Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że to pytanie jest daremne ale musze zapytac - czy da sie zmienić jezk naangielski czy jestesmy skazani na polski?

jak zmienisz jezyk systemu na angielski w XMB masz zamiast polskiego gre full english

sprawdzilem specjalnie dla Ciebie :)

 

OOOO!!! dzięki!!!! :**

 

to naprawde za(pipi)ista wiadomosc!!!! :D :D

zaraz lece do sklepu:D

 

edit

kupilem i rzeczywiscie jest po angielsku, swietnie :D

 

 

chociaz przykra niespodzianka na początek - jeszcze nie zdazylem zrobic wyscigu bo wszedlem do customizacji pojazu, poprzerabialem troche i jak wychodzilem do menu to gra mi sie zawiesila na ekranie loadingu... ciekawe czy zwiechy beda czeste:/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja jeszcze nie sprawdzalem multi

 

ale pogralem kilka wyscigow i ogolnie mi sie podoba, jest moc, jest rozpierducha

 

co prawda tak na szybko czepne sie 3 rzeczy

- długie loadingi

- czasemi nie wiadomo gdzie jechac (ale to wynika z tego ze tak duzo sie dzieje)

- model jazdy jednak troche zbyt plastikowy, nie jest tak tragicznie, ale nie czuje sie wagi pojazdów

 

ale mimo tego i tak swietnie sie mozna bawic :D

 

 

 

EDIT

 

to co sie czepialem wyzej to pierdoły, gra jest fajna

 

ale jak dluzej pogralem w festiwal to wkurza mnie że nie dość ze nie mozna wybrać samochodu na wyscig (chociaz z 2-3 rodzajow) to nawet nie mozna jechac swoim customizowanym samochodem , przedefiniowany jest zarowno typ jak i model i wygląd , szkoda

 

 

ps jak zwiekszyc range? tylko w multi? bo sporo rzeczy odblokowuje sie przy wyzszej randze

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No i niestety gra sie zawiesza, wczoraj kilka razy gdy chcialem wejsc w opcje modyfikacji pojazdu a teraz za kazdym razem gry chce zagrac online. I teraz cholera wie o co chodzi,internet,konsole czy sama gre. Czy ktos z was ma podobne problemy?

mi sie tylko raz zawiesila przy wyjsciu z modyfikacji pojazdu, ale potem wchodzilem tam z 15 razy i już nic złego nie bylo

 

podejzewam ze skoro zwiechy zdarzają sie wielu osobom to wina kodu a nie konsoli albo płyty, wiec trzeba liczyc na patcha

 

swoja droga ciekawe jak to bedzie z patchami i ogolnie multi skoro oficjalnie premiera zostala przesunięta , mam nadzieje ze mimo to bedzie dalo sie grać

Odnośnik do komentarza

ja tez wlasnie probowalem zagrac online i na ekranie "searching for players" zwiesilo sie , narazie nie bede probowal drugi raz bo musze wyjsc, a pewnie i tak by sie znowu zwiesilo

 

 

kurde kupowanie gry "przed premierą" ma swoje wady, wszelakie porady i szansa na zalatwienie problemow jest mniejsza...

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie kupilem gre z tego samego powodu co P. Rift czyli split screen bo przy piwku z bratem i kumplem jest swietna zabawa tylko,ze tutaj aby odblokowac auta trzeba jezdzic online a mogli zrobic tak,ze wyscigi na splicie tez moglyby miec wplyw na odblokowywanie m.in. pojazdow. Troche sie uspokoilem skoro innym tez gra nawala. Mam nadzieje,ze wkrotce bedzie ok. Ale generalnie wczorajsza sesja (%) na splicie udana i to bardzo mimo tylko 13 pojazdow.

Odnośnik do komentarza

w sumie gra ma kilka wad i kilka zalet względem poprzedniczek

co prawda zalet to niewiele, co najwyzej część rzeczy jest rownie fajnia

 

a wady oprocz tego co wyzej wymienilem

- tylko 3 pojazdy w kazdej klasie (przedsmake tego byl juz w arctic edge, zamiast wielu pojazdow w kazdej klasie bylky tylko 3 + customizacja)

- pojazdy mozna odblokowac tylko w multi (a arctic edge pojazdy sie dostawalo za festiwal)

- spora wada to to ze fastiwal jest splycony, nie mozna wybierac pojazdow, i prawie nic nie odblkokowuje

 

 

w sumie gdy wszystko sie odblkowuje w multi a multi nie działa to lipa, ale z drugiej strony sam fakt nastawienia na multi to troche zaleta, poprzednio festiwal był rozbudowany i sporo robił, tak że pod koniec gdy juz przegrywalem sporo to gra mi sie zaczynała nudzic tak ze multi wcale nie obczaiłem prawie, a tutaj siłą rzeczy napewno pogram wiecej w multi co przeciez jest fajniejsze niż jazda z czitującymi botami (tzn z tym typowym dla MS handicapem gdzie na poczatku nie ma szans nikogo dogonic a podkoniec wszyscy sie cofają i sprzyjają temu by zdobyc jedno z 1 miejsc) , na multi jest troche sprawiedliwiej i mozna sensowniej rywalizować , a nie "wszystko jedno jak jade, pod koniec i tak wygram"

 

 

 

mimo marudzenia powtorze kolejny raz - gra jest fajna i rozpierdziel jest przedni, warto pograć, chociaż te wymienione rzeczy mogli lepiej rozwiązac

 

 

a co do grafy to jest naprawde spoko, nie wiem kto sie tam dopatrzył grafy rodem z ps2

 

 

ps licze na jakieś DLC z nowymi samochodami w każdej kategorii

Odnośnik do komentarza

Grafa rodem ps2 rządzi!

 

Co do multi, ja już złapałem z 3 zwiechy, więc coś jest nie tak, pewnie w przyszłości będzie to naprawione.

 

A boty w tej grze to największa wada, co jak co, ale jak robię czas 5sek lepszy od rekordu światowego, a tu nagle pod koniec nie wiadomo jak ciężarówka mnie wyprzedza na nitrze (ja nie mogłem użyć bo byłem rozstrzeliwany od helikoptera) i przegrywam wyścig z best czasem, to to już jest przesada.

 

 

EDIT: Jak ktoś tam narzeka że gra jest łatwa. Zawody specjalne > wyścig ekstramalny > trasa "napięcie na molo". Powodzenia, mi brakuje 1,4sek narazie :)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

faktycznie skasowali demo ze sklepiku a nawet awatary premium polecialy do kosza. zostaly tylko trailery

btw. w usa pss dema nie bylo na razie w ogole. tam premiera gry ma byc (miala byc) jakos w kwietniu takze maja jezcze czas na demko

moze to ma jakis zwiazek z tym ze gra maiala byc wycofana z dystrybucji ze wzgledu na japonie?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem pograłem w multi i w końcu nie było problemów , strasznie podoba mi się ten tryb i punktacja/perki ala FPP w ścigałce jest tym na co czekałem (w blura nie miałem okazji grać więc jest głód heh). Kurde combo MS:A/KZ3 nie wyjdzie chyba z mojej konsoli przez najbliższe pół roku ..

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Ale miazga, ten pomysł z miastem to naprawdę wypas pierwsza klasa. Przypomina mi to trochę czasy PSXa, kiedy wychodziły ścigałki nie jadące na najnowszych trendach, tylko poruszające bardzo ciekawe tematy, słowem: to co wpadło danym producentom do głowy. Apokalipsa? Destrukcja? Zniszczenie? Wojsko walczące z rebeliantami? Czemu nie? Wrzućmy do tego napieprzające przez trasę wozy i już mamy grę. Ścieżka dźwiękowa też mimo wszystko rządzi i również przypomina czasy, gdy każda gra miała specjalnie tworzony pod nią SOUNDTRACK, nie PLAYLISTĘ wykupionych na żywca utworów jakiś tam wykonawców. Dubstepowe klimaty Noisia rozwalają słuchawki w drobny mak :D

Grafa? W niektórych miejscach tekstury wydają się średniawe, w innych zaskakują detalami. Gdzieniegdzie widziałbym jakieś dodatkowe efekty specjalne, ale ogółem muszę przyznać że jest nieźle. Na pewno ładniej niż w dwójce.

A sam gameplay, model jazdy - pierwsza klasa. Zamiast walczyć ze sterowaniem w końcu można się skupić na tym co jest najważniejsze w zręcznościówce.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Texz zgadzam się z tobą absolutnie odnośnie soundtracku , przypomina mi się sytuacja z Wipeout 2097 kiedy mimo że nie miałem psx , tak się zajarałem recką w Secret Service że poleciałem do sklepu po kasetę heh (i to był dobry wybór , pierwsze spotkanie z chemicznymi braćmi czy fluke ) . Nie zniósł bym gdyby do tych klimatów ktoś zapodał kawałki z "lodówki" niczym w NfS , co do grafy to jestem nieobiektywny bo od wczoraj testuje nowy lcd , i po demie Crysis 2 na ps3 , to M;A ma dla mnie za(pipi)istą oprawę heh

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...