. One-hour drama.

http://www.spoilertv.com/2013/05/the-blacklist-first-look-4-min-promo.html

 

Ramowka NBC 2013/2014

 

 

JESIEŃ 2013:

PONIEDZIAŁEK:
20:00 - 22:00: "The Voice"
22:00 - 23:00: "The Blacklist" (NOWOŚĆ)

WTOREK:
20:00 - 21:00: "The Biggest Loser"
21:00 - 22:00: "The Voice"
22:00 - 23:00: "Chicago Fire"

ŚRODA:
20:00 - 21:00: "Revolution"
21:00 - 22:00: "Law & Order SVU"
22:00 - 23:00: "Ironside" (NOWOŚĆ)

CZWARTEK:
20:00 - 20:30: "Parks and Recreation"
20:30 - 21:00: "Welcome to the Family" (NOWOŚĆ)
21:00 - 21:30: "Sean Saves the World" (NOWOŚĆ)
21:30 - 22:00: "The Michael J. Fox Show" (NOWOŚĆ)
22:00 - 23:00: "Parenthood"

PIĄTEK:
20:00 - 21:00: "Dateline NBC"
21:00 - 22:00: "Grimm"
22:00 - 23:00: "Dracula" (NOWOŚĆ)

NIEDZIELA:
19:00 - 20:15: "Football Night in America"
20:15 - 23:30: "NBC Sunday Night Football"

MIDSEASON 2014:

PONIEDZIAŁEK:
20:00 - 22:00: "The Voice"
22:00 - 23:00: "The Blacklist"

WTOREK:
20:00 - 21:00: "The Voice"
21:00 - 21:30: "Family Guide" (NOWOŚĆ)
21:30 - 22:00: "About a Boy" (NOWOŚĆ)
22:00 - 23:00: "Chicago Fire"

ŚRODA:
20:00 - 21:00: "Revolution"
21:00 - 22:00: "Law & Order SVU"
22:00 - 23:00: "Ironside"

CZWARTEK:
20:00 - 20:30: "Parks and Recreation"
20:30 - 21:00: "Welcome to the Family"
21:00 - 21:30: "Sean Saves the World"
21:30 - 22:00: "The Michael J. Fox Show"
22:00 - 23:00: "Parenthood"

PIĄTEK:
20:00 - 21:00: "Dateline NBC"
21:00 - 22:00: "Grimm"
22:00 - 23:00: "Crossbones" (NOWOŚĆ)

NIEDZIELA:
21:00 - 22:00: "Believe" (NOWOŚĆ)
22:00 - 23:00: "Crisis" (NOWOŚĆ)

 

Zrodlo: hatak.pl

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-05-12/del-toro/hbo-monster-show-would-follow-manga-closely

 

 

 

Director Guillermo del Toro (Pan's Labyrinth, Hellboy, Pacific Rim) updated fans on the status of his Monster television plans at the Los Angeles Times Hero Complex Festival this weekend. Del Toro submitted the pilot script to the HBO network last week.

The director said that the planned series will follow Naoki Urasawa's original manga very closely. Urasawa would only give permission for the adaptation if he could review an outline of each episode of the first season. The series would cover the 18-volume manga's story only, with no extra content to increase episode count.

According to the Deadline website, this is the plot of the HBO version:

 

The thriller is about the worldwide search by a young doctor for the most evil sociopath that has ever lived. He is a 12-year old boy, and the doctor's decision to save his life has unwittingly unleashed a Pandora's Box that leaves the doc battling to stop a plot of mass genocide.

Del Toro and Steven Thompson (Dr. Who, Sherlock) wrote the pilot that del Toro will direct if the project moves forward. Angry Films' Don Murphy (live-action Transformers) and Susan Montford are executive producers along with del Toro. Thompson will serve as a co-executive producer, and Shogakukan — the publisher of the original manga — will be a consulting producer.

Viz published the Monster manga, as well several other titles by Urasawa, in North America. Viz also released the Monster television anime series, and the anime ran on the television channel Syfy in the United States from 2009 to 2010.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...