Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

Eee to ekstra kompletnie ominął mnie ten news. Jestem ciekaw co szykują w trójeczce, podobno mają olać metropolię.

 

Hmmm... to gdzie wtedy niby miałaby się dziać trójka. A w tym newsie pisze, że ma być bliżej GTAIV yhyyyyyyyy ;p.

 

@Beniek

 

Wykrakałeś będzie Batman: AC na VGA ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O cholera. Czyżbym się jednak mylił co do braku U3 na VGA?!

Sony dzień po VGA ogłosi nowy ex na PS3 :woot:

 

Choć trzeba mieć na uwadze, że to nie musi być U3....... chociaż nie, to MUSI być Uncharted 3 (bo w sumie żadna inna marka nie została, a raczej nowego ip nie będą robić).

 

Rosyjski SCE zdradza niespodziankę Bioware?

Niespodzianką Bioware - ME3!

 

Sony 'odwdzięczyło się' EA za to, że oni ujawnili, że dostali od Sony dev-kity PSP2. Mam nadzieję, że nie ucierpią na tym relację między Sony a EA, bo poszkodowanymi bylibyśmy oczywiście my, gracze.

Odnośnik do komentarza

Nowa gra od Sony? Raczej na pewno chodzi o Uncharted 3, jednak nie zapomnijmy, ze rowniez takie studia jak Cambridge(kiedys krazyly plotki o Medievil 3) czy tez Rockstar(Agent) pracuja dla Sony nad grami dla PS3. Mi osobiscie marzy sie zapowiedz nowej gry Toriyamy, goscia odpowiedzialnego za pierwsze Silent Hill i serie Siren. Dawno nie bylo nic slychac o jego nowych grach, o ile nad czyms w ogole pracuje. Przydalby sie jakis porzadny japonski horror, tym bardziej ze konkurencja jest niewielka.

 

Co do Mas Effect 3 - gra zostanie bankowo zapowiedziana zarowno na X360, jak i PS3. Teraz Bioware jest w rekach EA, ktore bardzo lubi PS3, gdyz pozycje na ta konsole przynosza im co roku najwiecej zyskow. Malo tego, bankowo mozemy takze liczyc na zapowiedz L4D 3, ktore pewnie powstaje, rowniez pod pieczą EA(Ponadto Valve ostatnimi czasy pogodzilo sie z PS3). Po cichu licze takze na konwersje Splinter Cell Conviction. To mocna marka Ubi i na prawde nie widze powodow, dla ktorych firma ta nie miala by dac mozliwosci pogrania w nia posiadaczom Chlebaka.

 

Z roku na rok pojecie exclusive odchodzi do lamusa. Pewnie niebawem S-E potwierdzi FF Versus 13 takze dla X360. Za 5 lat exy beda grami jedynie od SONY, MS i NINNY.

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Nowa gra od Sony? Raczej na pewno chodzi o Uncharted 3, jednak nie zapomnijmy, ze rowniez takie studia jak Cambridge(kiedys krazyly plotki o Medievil 3) czy tez Rockstar(Agent) pracuja dla Sony nad grami dla PS3.

 

Faktycznie, nie musi chodzić o U3. Oprócz Cambridge (jak sobie pomyślę, że to oni zrobili TV Superstars :yucky:, to boję się o tego Medievil 3), Sony ma jeszcze przecież studio Liverpool (też ostatnio pojawiły się plotki o nowym Wipeout) oraz studio London (mam nadzieję, że po tych wszystkich Singstar'ach i Eyepet'ach, powrócą do Eight Days lub The Getaway :rolleyes: ).

 

I też się z tobą zgodzę, że kończą się czasy exclusiv'ów od deweloperów third party (pomijając gry na Kinecta czy Move bo to inna bajka), pewnie nawet Agent to tylko czasowy ex na PS3. Po prostu wyprodukowanie gry (a tym bardziej całkowicie nowego ip) jest za drogie, aby poświęcić ją tylko jednej platformie. Na szczęście Sony jest w tej komfortowej sytuacji, że posiada więcej swoich własnych deweloperów (ND należy do Sony???) niż M$.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Wewnetrzene studia Sony, nie liczac tych od dupereli na PSN:

- Naughty Dog - pewnie w pocie czola pracuja nad Uncharted 3

- Santa Monica Studio - Ponoc dlubia przy zupelnie nowej marce, jednak gra ukaze sie niepredko, zważywszy na fakt niedawnej premiery God of War 3

- SCEJ(Team Ico, do tego tworcy Siren, Hot Shots Golf, Ape Escape itd) - cholera wie nad czym oni dokladnie pracuja, oprocz nowego Ape Escape, Bleach i Last Guardian)

- Evolution Studios - Motorstorm Apocalypse

- Zipper Interactive - Socom 4

- Sucker Punch - Infamous 2, Sly 4(?)

- Cambridge Studio - Medievil 3(?)

- Studio Liverpool - Singstary, Eye Pety i inne duperele

- Guerilla Games - Killzone 3

- Polyphony Digital - Gran Turismo 5

- Sony Online Entertainment - czyli Ci od DC Universe i Agency, swoje gry tworza latami

-

 

Studia dlugo wspolpracujace z Sony:

- Insomniac - Resistance 3, Ratchet All4One, do tego multiplatformowa gra dla ea

- Level 5 - Ni no kuni

 

Studia od niedawna wspolpracujace z Sony:

 

- Quantic Dreams - znajac tempo ich tworzenia gier, oraz fakt ze niedawno miala swoja premiere Heavy Rain, nie liczylbym na jakas zapowiedz

- Rockstar - Agent, jesli prace nad ta gra nadal trwaja, to jest juz ona zapewne w zaawansowanym stadium tworzenia

_ Eat Sleep Play - Twisted Metal

 

I tyle. Obstawiam zatem, ze nowa gra Sony to: Uncharted 3(50%), Agent(20%), Sly 4(10%), Medievil 3(10%) i jakis duperel od SCEJ(10%).

 

Choociaz moze to byc zupelnie inna, fajna niespodzianka, albo jakis totalny niewypal, na ktorego wszyscy sie nakrecaja, a okazuje sie kiła :teehee:

Edytowane przez Don_Pedro
Odnośnik do komentarza

Wewnetrzene studia Sony, nie liczac tych od dupereli na PSN:

- Studio Liverpool - Singstary, Eye Pety i inne duperele

 

Mała poprawka:

- Studio Liverpool - m.in. seria Wipeout (ostatnio Wipeout HD, teraz pewnie dłubią nad kolejną częścią)

- Studio London - Singstary, EyePety (pewnie nowy Singstar albo jakaś gierka na Move)

 

Agent już był oficjalnie zapowiedziany, więc drugi raz oficjalnie zapowiedziany być nie może :thumbsup: , więc odpada.

 

Obstawiałbym U3 albo Sly 4 albo jakaś duża gra na Move.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Nowa gra od Sony? Raczej na pewno chodzi o Uncharted 3, jednak nie zapomnijmy, ze rowniez takie studia jak Cambridge(kiedys krazyly plotki o Medievil 3) czy tez Rockstar(Agent) pracuja dla Sony nad grami dla PS3. Mi osobiscie marzy sie zapowiedz nowej gry Toriyamy, goscia odpowiedzialnego za pierwsze Silent Hill i serie Siren. Dawno nie bylo nic slychac o jego nowych grach, o ile nad czyms w ogole pracuje. Przydalby sie jakis porzadny japonski horror, tym bardziej ze konkurencja jest niewielka.

 

Co do Mas Effect 3 - gra zostanie bankowo zapowiedziana zarowno na X360, jak i PS3. Teraz Bioware jest w rekach EA, ktore bardzo lubi PS3, gdyz pozycje na ta konsole przynosza im co roku najwiecej zyskow. Malo tego, bankowo mozemy takze liczyc na zapowiedz L4D 3, ktore pewnie powstaje, rowniez pod pieczą EA(Ponadto Valve ostatnimi czasy pogodzilo sie z PS3). Po cichu licze takze na konwersje Splinter Cell Conviction. To mocna marka Ubi i na prawde nie widze powodow, dla ktorych firma ta nie miala by dac mozliwosci pogrania w nia posiadaczom Chlebaka.

 

Z roku na rok pojecie exclusive odchodzi do lamusa. Pewnie niebawem S-E potwierdzi FF Versus 13 takze dla X360. Za 5 lat exy beda grami jedynie od SONY, MS i NINNY.

 

Jak wytrzeźwieje to edytuje posta, bo mam kilka komentarzy. Pozdro

 

EDIT:

Zacznijmy od końca. Spekulacja na temat exa znanej marki od 3rd-party moim skromnym zdaniem jest głupie. W tym biznesie nie ważne czy się kochają, czy się ze sobą ruc**ją. Liczy się kasa, a kasy jest mniej gdy grę się robi na jedną platformę. Nowa marka lub gra na PSN to co innego, ale też niewiele zmienia.

 

Co do Medievil 3. Nie wiem jak ta gra miała by wyglądać. Kiedyś miała swój klimat. Teraz jest nie do zaakceptowania, a każde większe zmiany zrobiły by nową grę ze starym tytułem.

 

I na koniec myślę, że pokarzą teser U3 żeby widownia się masowo spuściła i na końcu napis FALL 2011 ;)

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

 

:yes: no pewnie, że U3 ;p.

 

Ja tam trzymam się swojej teorii a teraz niemal jestem pewny, że to Uncharted trzeci z datą premiery jesień 2011 ;p.

 

 

Ale tak prawdę mówiąc to w głowie mi się nie mieści, że może już za 2-3 tygodnie zobaczymy pierwszy teaser U3. Że w ogóle usłyszymy zapowiedź, omg trzeba kupić szampana.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wewnetrzene studia Sony, nie liczac tych od dupereli na PSN:

- Naughty Dog - pewnie w pocie czola pracuja nad Uncharted 3

- Santa Monica Studio - Ponoc dlubia przy zupelnie nowej marce, jednak gra ukaze sie niepredko, zważywszy na fakt niedawnej premiery God of War 3

- SCEJ(Team Ico, do tego tworcy Siren, Hot Shots Golf, Ape Escape itd) - cholera wie nad czym oni dokladnie pracuja, oprocz nowego Ape Escape, Bleach i Last Guardian)

- Evolution Studios - Motorstorm Apocalypse

- Zipper Interactive - Socom 4

- Sucker Punch - Infamous 2, Sly 4(?)

- Cambridge Studio - Medievil 3(?)

- Studio Liverpool - Singstary, Eye Pety i inne duperele

- Guerilla Games - Killzone 3

- Polyphony Digital - Gran Turismo 5

- Sony Online Entertainment - czyli Ci od DC Universe i Agency, swoje gry tworza latami

-

 

Studia dlugo wspolpracujace z Sony:

- Insomniac - Resistance 3, Ratchet All4One, do tego multiplatformowa gra dla ea

- Level 5 - Ni no kuni

 

Studia od niedawna wspolpracujace z Sony:

 

- Quantic Dreams - znajac tempo ich tworzenia gier, oraz fakt ze niedawno miala swoja premiere Heavy Rain, nie liczylbym na jakas zapowiedz

- Rockstar - Agent, jesli prace nad ta gra nadal trwaja, to jest juz ona zapewne w zaawansowanym stadium tworzenia

_ Eat Sleep Play - Twisted Metal

 

I tyle. Obstawiam zatem, ze nowa gra Sony to: Uncharted 3(50%), Agent(20%), Sly 4(10%), Medievil 3(10%) i jakis duperel od SCEJ(10%).

 

Choociaz moze to byc zupelnie inna, fajna niespodzianka, albo jakis totalny niewypal, na ktorego wszyscy sie nakrecaja, a okazuje sie kiła :teehee:

 

Zdaje się, że Sucker Punch nie jest studiem Sony ;) Natomiast do wew. ekip Sony zapomniałeś dodać Media Molecule (Little Big Planet), które Sony przejęło w tym roku.

Odnośnik do komentarza

A na czym dokładnie polega 2nd dev?

 

Nie są wewnętrznym studiem a robią gry tylko na jedną platformę? Są częściowo wykupieni czy jak?

Bo szczerze zawsze mnie zastanawiało jak wygląda sprawa z 2nd devami.

 

Tak jak napisał Zwyrodnialec. Np. Insomiac Games są dla SONY 2nd party, ale na boku kręcą multiplatformową grę dla EA, a więc są i 2nd i 3rd party dev dla SONY xD

Odnośnik do komentarza

A na czym dokładnie polega 2nd dev?

 

Nie są wewnętrznym studiem a robią gry tylko na jedną platformę? Są częściowo wykupieni czy jak?

Bo szczerze zawsze mnie zastanawiało jak wygląda sprawa z 2nd devami.

 

Tak jak napisał Zwyrodnialec. Np. Insomiac Games są dla SONY 2nd party, ale na boku kręcą multiplatformową grę dla EA, a więc są i 2nd i 3rd party dev dla SONY xD

 

Jak mogą być i 2nd i 3rd party dev dla Sony. Chyba albo albo? Jak już to byli 2nd party, a teraz są dla Sony 3rd party.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko Bioware i Sony ogłosi nowe projekty na VGA:

 

Zwiastun VGA z ukrytymi zapowiedziami:

 

1)

Za kodowana grafika (z 20s) odsyła do tej strony http://mm.mtv.com/avTWzR

 

2)

1445780453.jpg

Left for Dead 3 albo jakiś port/spin-off na PS3

 

 

Ładnie oszaleli z tymi zapowiedziami na VGA w sensie pozytywnym.

Heh jak tak dalej pójdzie to wyjdzie, że na VGA zapowiedzą więcej gier niż na E3 i GC razem wziętych.

 

 

uncharted3.png

 

 

;p

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...