Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszym Uncharted były chyba dwa lub jeden chapter, w którym Drake trafiał do starego okrętu podwodnego gdzie grasowali odmienieni członkowie ekspedycji sir Francise'a Drake'a. To był fajny, mroczny poziom (świetna gra świateł i klimat) i podczas zwiedzania tej lokacji zauważyłem, że Naughty Dog byliby w stanie stworzyć konkretny survival horror.

Edytowane przez NEMESIS US
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W pierwszym Uncharted były chyba dwa lub jeden chapter, w którym Drake trafiał do starego okrętu podwodnego gdzie grasowali odmienieni członkowie ekspedycji sir Francise'a Drake'a. To był fajny, mroczny poziom (świetna gra świateł i klimat) i podczas zwiedzania tej lokacji zauważyłem, że Naughty Dog byliby w stanie stworzyć konkretny survival horror.

no znajac ich byly my ludzie zamienieni w zombie. amunicja lezalaby wagonami bo by pewnie jakis specnaz tam sie rozbil czy cos takiego, ale i tak bylo by to przyjemne ;D

moglobyb takie dlc byc ;)

Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/ground-uncharted-3/720085

 

Nowy gameplay z singla, a raczej dluzsza wersja tego, ktory znamy z GC. Akcja na samolocie rulz!!!

 

Naughty Dog pare miesiecy temu oswiadczylo, ze U2 bylo doskonale, natomiast U3 bedzie EPICKIE! A tym kolesiom trzeba wierzyc na slowo, trojka zapowiada sie fantastycznie.

Edytowane przez TakeshiX
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Może to Spartanin ?

 

W Halo: Reach "Noble 6" przeżył upadek z orbity około planetarnej ;) Shepard'a w ME2 też poskładali po upadku z orbity :P Na takim tle wypadnięcie z samolotu i bliskie spotkanie 3 stopnia z piaskami pustyni to miękkie lądowanie dla kozaków z gier ;)

 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ReS3 miał naprawdę dobrą kampanię reklamową, powiedzmy, że wychodził z lodówki. Teraz U3 powinien uderzyć z x10 większą pompą.

 

Akcja z samolotem kosmos ale również nie mam pojęcia/jestem ciekaw jak on to przeżyje ;p A i tak najbardziej czekam na level-pokaz burzy piaskowej w singlu to zapewne będzie jazda :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wrzućcie ten gif w spoiler, bo może nie każdy chce sobie psuć zabawy z samej gry.

 

Np. Ja :P

 

Magicy z Naughty Dog nadal czarują. Ciekawe co tym razem najbardziej zapadnie mi w pamięć :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Będzie machał energicznie rękami i wyląduje ;)

Mam nadzieję, że spot będzie puszczany również w naszej TV. Wszystkie tytuły wydawane przez Sony były u nas tak reklamowane (tylko wczoraj wieczorem natknąłem się kilka razy na spot Resistance 3), więc pewnie tak będzie - miło.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

jestem oczarowany. teraz mam tylko nadzieję, że 3D da radę i że sytuacja z KZ3 się nie powtórzy (gdzie lepiej było grać normalnie). To co cały czaruje, to nie tylko grafika, ale przede wszystkim świetna animacja i doskonała praca kamery. już od pierwszego trailera (dostępnego na PSN) widać, że poziom gry nie spadł i pierwsze przechwalanki okazały się prawdziwe (szok w dzisiejszych czasach).

 

aha i ja obstawiam, że wpadnie na głównę do piasku :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...