Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mogą położyć większy nacisk na multi wiedząc, że w U2 im wyszedł, że zdobyli fanów. Ale mnie bardziej martwi od niedawna te całe 3D (tak, tak wiem rzekomo nie wpływa na grafikę wręcz nawet ND twierdzi, że zyskała na 3D), chodzi mi o to, żeby nie było "krótko ale zaje.biście bo w 3D". Tak jak podobno w Killzone 3, podobno bo nie grałem ale ludzie piszą o 3-4 godzinach w singlu...

 

Do tego PS Move, całe szczęście, że go nie będzie w U3. Bo ostatnimi czasami odnoszę wrażenie, że dla Sony najważniejsze jest 3D, Move niż sama gra-gameplay.

 

No ale fakt w końcu to ND - synonim jakości, oni nie zawodzą.

Odnośnik do komentarza

Nowe informacje prosto z OPM:

 

· Drake większość czasu spędzi eksplorując największą piaszczystą pustynie świata, czyli Ar-Rab al-Chali, poszukując zaginionego miasta Irem

 

· Możemy spodziewać się wszystkiego, czego oczekujemy po pustyni – dobrze kombinujecie, piaskowych burz oraz fatamorgany nie zabraknie

 

· Piasek będzie „dynamicznie zmieniającym się środowiskiem”, więc pewnie niejednokrotnie przeszkodzi Drake'owi w dojściu do celu

 

· Twórcy inspirują się filmem Lawrence z Arabii

 

· Uncharted 3 to nie tylko pustynia – trafimy również do Londynu, a także świątyni znajdującej się w dżungli

 

· Drake wskoczy na motor! Póki co nie znamy konkretów, ale możemy być pewni, że będzie emocjonująco – na dodatek Naughty Dog chwali się, że wie jak stworzyć kawał porządnego gameplay'u z pojazdami i na pewno skorzysta ze swoich zdolności

 

· Naughty Dog nie wyklucza kontynuacji, bo seria Uncharted nigdy nie miała być trylogią

 

· Nowy system walki wręcz – Drake weźmie ze stołu butelkę i rozwali ją na głowie niemiłego jegomościa; zmodyfikowane zostaną też elementy skradankowe

 

źródło

 

P.S. Ach, spóźniłem się o parę sekund.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

· Drake wskoczy na motor! Póki co nie znamy konkretów, ale możemy być pewni, że będzie emocjonująco – na dodatek Naughty Dog chwali się, że wie jak stworzyć kawał porządnego gameplay'u z pojazdami i na pewno skorzysta ze swoich zdolności

ND już udowodniło, że umie zrobić kawał porządnego gameplayu z pojazdami, w dwójce. Kapitalny, jeden z ostatnich rozdziałów co skakaliśmy po samochodach do Eleny. Także o sekcję z motorem jestem spokojny.

 

· Możemy spodziewać się wszystkiego, czego oczekujemy po pustyni – dobrze kombinujecie, piaskowych burz oraz fatamorgany nie zabraknie

 

Damn... :wub: i o to chodziło ;]

 

· Piasek będzie „dynamicznie zmieniającym się środowiskiem”, więc pewnie niejednokrotnie przeszkodzi Drake'owi w dojściu do celu

 

To ciekawe.

 

Podobno nie ma być Chloe, wtf...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Oby jeżdżenie motorem nie było tak długie, jak śmiganie skuterem w pierwszej części.

 

eee... 15-25 minut to według Ciebie długo?

 

Tak, wolałbym już przez ten czas jakieś elementy zręcznościowe, czy inną zagadkę. W Gears Of War 2 też takich przerywników było kilka na co wielu narzekało.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie będzie Chloe to ND będzie musiał stworzyć postać jeszcze lepszą od niej. Szczerze to z jednej strony to ND, oni mogą, a z drugiej to na razie sobie tego nie wyobrażam bo Chloe to chyba najlepsza laska jaka wystąpiła kiedykolwiek w grze, w którą dane mi było zagrać.

 

Trzeba było zagrać w MGS i obczaić Meryl robiącą brzuszki (pamiętacie ten tip z wracaniem) ;]. To była laska, kit, że kwadratowa z kilkoma polyglonami na krzyż ale... ;p

 

A tak serio nie wyobrażam sobie, że ND tak pokpi sprawę i zabierze Chloe ;/.

 

@Don Pedro

 

To, że nie potwierdzili śniegu wcale nie oznacza, że go nie będzie. O U2 też się chyba pewnych rzeczy nikt nie spodziewał przed premierą. W końcu nie zdradzą wszystkiego już teraz.

 

Mnie tam cieszy Londyn, jak go fajnie odwzorują w deszczu, ponury - mniam.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

O ile lekko zdziadziałą postać Sullivana wręcz uwielbiam (wraz z Drakiem tworzą niesamowity duet), a zarówno Elena jak i Chloe to dla mnie jedne z fajniejszych lasek w grach, tak jednak wolałbym, żeby ND pozwoliło nam w tej części odpocząć od znanych twarzy i wrzuciło do historii więcej nowych bohaterów. Świetnym IMO twistem byłoby pojawienie się brata Nathana, oczywiście wielkiego odkrywcy skarbów, w roli konkurenta naszego hiroła. No ale to już tak popuszczając wodze fantazji...

 

 

 

Sam pomysł popylania na motorze uznaję jak najbardziej na plus, zawsze to trochę bardziej zróżnicowany gameplay.

Odnośnik do komentarza

Racja miejscówka z U-bootem i wodospadem jest nie do pokonania. W ogóle jedynka ma kapitalne widoki.

 

W U2 do miejscówki z U-bootem porównałbym widok na szczycie hotelu w Nepalu. Może nie był tak zaje.bisty jak w jedynce ale efekt WoW występował, do tego słoneczko, wiatr który niemal można poczuć no i basen (Marco Polo hehe). Zawsze w tej "planszy" spędzam dłuższą chwilę jarając się geniuszem ND.

 

W trójce jesteśmy skazani tylko na piasek... i pustkowia :turned:

 

 

Żart żeby nie było ;]

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...