Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście, że ostatnio niemal 3/4 osób w multi biega z M9. Znów coś zmienili w dmg broni?

 

nie...

 

czy ktos ma jakies info na temat przyszłego patcha ? ponoc cos duzego szykuja (tak gdzies wyczytałem,bez wiekszych szczegółow)... mnie uszczesliwia nowe dziedzictwa ktore bardziej mnie zmotywuja do gry bo ostatnio U3 "pokrywa kurz"

Odnośnik do komentarza

czy ktos ma jakies info na temat przyszłego patcha ? ponoc cos duzego szykuja (tak gdzies wyczytałem,bez wiekszych szczegółow)... mnie uszczesliwia nowe dziedzictwa ktore bardziej mnie zmotywuja do gry bo ostatnio U3 "pokrywa kurz"

 

Z tego co wyczytałem:

-2 nowe legacy

-trofea w multi

-nowe taunty

-lepsza customizacja

-łatwiejszy(inny) sposób zdobywania skarbów

Odnośnik do komentarza

czy ktos ma jakies info na temat przyszłego patcha ? ponoc cos duzego szykuja (tak gdzies wyczytałem,bez wiekszych szczegółow)... mnie uszczesliwia nowe dziedzictwa ktore bardziej mnie zmotywuja do gry bo ostatnio U3 "pokrywa kurz"

 

-trofea w multi

 

 

no we, serio? kurde to wreszcie będzie sens grać :P nie chce mi się jednak w to wierzyć ale byłoby supa

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

Ludzie, ludzie - robić crushinga! Nie wiem jaka inna seria z tych najlepszych na tą generację jest przyjemniejsza w masterowaniu. Osobiście z wielką przyjemnością wyciskałem wszystkie trzy części, a miażdżący to tak naprawde główne mięsko tej serii - jest świetnie zbalansowany, nie ma aż tak dużo akcji Rambo style i wówczas naprawde robi się filmowo i ekscytująco. Polecam spróbować wszystkim fanom, którzy zaliczają jedynie na easy bądź normalu i cieszą miche z miodności.

Odnośnik do komentarza

Zalezy jak sie trafi, ja akurat ukonczylem wszystkie trzy czesci na Crushing i przyznaje, ze w trzeciej wcale latwo nie bylo - raczej nie latwiej niz w jedynce, w obydwu dalo sie odczuc wyzszy poziom trudnosci. Mozna sie czasami zaciac na grupce przeciwnikow - jedni twierdza, ze Crushing jest latwiejszy niz Hard, a inni odwrotnie - zalezy jak sie trafi w konkretnym miejscu. :)

 

Hadcorowy i przesadzony byl Lazarevic z drugiej czesci - przegiecie......

Odnośnik do komentarza

W sumie to jest w pewnym sensie glitch.

Postanowilem przejsc normalnie bez glitcha i sie udalo nawet na Crushing - ale bylo mega trudno, troche sie nameczylem. Pozniej przy kolejnym przechodzeniu gry (na Hard) sprobowalem tego sposobu - dobrze, ze taki jest bo boss jest przesadzony. ;)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

wiem wiem to co pisze to nudy. Ale jestem w szoku.

 

Ta gra jest wspaniała - grafiaka w 3d wygląda po prostu pięknie. Widać, że twórcy też zadbali o WOW!-momenty

 

 

pierwsze wizyta w Jemenie, wejście do Cytadeli, szukanie gwiady i to wszystko w 3d. szok

 

 

Przez grafikę rozumiem też klimat graficzny - kolory,m szczegóły, chęć zmiany klimatu w różnych miejscach, aż czuć gorąc, aż czuć chłód nocy, ogień, etc. Naprawdę mega wrażenie. Moja żona patrzy z boku i ma wrażenie, że ogląda film. Świetna animacja (kontekstowe akcje - Drake dotyka rękami ścian, podpiera się, itd).

 

Do tego fantastyczny wręcz dubbing - granie w tą grę po angielsku to zbrodnia. Postaci brzmią świetnie. I na koniec of cors fabuła, pomysł na historię, ale to już szkoda mojego języka.

 

Przy całości anczartetowa animacja czy korytarzowy charakter gry to jakieś wady srady bo gra po prostu oszałamia.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

W sumie się zgadzam ale mimo wszystko przy trzeciej części można odczuć przewidywalny do bólu przebieg akcji. Przykładowo

chapter rozgrywający się na statku, niby graficznie prezentuje się świetnie, motyw z na wpół zatopionym okrętem wypada bardzo fajnie, jednak te całe ucieczki Drake'a za szponów pewnej śmierci, masa skryptów i mocno liniowa fabuła powodują, że można dojść do wniosku, o którym wspomniałem kilka postów wyżej. 

 

 

W sumie nawet nie wiem czy chciałoby mi się przechodzić Uncharted na Vitę, serio.

Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 to samo, poziom ciut lepszy niż Gacek. Ale kompletnie bez szału, bez startu do takiej Apokalipsy.

Jedynie trailer U3 w 3D wygląda zajebiście, gra już nie.

 

Jako ciekawostka - trailer U3 to chyba jedyny trailer w 3d na psn.

 

MS:A też ma trailer w 3D. /Square

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

trójka mi bardzo przypomina konstrukcją trzecią część Indiany Jonesa, niby każda część trylogii ND wzorowała się min. na tej serii filmów ale Oszustwo Drake'a przez te właśnie nawarstwienie skryptów i momentów w których o włos ocieramy się o śmierć i epickości to ta część jest najbardziej filmowa

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to zapowiada się wielki powrót na serwery U3. :)

 

PS. Increased recoil has been added to the G-MAL. :)

 

  • Increased recoil has been added to the G-MAL
  • Deathmatch will now appear in round 5 instead of round 3 in Team Objective game modes
  • Quitting out of Co-op will no longer count as a Competitive loss when signing-out/disconnecting
  • Lab games no longer count towards the Leaderboard
  • Death from Above medal now requires the player to be at least 2 meters off the ground
  • Players can earn more than 1 “Here, Hold This Medal” in a match
  • A collection of trophies have been added for each DLC pack available
  • The TAU Sniper Pistol has been tuned so the rate of fire is up 30% and its starting ammo is now 8 not 12
  • The M9 blindfire accuracy has been reduced by 10% efficiency
  • Cloaked level 3 is now immune to the effects of Disruption (it wasn’t working properly so we fixed it)

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Cieszy zmiana dla Tau, dla mnie ta broń była beznadziejna i na żadnej mapie nie potrafiłem znaleźć dla niej zastosowania. Może teraz z modem celności "szczelania na ślepo" będzie można coś zdziałać...

 

Co do G-mala, ludzie i tak będą z niego korzystać albo przerzucą sie na FALa. xD Dziwi mnie, że tak mało ludzi korzysta z najlepszej broni w grze - AK47. Z tym cackiem czasami można zdziałać cuda.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...