Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda, tyle ze dla mnie Gearsy to kwintesencja shootera TPP.

 

Coz, zywie nadzieje na poprawki bledow i niedociagniec z dwojki, ktore mnie trapia i licze, ze przekonam sie w becie. Wiem, tez ze nie bede i tak dlugo w multi gral, bo jestem jak powiedzialem singlowym graczem, ale troche tych godzin spedze napewno, ograc coopa bedzie trzeba.

 

I wlasnie, licze na zdecydowanie wiecej gry coop, nie tak jak w U2...

Odnośnik do komentarza

Imo multi w U2 jest lepsze od tego z GeoW. Tu mamy więcej możliwość, wszystko za sprawą wspinania się przez co plansze są bardziej rozbudowane, wielopoziomowe.

 

Wstydził byś się takie bzdety wypisywać. :whistling: Idzie w to pograć ale bez przesady.....

  • Plusik 3
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Dla mnie multi U2 to najlepsze multi na PS3. Jedynie kiedyś w CoD4 grało mi się lepiej... ale to już przeszłość.

Niedługo okaże się czy wprowadzone zmiany pomogą czy zaszkodzą rozgrywce. Jednego jestem jednak pewien... Muszą szarpnąć się na serwery (chyba, że to nie problem serwerów, tylko kody gry) jak np z KZ2 (grałem ze 3 mies i nawet przy meczach na 32 os lagów nigdy praktycznie nie było), bo obecnie największą bolączką multi U2 są nieraz oabsurdalne w skutkach lagi.

Odnośnik do komentarza

Raczej na pewno lagi zostaną poprawione (przynajmniej mam taką nadzieję), a że multi U2 to pierwszy sieciowy kod ND można być tylko dobrej myśli :whistling:

 

Jeszcze odnośnie bety to najbardziej cieszy ten fragment:

Will my Beta progress or unlocks carry over to the final game?

No, what happens in the Uncharted 3 Multiplayer Beta stays in the Beta, however we’ve lined up some killer rewards for the retail version of Uncharted 3 if you keep playing in the Beta:

- Download the Uncharted 3 Beta and receive the exclusive UNCHARTED 3 PSN Beta Tester Avatar!

- Complete 10 matches in every Gametype of Competitive Multiplayer and receive the Exclusive Beta Decal Pack 1!

- Complete 5 matches in every Gametype of Co-operative Multiplayer and receive the Exclusive Beta Decal Pack 2!

- Complete 4 Treasure Sets and receive the Treasure Hunter's Starter Pack!

- Rank up to level 25 in the Beta and receive a handsome reward of in-game cash on day one!

Odnośnik do komentarza

w jednyke gearsow cioram do dzis chociaz juz bardzo rzadko bo od wydania troche minelo i ile mozna grac w te same mapy. w u2 dosc szybko odpuscilem nie dlatego ze sa zle poprostu to inny rodzaj chyba dynamika klimat poprostu to jak bf'y i cod'y jeden woli to drugi tamto. laczy jedynie je widok i cel - nie ma co porownywac tych dwoch tytulow chyba obydwa sa warte do przetestowania i ocenineie co nam bardaziej pasuje:)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei czytałem, że dla wszystkich plusowców jest jedna beta, bo nie istnieje coś takiego, jak różne rodzaje konta plus. Jest jedno wspólne i nie da się poznać kto ma z WB a kto normalnie kupił. Poza tym konto + jest tylko do zassania bety. Jak ktoś już ściągnie na dysk, to może grać nawet nie posiadając konta Plus (przed 4 lipca).

 

http://thekennel.ucoz.com/news/uncharted_3_beta_what_you_need_to_know/2011-06-23-254

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

Beta będzie jutro około godziny 2PM PDT, czyli dopiero 23 naszego czasu :/

 

Pozostaje mieć nadzieję, że to czas tylko dla USA a w Europie będzie wcześniej.

Oby nie wpadli też na pomysł żeby betę dać dopiero w środę razem z aktualizacją EU PSS :P

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Pozostaje mieć nadzieję, że to czas tylko dla USA a w Europie będzie wcześniej.

Oby nie wpadli też na pomysł żeby betę dać dopiero w środę razem z aktualizacją EU PSS :P

 

Obstawiałbym właśnie to drugie (szybciej od USA na bank nie ma na co liczyć). Tak samo było bodajże z betą KZ3. Amerykanie dostali dzień wcześniej. Trzeba trzymać kciuki, że ta 23.00 dotyczy wszystkich. Chociaż i tak pewnie serwery nie wytrzymają i co drugi nie będzie mógł się nawet zalogować do PSN :/ .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o szybkość rozgrywki to jest szybciej, bo z tego co czytałem to dodali dodatkowy sprint. Ogólnie oglądając filmiki ma wrażenie, że dynamika jest na tym samym poziomie. Przekonamy się jutro ci i jak (lub dziś późnym wieczorem). Ogólnie nastawienia bardzo pozytywne, pewnie ze względu na fakt, że z multi w U2 spędziłem kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Parę meczyków za mną i w sumie jest bardzo podobnie jak w dwójce. Porównać dokładniej jednak nie mam jak, bo w multi w dwójce grałem bardzo mało. Sprint pod L3- dobry pomysł, ale w sumie to już taki standard w każdej "strzelance", że nie wiem czy jest to warte więcej uwagi. Mecze 2vs2vs2 bardzo fajne. Coop też fajny - nie wiem czy to było w dwójce, ale tutaj zadania w coopie zmieniają się z rundy na rundę. Raz jest to survival, potem targamy skarb z jednego miejsca na miejsce aby po chwili grać w coś na zasadzie "przejęcie terenu". W dwójce coop ograniczał się chyba tylko do poszczególnych fali naparzających przeciwników.

 

Graficznie ładnie ale nie ma skoku jak pomiędzy u1 a u2. Wiadomo, że to multi i pewnie misje w singlu, plus skrypty urwą graficznie dupę, ale samam mapka (chateau) jakiegoś ultra wrażenia nie robi. Na tej drugiej jeszcze nie grałem;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...