Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolę się nie napalać na U3. Sony ma dość hitów na następny rok i ma też co pokazywać na E3, m.in. przydałby się w końcu prawdziwy gameplay z TLG, potem też jakiś nowy gameplay z iF2, już nie wspominając o trailerze (i najlepiej gameplay'u) z Resistance 3 czy z Agent'a od R*(z którego poznaliśmy tylko logo), przydałaby się też jakaś zapowiedź porządnej, dużej, "hardcorowej" gry na Move (żeby się nie okazało że było to akcesorium na jeden sezon) i w końcu, danie główne przyszłorocznej konferencji, zapowiedź PSP2 i tytułów startowych na tą konsolkę. Najwyżej na zakończenie przypieprzą z grubej rury i pokażą pierwszy zwiastun nowych przygód Drake, które premierę będą miały gdzieś w pierwszej połowie 2012. Tak to widzę. W ogóle Sony nie potrafi porządnie zareklamować jednego swojego ex'a (ich marketing strasznie kuleje, nie ma co się oszukiwać), a co dopiero jakby w przeciągu trzech miesięcy mieliby wydać takich tytułów kilka (TM, Ratchet, Res3, if2, TLG i do tego jeszcze U3 - sami sobie by robili konkurencje, Drake sprzedałby się w milionowych nakładach, a reszta, krótko mówiąc, mizernie).

Odnośnik do komentarza

O nie nie oprócz loga Agenta poznaliśmy jeszcze informacje na temat gry problem w tym, że w jednym zdaniu hehe.

 

"The game is set during the Cold War and will take players into "the world of counter-intelligence, espionage and political assassinations", according to a Rockstar press release. Rockstar has yet to reveal any details regarding the setting for the title other than the fact that it will be set in the late 1970s.[4] Take Two have confirmed that as of 2010, Agent is still in the development stages."

 

:turned:

Odnośnik do komentarza

Sony w tym roku z exami dało dupy, taka prawda. 3 gry na cały rok? GT5, GOW3, Heavy Rain. Muszą to nadrobić w 2011.

 

LBP2, KZ3, M:A, Ico Collection, TM, Ratchet, iF2, Res3, TLG, DC Universe, Agency, Ni no kuni, Sorcery, Playstation Move Heroes i do tego pewnie jeszcze jakieś Singstary, Buzzy i popierdółki na Move. Myślę, że im można wybaczyć ten 2010, bo w '11 aż nadto nadrabiają :whistling: .

Odnośnik do komentarza

Nie odosicie wrażenia , że jak na prawie XII 2010 jest strasznie biednie z zapowiedziami na drugie pólrocze 2011 ? Cięzko mi wskazać cokolwiek poza Rage no i Last Guardian, o którym nie wiadomo ...

 

Są dwie opcje, albo część z tej masy gier , które są zapowiedziane na I półrocze wyleci na II co bardzo prawdopodobne, bo jakoś nie widzę by np.Max Payne 3 wskoczył w marcu. Druga możliwosc to że posypią się zapowiedzi gdy tylko minie gorączka koncówki roku.

Odnośnik do komentarza

Nie odosicie wrażenia , że jak na prawie XII 2010 jest strasznie biednie z zapowiedziami na drugie pólrocze 2011 ? Cięzko mi wskazać cokolwiek poza Rage no i Last Guardian, o którym nie wiadomo ...

 

Są dwie opcje, albo część z tej masy gier , które są zapowiedziane na I półrocze wyleci na II co bardzo prawdopodobne, bo jakoś nie widzę by np.Max Payne 3 wskoczył w marcu. Druga możliwosc to że posypią się zapowiedzi gdy tylko minie gorączka koncówki roku.

 

Walić drugie półrocze 2011 ;] ważne, że pierwsze półrocze 2011 zapowiada się chyba najlepszym okresem w tej generacji. Jeżeli chodzi o intensywność... w drugim półroczu będzie się nadrabiało zaległości hehe.

Odnośnik do komentarza

wczoraj to rozkminiałem :Phttp://www.grasz.org/newsy/kolejna-wskazowka-w-teaserze-spike-vga,1,1,2497

wszystko wskazuje na gre od tworców socoma :>

 

Czyli co wszystko wskazuje na RE. Hmmm, nie powiem ciekawość mnie zżera żywcem nawet jeżeli to chodzi o ten spin off. Poza tym już na starcie mega plusssss, ten obrazek wskazuje na to, że wracają ZOMBIE ;] w końcuuu.

 

Czekam, czekam z wywieszonym jęzorem. Liczę na godny powrót a wybaczę nawet czwórkę i piątkę ;p.

 

Btw Acti też coś zapowiedziało na VGA włącznie z ujawnionym obrazkiem (ale na zagadki wszystkim się zebrało). Może to Prototype 2 (oby)!?

 

Powariowali, szykuje się gruba impreza jeżeli chodzi o zapowiedzi.

 

PS. Splinter Cell 6 heh i co znowu puszczą trailer i o grze zaginie słuch na parę lat ;/...

Walić ubi niech wypuszczą Conviction na Ps3.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

 

Styczeń dla PS3 zaczyna się OKRUTNIE, masakrycznie z IMPETEM dla Ps3. ME2, LBP2, DS2 fuck u mnie niestety ME2 musi wylecieć ze stycznia...

Luty to też pogram Deus Ex, K3, Bulletstorm...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...