Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

kurde trofea w MSA sa bardzo łatwe, prawie wszystkie mi wpadły podczas normalnego drania, tylko dosłownie kilka zrobilem specjalnie, a i tak zwykle to trwalo po 3 min

 

jedno tylko mi zostalo - zebranie 150 kart, i to jest jedyne naprawde upierdliwe, ale chyba zrobie skoro to juz ostatnie, a jakk do tej pory mam tylko 1 platyne (RDR)

 

 

EDIT

pojawiło sie DLC , ale nie trasy o ktorych byla mowa tylko nowy samochod, dokladnie supercar, niestety kosztuje az 18zeta co jest zdzierstwem :/

akurat supercarów i tak nie lubie, ale to oznacza ze jesli kitdyś pojawi sie jakiś fajny to tez bedzie tak absurdalnie drogi :(

 

tutaj prezentacja tego samochodu

http://www.youtube.com/watch?v=Z_k4B8tphX0

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

pojawiły sie 4 nowe dlc, osobno kosztują 4zł sztuka, a zestaw 10zł, czyli dosyc opłacalie patrzac ze poprzednio jeden samochod kosztowal 18zł

 

te nowe dlc to chyba customizacja istniejących samochodów, a nie nowe bryki, ale jest ona na tyle silna że prawie wcale nie przypominają pierwowzorów (patrzac na małym obrazku na PSS) np chopper wyglada jak szkielet, a monster truck wydaje sie mieć zupelnie inna karoserie

 

akurat pożyczyłem gre bratu, i gram w portal2, ale jesli zachce mi sie wrocic do MSA to chyba kupie te "skiny"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

a jaki masz poziom? z czasem wszystkiego sie nauczyczysz, ja tez po przejsciu singla mysalem że coś tam już ogarniam ale jak wlazłem na multi to przez pierwsze godziny dojezdzalem pod koniec stawki (ostatnie 3-4 miejsca), ale okolo 24 godiznach i nabiciu 50 lvlu teraz srednio dojezdzam w pierwszej piątce, często w piwewszej trójce , juz sporadycznie sie trafi jedno z ostatnich miejsc (gdy biore glupi samochod albo mnie masowo zdemolują)

 

a co do samochodu na trasa to mysle że nie ma różnicy, ja jezdzilem na poczatku tym co lubie a potem już każdym pokolei na zmiane żeby odblokować wszystkie samochody , i jezdzac wlasnie tak czym popadnie zauwazylem ze nie ma wielkiego znaczenia czym sie jedzie, zarowno motorem jak i big rigiem zdarza sie że czlowiek wyskoczy na prowadzenie i nikogo nie zobaczy przez caly wyscig bo wszyscy jada 30 sekund za tobą ;p ale bywa też odwrotnie - czymkolwiek bys nie jechal trafia sie ze za cholere nie mozesz dogonic pierwszego goscia

 

jedyna porada to że samochoduy takie jak supercar i musclecar, super mini czyli z niskim zawieszeniem raczej lepsze sa na trasy gdzie sa jakieś ulice, a buggy i mudpluggery lepiej sie sprawdzaja tam gdzie przez wiekszosc czasu jest błoto albo woda , ale w sumie mudpluggery spoko jada tez po ulicy, wiec mozna je raczej brac wszedzie, jedynie wlasnie te z niskim zawieszeniem raczej wolą równą droge

oczywiscie też wszelaki male pojazdy bardziej traca predkosc w wodzie itp

 

moze inne coś - raczej lepiej nie brać najcieższych samochodów na trase po dachach budynków, ale też nie jest to żelazna zasada bo nie raz bylem pierwszy bigrigiem jadac po dachach

 

rada bardziej osobista - nie lubie monstertrackow, jakos slabo mi sie nimi jezdzilo, i zauwazylem cos - sa chyba najwieksze i najszersze wiec radze bardzo unikać ich na wąskich trasach gdzie trzeba czesto lawirowac miedzy przeszkodami i wciskać w ciasne tunele , strasznie sie lubią zaczepiać kołami o przeszkody ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

e tam, ja np nie lubie rally carów bo strasznie łatwo wchodzą w zakręty, zbyt łatwo i zbyt ostro i przez to czesto wbijaja sie w wenętrzną sciane zakrętu

 

buggy za to są troche nijakie, nito szybkie nieto zwrotne, chociaz ok, ale jak nimi jade nie mam wrazenia ze daje czadu

 

supermini sporo ludzi uzywa ale bardzo latwo je rozwalic wiec niebezpiecznie nimi jechac, a jakos tez nie czuć zeby byly wielce szybkie

 

choppery są ok ale dirt bike'i też , mniej nimi zarzuca i naprawde spoko mozna nimi pomykac, wlasnie dirtami najczesciej wygrywalem

 

bigrigi sa mocarne i nie dosc ze wszystko rozwalaja to sa nad wyraz szybkie, łatwo nimi wyjsc na prowadzenie i utrzymac sie na nim nie dajac nikomu szansy na dogonienie (o dziwo)

 

 

i nie zgadzam sie ze reszta jest do dupy - chociazby mudpluggery sa ok i dobre na prawie kazda okazje, a racing trucki potrafią dac czasu (a dokaldnie ten ostatni, 2 pierwsze jakos srednio, ale ostatnim wymiatalem bardzo, mimo ze przecież chyba nie roznią sie miedzy sobą)

 

muscle i super cary wydaja sie szybkie ale rzeczywiscie nie powalają niczym specjalnym , czasem supercarem sie jedzie bardzo latwo jak na autopilocie ale to nie oznacza ze sie wygra

 

najmniej mi pasują monstertrucki (bo sa wielkie i sie rozbijają o wszystko), quady (bo dziwnie je zarzuca) i wlasnie rally cary (za te przesadzone zakręty)

 

 

 

z innej beczki - screeny z dlc (samochody sa juz przemalowane, w orginalne wygladaja nieco bardziej "tematycznie" np motor jest biały i wyglada jak z kości)

5637243399_d6ae51153a_b.jpg

5637819112_218ed07e6f_b.jpg

5637243653_ffa181c161_b.jpg

5637243513_ddd081799c_b.jpg

Odnośnik do komentarza

Muscle cary, supercary i ścigacze niestety nie są szybkie (a powinny być), zobacz sobie jaką prędkość osiąga rally car na nitro (na ulicy oczywiście).

Co do buggy, mi się wydaje że to jest właśnie najłatwiejszy do prowadzenia samochód, w żwirze/trawie/ulicy luźno się nim prowadzi.

 

Niestety, ale jak zobaczysz tabele czasów na trasach (speed lapy), to są tam głównie rally cary i buggy (zależne od trasy), no i może mudpluggery coś tam robią ;d

Odnośnik do komentarza

tak naprawde to czy jakikolwiek pojazd jest zauważalnie szybszy od innych? zauważyłem że czymkolwiek bym nie jechał na pełnej (pipi)ie to jesli obok mnie jedzie cokolwiek innego też z turbo to wcale go nie przeganiam (ani on mnie) , wydaje mi sie ze roznica w predkosci maksymalnej jest bardzo znikoma, jedynie przyspieszenie sie rozni (lekkie rzeczy szybciej startuja niz np bigrigi, no i oczywiscie model jazdy , czyli przyczepnosc szybkosc zakręcania itp , ale tak czy siak wydaje sie ze wszystkie samochody sa bardzo podobne, z jednej strony to glupio ze ciężarówa moze spoko wyprzedzić superbika ale chyba zrobili to wlasnie w celu balansu i dania rownych szans wszystkim klasom (bo inaczej wszyscy by jezdzili tą najlepszą)

 

a z tymi trasami to zauwazylem (co oczywiste) ze ogormne znaczenie ma wybrana trasa (rozgałezienia) zobaczylem to po hardkorowuym festiwalu gdzie czasy są mocno wyśrubowane, na poczatku na jakiejs trasie brakowalo mi ponad 15 sekund do zaliczenia, ale jak obczailem na juubie najelspza trase to odrazu czas przejazdu skrocil sie o 12 sekund (potem w kolejnej probie o kolejne sekundy i za drugim razem zaliczylem), oczywiscie pewnie ci najlepszi robiacy okrążenia na czas już wybrali najlepsze trasy ale może ma to wlasnie zwiazek z wyborem samochodu, tzn najktorszta trasa najlepiej pasuje do rally cara, dlatego go uzywaja?

Odnośnik do komentarza

Rally cara używają na trasach gdzie są głównie ulice ponieważ jest podkreślam - najszybsze!. Naprawdę, wejdź sobie w time attack, wybierz chociażby pierwszą trasę i zrób sobie duchy z każdego typu pojazdu (polecam abyś po przekroczeniu startu odrazu na maksa nitro użyć, wtedy zobaczysz różnice szybkości między każdym pojazdem).

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

widze ze na forum gra nie cieszy sie popularnoscią i temat od 2 miechów martwy

 

w sumie szkoda bo jest o wiele lepsza niz by sie mozna spodziewac i naprawde spoko mozbna ponapieprzać w multi

 

ja po starcie PSS i znalezieniu chwili czasu kupilem w koncu 2 dlc, i mysalem "hmm moze to był bład .. przejade sie po jednym razie i pewnie oleje" ale jak zalem grac to ze 4 godizny jezdzilem i wrocila mi ochota na MSA

 

ogolnie to niezle do(pipi)ali z tym pierwszym dlc - supercarem za 18zł , nie wiem co on ma takiego czarodziejskiego ze taka cene dowalili

 

ja za 19zł mam teraz 7 nowych samochodów (2x bundle) wiec nie wiem czemu za 18 chcieli opylić jednego

 

tak czy siak nowe samochody są spoko

4 z paczki "jezdzcow apokalipsy" są dosyc okrojone bo mozna im zmieniac tylko koła i kolory

3 z paczki remix są w pelni sprawne - maja pelna customizacja tak jak podstawowe samochody z gry (nie wiem czy tak jest zawsze ale wszystkie elementy mialem odrazu odblokowane)

 

nie wiem czy to poprostu długa przerwa i brak ogrania ale mialem wrazenie ze te samochody z dlc maja troche inny model jazdy niż podstawowe tego samego typu, ale moze mi sie cos po(pipi)alo bo nie chcialo mi sie odpalac starych samochodow dla porownania :P

 

ale za to dziwna sprawa - jezdząc tymi nowymi mimo że one mają od poczatku odblokowane customizacje to po niektorych wyscigach pojawialo mi sie info że odblokowałem nowe elementy, tylko nie mam pojecia do czego, bo ani na dlc ani na podstawowych danego typu nie udalo mi sie doszukać tych nowych elementów (po 2 miechach rpzerwy moglem nie pamietać dokladnie co miałem, wiec moglem zle szukać, ale ogolnie ciekawi mnie co tam sie niby odblokowuje, najpierw mysalem ze np jadac mudpluggerem z dlc nabijam brakujące punkty pozostałym trzem ale to chyba jednak nie to, a szkoda bo to by byl super bajer i zacheta zeby jezdzic nowymi)

jesli ktos obczajał dlc i wie co to za elementy co sie niby odblokowują to prosze o info

 

czekam na nową trase ktora mieli zapodać i na jeszcze wiecej samochodw :>

Odnośnik do komentarza

widze ze na forum gra nie cieszy sie popularnoscią i temat od 2 miechów martwy

 

w sumie szkoda bo jest o wiele lepsza niz by sie mozna spodziewac i naprawde spoko mozbna ponapieprzać w multi

 

Ja też jakiś czas temu wróciłem to MS:A. Nie rozumiem czemu gra sprzedaje się tak słabo, zwłaszcza, że oferuje tyle funu. Online to siła i moc tego tytułu, a emocje podczas wyścigów są konkretne. Nowe trasy by się tylko przydały, ale nie wiem czy opłaca im się jeszcze grzebać przy grze jak sprzedało się raptem trochę ponad 100k.

Odnośnik do komentarza

jest taki powiedzenie "chwalisz sie czy żalisz?"

 

i ja pisząc to co pisze sam nie wiem czy sie chwale czy żale - kupilem to nowe dzisiejsze DLC czyli 3 kolejne samochody, ale te dzisiejsze sa bardzo średnie jak dla mnie

poprzednie byyl spoko i te 3zł za bryke (w pakiecie) mogle wydac bez zgrzytu) , fajnie sie jezdzi zwlaszcza niektórymi

 

ale dzisiejsze to rally car i 2 super cary, z wyglądu nic specjalnego (maja pełną customizacje), a z prowadzenia to sa akurat jedne z moich najmniej ulubionych pojazdów (super za łatwo sie prowadzi a rally za bardzo wchodzi w poślizg), wiec mimo ze je kupilem to po 1-2 wyscigach kazdym z nich raczej nie bede ich zbytnio używał, chociaz mysle ze jak ktos lubi te 2 typy pojazdow to bedzie raczej zadowolony

 

no cóż, widziały gały co brały, wiedziałem że to rally i super, i wiedzialem jak wygladaja a mimo to je kupilem wiec nie mam co marudzić :P

ale dupy nie urywa :P

 

jesli kogos ciekawi to tutaj filmik (z fotkami)

http://www.youtube.com/watch?v=XhFsqpkr5M8

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...