Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

kurde wkurza mnie ten online, co chce wejsc to sie wiesza. w ogole to nie laduje wynikow po wyscigu jak z czasem przejazdu wyszlismy w rankingach swiatowych

to przelozenie premiery niestety daje o sobie znac :/

 

Przełożenie premiery nie gra roli, byliby debilami gdyby teraz olali sprawę online i czekali ch*j wie na co. Patch sie już kroi:

 

http://community.eu.playstation.com/t5/MotorStorm/Server-Updates-Support-and-Info/td-p/12608047

Odnośnik do komentarza

jestem już w połowie ostatniego festiwalu i gra mi sie coraz bardziej podoba, i wcale nie czuje zeby to byl "kolejny oklepany miejski racer" , trasy są tak porąbane i tak duzo sie na nich dzieje że poprostu miód !

niewiele jest tras ktore zawierają w sobie jakies duże fragmenty ulicy, w wiekszosc jedzie sie po czym popadnie, a bywają takie gdzie prawie caly czas jest jakies bloto i gleba , wiec zarzuty ze MSA stracil klimat poprzednich bo jest w miejscie są naprawde nieprawdziwe, gra sie swietnie

 

 

co prawda jest jedna wielka wada - multi prawie wcale nie działa, teraz np sie nie wiesza ale wyskakuje bład że nie da sie połaczyc z serverem, a w multi odblokowuje sie wiekszosc rzeczy , i bedac pod koniec festiwalu mam wielka ochote zasiąść głebiej w multi ale nie moge bo zwykle nie działa

Odnośnik do komentarza

Ciekawe w takim razie jak niektórzy gracze dobili np do 40 poziomu. Ja z ledwoscia wymeczylem i "wyrestartowalem" 5ty i odktylem jeden pojazd..

 

Jak już uda Ci się dołączyć do pokoju, to już nie powinno się zawiesić.

A jeśli chodzi o 40lvl, to da się szybko wbić, jak ktoś długo gra. Najwięcej punktów zdobywa się przez zakłady, wygrywając 20 zakładów pod rząd i obstawiając gracza który kosztuje dużo punktów, można naprawdę kilkadziesiąt tysięcy zarobić ;)

Odnośnik do komentarza

sugerujesz że jak juz wydałem kase na gre to sam sobie wmawiam że jest fajna żeby nie wyjść na kogos kto wyrzuca kase w błoto?

 

nie mam tak, np fallout 3 i new vegas obie bardzo szybko mnie znudzily i ogolnie rozczarowaly, i nie bede mowil ze sa fajne tylko dlatego ze je kupilem ;p

 

 

a co do MSA - skonczylem dziś festiwal, ogolnie bylo łatwiej niz w poprzednich, nawet na veteranie wiekszosc wyscigow robilem za 1-2 razem, i tylko jeden wyscig na caly festiwal zatrzymał mnie na dluzej i wymagal z 6 powtórek

 

 

teraz niech multi zacznie działać do cholery ;p

Odnośnik do komentarza

Multi działa "prawie" dobrze, gra złapie zwieche góra 1 raz, jak już dołączysz do roomu to możesz grać ile chcesz.

 

PS

Polecam szybko wbić 15lvl, bez moda na lepsze przyspieszenie ciężko wygrać wyścig (szczególnie na starcie się traci najwięcej przez ryjących się idiotów).

 

Tak w ogóle wbija ktoś platynę? (mnie trofik za zbieranie tych (pipi)ch kart zniechęcił ;o)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Multi działa "prawie" dobrze, gra złapie zwieche góra 1 raz, jak już dołączysz do roomu to możesz grać ile chcesz.

 

PS

Polecam szybko wbić 15lvl, bez moda na lepsze przyspieszenie ciężko wygrać wyścig (szczególnie na starcie się traci najwięcej przez ryjących się idiotów).

 

Masz rację, lepsze przspieszenie rządzi:) Ja dodatkowo uwielbiem jeździć big rigiem, a ten perk do niego jak znalazł. Niech tylko ten patch wyjdzie, bo ciągłe resetowanie konsoli mi się nie widzi.

Odnośnik do komentarza

no oby bylo już dobrze :D wlasnie sciągam

 

 

btw mam okolo 9 lvlu, odblokowalem sporo czesci, jeden nowy samochod, sporo medali itp, a postęp multiplayera mam dopiero 1% , i to wlasnie ostatnio mi skoczyło, caly czas bylo 0%, za co te % w multi lecą? bo strasznie wolno

 

fstiwal mam 100%

eventy tylko kilka % ale tam widac ze za kazdy wyscig zrobiony % idzie do góry

 

a w multi przerazliwie wolno

 

 

edit

co do patcha to wydaje sie ze cos tam poprawil ale jednak nie do konca

 

niby kilka razy udalo mi sie wejsc do multi za pierwszym razem, ale teraz wlasnie zawieslilo sie jak zwykle przy szukaniu graczy, wczesniej tez zawiesilo mi sie przy zmianie czesci samochodu

 

wiec niestety nadal nie jest idealnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hola hola marudzicie na gre ktora ma premiera za miesiąc , mnie tez w(pipi)ia ze multi słabo działa ale i tak dobrze ze w ogole dziala bo mogli zamknac serwery z powodu przesuniecia premiery

 

wiadomo kto by chcial czekac kolejny miesiac, ale z drugiej strony sami sobie jestesmy winni - przekrętem uzyskalismy gre no to teraz nie dziala w pełni

 

 

a co do samej rozgrywki to oprocz problemow z dołączeniem do multi to mi sie bardzo podoba, gra sie swietnie, fajniej niż na singlu bo nie ma tych cziterskich botów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

hola hola marudzicie na gre ktora ma premiera za miesiąc , mnie tez w(pipi)ia ze multi słabo działa ale i tak dobrze ze w ogole dziala bo mogli zamknac serwery z powodu przesuniecia premiery

 

wiadomo kto by chcial czekac kolejny miesiac, ale z drugiej strony sami sobie jestesmy winni - przekrętem uzyskalismy gre no to teraz nie dziala w pełni

 

 

a co do samej rozgrywki to oprocz problemow z dołączeniem do multi to mi sie bardzo podoba, gra sie swietnie, fajniej niż na singlu bo nie ma tych cziterskich botów

 

Ale jakie 'sami sobie winni'? Podejrzewam, że gra była już wytłoczona sporo czasu przed pierwszą premierą, także gdyby nie kataklizm to i tak byśmy dostali zabugowany produkt. Oni sami nie wiedzieli, że wystąpią takie problemy, bo beta chodziła ponoć dobrze. W tej sytuacji winę ponosi tylko developer.

 

edit.

Coś w tym momencie działają, może zaraz będzie dobrze. Polecam śledzić ten link

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Ok, gra nie działa tak jak powinna. Nie licząc zawieszającego się online w grze po prostu brakuje opcji. W online można wybrać tylko jeden tryb (wyścig), chociaż powinny być trzy (jak w singlu), a zapowiadano ich 5 plus kreator trybów. Nie ma też opcji dzielenia się swoimi malowaniami pojazdów, chociaż w trybie kustomizacji pojazdu jest opcja używania malowań sciągniętych od innych użytkowników.

 

Moja teoria jest taka, że na płycie nie znalazł się kompletny kod gry online, albo online nie było wcale. Prawdopodobnie na płyte wgrana została wersja dla dziennikarzy (z której wycięty był online z wiadomych względów) zamiast wersji retail. To czy stało się tak przez przypadek, głupi błąd, czy calkowicie świadomie jest akurat nieistotne. Kiedy tylko zorientowali się że na płycie jest niekompletna gra, wycofali płyty z dystrybucji, jednak nie udało im się powstrzymac już wysłanej pierwszej partii. Zawrócili kolejne partie dosyć mętnie tlumacząc się tsunami, a teraz próbują ratować pierwszy kod. Pierwszy patch, który sciągnelismy wszyscy, warzący 200 mb (całkiem sporo jak na coś co oficjalnie nie dorzuca żadnego kontentu), dopiero zaimplementował do gry podstawy online (tylko jeden tryb), który jak wiemy nie działał dobrze. To tylko moja teoria, ale jest prawdopodobna. Jeśli płyta która pojawi się w dystrybucji po "oficjalnej premierze" będzie różniła się zawartymi na niej danymi od tego co kupilismy my, to potwierdzi moje przypuszczenia.

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

oj cos kiepska ta toeria, zaklada ze plyta idzie do druku bez zadnego sensownego sprawdzenia a to bylby szczyt glupoty

 

juz prędzej mozna założyc ze poprostu część tych rzeczy bedzie w DLC żeby wyciągnąc wiecej kasy

 

 

pozatym pamietajmy ze w usa nawet bez tsunami premiera miala byc miesiąc po europie wiec ogolnie jakieś dziwne akcje tu odchodzą

Odnośnik do komentarza

Dostałeś sprawną grę ze wszystkimi trybami i opcjami? Nie. No to sobie jednak firma pozwoliła wypuścić niekompletny produkt na rynek bez dokładnego sprawdzenia - można się tylko zastanawiać jak to się stało - celowo za ich wiedzą, czy przez jakiś błąd. Ten najwazniejszy tryb gry był praktycznie niedostępny w wersji sklepowej, dopiero patche to naprawiły - więc jednak firma pozwoliła sobie na ten "kolosalny błąd". I to jest niepodważalny fakt. No chyba że ty dostałeś inną wersję niż reszta i bez problemów śmigałeś sobie "pościg" online, kiedy reszta świata wieszała się przy wejściu do lobby.

 

BTW. Jak twoje id to YanoPL to jeździsz jak (pipi)a. 8)

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...