Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Czy naprawde jestem jedyna osoba ktora nie boi sie tego powiedziec ... Ta gra jest o jakies 6h za krotka. A co do multi tez uwazam je za slabe ... sa gry o wiele lepsze w tym temacie ... A minusy to sobie mozesz wiesz w co wsadzic Funboyu

To bądź tak miły i rozwiń tą swoją myśl, bo na obecną chwilę to ty wychodzisz na fanboya. Mi na hardzie przejście gry zajęło niecałe 10h, czyli czas niemal identyczny jak w U2 i wpisujący się w dzisiejsze standardy długości gier (no może BF i CoD pod tym względem są jeszcze gorsze). Jeżeli spodziewałeś się 20h gry, to chyba nie grałeś w poprzednie części. Multi według ciebie jest słabe bo... ? Gra wymaga od graczy jakiś większych umiejętności, a kampa w ogóle nie jest opłacalna?

Odnośnik do komentarza

Ja ogolnie nie lubie gier ktore koncze w 6/7h i dla mnie jest to robienie klienta w jajo. U3 jest na maksa odtworcze i wszystko bylo juz w innych grach Multi w TPP mnie nie jara wiec tutaj obiektywny raczej nie bede ... Single sam w sobie jest slaby w U2 bylo o wiele lepiej z prostego powodu mniej odtworczosci

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś jedyny, bo osób zawiedzionych U3 jest zdecydowanie więcej niż U2 ;)

 

 

Bo w Uncharted niedopuszczalne jest coś takiego by gra się wolno rozkręcała, nie po drugiej części.

 

Kto tak powiedział? Ty?

 

W U3 2 porownaniu do U2 zmienili trochę konwencję. Początek jest całkiem inny niż w reszcie gier z serii i wielu sie to spodobało, a wielu liczyło na pier.dolnięcie jak w dwójce, więc się zawiedli. Z resztą czegoś podobnego spodziewałbym się w Golden Abyss. Może nie dokładnie rzeczy jak w 2 i 3 chapterze, ale powolnego zwiedzania - głównie dżungli i lasów - i rozwiązywania zagadek. Wątpie, żeby było tam zbyt wiele strzelania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
wszystko bylo juz w innych grach

 

Ba, w co drugim tytule można przecież wywołać bójkę w pubie na East Endzie, urządzić konny pościg za konwojem na środku pustyni, obrócić do góry dnem statek, przeżywając wcześniej mały sztorm, przeżyć katastrofę samolotu, uciec z mistrzowsko płonącej i walącej się posiadłości czy pobłądzić trochę po zajedwabiście wykonanej pustyni. A wszystko to w pełni realtimowo, bez oglądania samych scenek i skryptów.

Zieeew! ;)

Edytowane przez K@t
  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
wszystko bylo juz w innych grach

 

Ba, w co drugim tytule można przecież wywołać bójkę w pubie na East Endzie, urządzić konny pościg za konwojem na środku pustyni, obrócić do góry dnem statek, przeżywając wcześniej mały sztorm, przeżyć katastrofę samolotu, uciec z mistrzowsko płonącej i walącej się posiadłości czy pobłądzić trochę po zajedwabiście wykonanej pustyni. A wszystko to w pełni realtimowo, bez oglądania samych scenek i skryptów.

Zieeew! ;)

 

Dokladnie!

 

Kazdy sequel jest odtworczy. Zreszta nie wiem czego spodziewali sie po U3 mega krytycy tej produkcji. Ja nadal swietnie sie bawie majac na liczniku ok 25h w samym singlu (koncze crushing). Jest w tej grze kilka momentow, ktore zapieraja dech, a moj faworyt to wejscie do Atlantydy i ten WIDOK!

Faktem jest, ze dla niektorych U3 moze nie byc zywotny na singlu, ale to nie sandbox czy rpg, w grach, ktore sa dlugie glownie dlatego, ze jest milion zadan pobocznych podobnych do siebie jak dwie krople wody, rozwijanie postaci przez 50h walkami lub znajdowanie po(pipi)ek.

U3 to jedna akcja, konwencja filmowa i tak ma byc.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza
wszystko bylo juz w innych grach

 

Ba, w co drugim tytule można przecież wywołać bójkę w pubie na East Endzie, urządzić konny pościg za konwojem na środku pustyni, obrócić do góry dnem statek, przeżywając wcześniej mały sztorm, przeżyć katastrofę samolotu, uciec z mistrzowsko płonącej i walącej się posiadłości czy pobłądzić trochę po zajedwabiście wykonanej pustyni. A wszystko to w pełni realtimowo, bez oglądania samych scenek i skryptów.

Zieeew! ;)

 

Dokladnie!

 

Kazdy sequel jest odtworczy. Zreszta nie wiem czego spodziewali sie po U3 mega krytycy tej produkcji. Ja nadal swietnie sie bawie majac na liczniku ok 25h w samym singlu (koncze crushing). Jest w tej grze kilka momentow, ktore zapieraja dech, a moj faworyt to wejscie do Atlantydy i ten WIDOK!

Faktem jest, ze dla niektorych U3 moze nie byc zywotny na singlu, ale to nie sandbox czy rpg, w grach, ktore sa dlugie glownie dlatego, ze jest milion zadan pobocznych podobnych do siebie jak dwie krople wody, rozwijanie postaci przez 50h walkami lub znajdowanie po(pipi)ek.

U3 to jedna akcja, konwencja filmowa i tak ma byc.

 

Dokładnie, masz rację z tym że U3.... nie, to cała seria Uncharted to jedna akcja, konwencja filmowa i tyle. A może byście chcieli aby Uncharted przechodziło się w 20h ? albo jeszcze inaczej ;D wszystkie 3 części połączyć w jedną , czyli wszystkie patenty, wszystkie chaptery itp itd z każdej części wrzucić do jednej i macie jedną grę Uncharted na wiele wiele godzin ;D no dobra....teraz przesadziłem ;D ale chodzi mi po prostu o to, że bez sensu jest zrobienie Uncharted nawet na te 10,15 godzin bo każda część po te 6,7 godzin w zupełności mi wystarczy! a jeśli ktoś chce spędzić 50 godzin w grze to niech zagra np. w Final Fantasy chociaż i tam chyba nie starczy te 50h na ukończenie lecz o wiele więcej ;)

Edytowane przez ksaronee
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Kazdy sequel jest odtworczy...

Faktem jest, ze dla niektorych U3 moze nie byc zywotny na singlu, ale to nie sandbox czy rpg...

 

 

 

I pomyśleć,że kiedyś twórcom pierwszego Tomb Raidera przez myśl nie przeszło by ich gra trwała 6-7 h. Z tego co pamiętam nie jest to żaden rpg czy sandbox...

Sytuacja w odmiennego zdania przypomina mi temat dot. pierwszego Uncharted. Zero krytyki w zalewie głosów uwielbienia fanów gry, która wybijał się TYLKO świetną grafiką.

Mniej strzelania, więcej przygody. Chyba, ze żądam zbyt wiele...

Poza tym więcej głębokich oddechów i świeżego spojrzenia bo padają argumenty godne fanbojstwa.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Sytuacja w odmiennego zdania przypomina mi temat dot. pierwszego Uncharted. Zero krytyki w zalewie głosów uwielbienia fanów gry, która wybijał się TYLKO świetną grafiką.

Poza tym więcej głębokich oddechów i świeżego spojrzenia bo padają argumenty godne fanbojstwa.

 

"Tylko"? WTF!?

Napisalem wyrazne argumenty, dlaczego na tle innych gier przygodowych U3 (i cala seria) wybija sie.

I nie jestem fanbojem; masz problem, ze mi sie gra podoba? :miner:

Odnośnik do komentarza

Własnie, WTF? Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Ciekawa zależność: nie podoba Ci się Uncharted to i żadna gra Ci się nie spodoba. Dobry argument.

Czymże ta gra się wybija poza grafiką własnie?

Za(pipi)istym strzelaniem?Skradaniem? Walką wręcz? Co takiego pionierskiego pojawiło się w tej grze?

Filmowości jej nie odmówię ale braku świeżości i owszem.

Odnośnik do komentarza

@bolek

Kto wie może jacyś cziterzy ;) Ogólnie tryb kino jest trochę zbugowany niestety.

 

Pytanie mam odnośnie dopalaczy. Czy są w tej części jakieś ujemne ? Bo widziałem już kilka razy że ludzie biegali z dopalaczami co miały ikonę przekreślonego granatu lub granatnika, a u siebie nie mam czegoś takiego.

 

Edytka:

Dobra już wiem. http://uncharted.wikia.com/wiki/Uncharted_3:_Drake's_Deception_multiplayer_ranks

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

W USA mają już pączkowego Lazarevica i Talbota. My oczywiście jesteśmy nadal olewani. W USA ludzie dostali obiecane bonusy za grę w betę.. u nas nadal nic nie ma (i nie ma ani słowa ze strony ND w żadnej ze spraw).

W ogóle za czasów U2 co raz było coś pisane na ich stronie a teraz też nic.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Własnie, WTF? Uderz w stół a nożyce się odezwą.

Ciekawa zależność: nie podoba Ci się Uncharted to i żadna gra Ci się nie spodoba. Dobry argument.

Czymże ta gra się wybija poza grafiką własnie?

Za(pipi)istym strzelaniem?Skradaniem? Walką wręcz? Co takiego pionierskiego pojawiło się w tej grze?

Filmowości jej nie odmówię ale braku świeżości i owszem.

 

Pogrubione nie ja pisalem.

 

Oraz podaj jakis inny "przelomowy" tytul na PS3 to Ci napisze co sadze o "przelomowosci" gier w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza

Wiecie jak nowy patch sprawuje się w kwestii zacięć na filmikach w singlu/ problemów z synchronizacją dźwięku. Naprawili to?

Z tego co tutaj wyczytałem:

http://forums.naught.../u3-tech-issues

- niektórzy mają z tym problemy na praktycznie każdej cut scence. Inni żadnych. Jeszcze inni jak np. kilku znajomych z mojej listy ledwie w 2-3 miejcach podczas przechodzenia kampanii.

Pytam bo nie chcę ryzykować zrujnowania pierwszego doświadczenia z singlem...

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...