Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

dostaliśmy produkt niezgodny z wczesniejszymi zapowiedziami ale:

1 tak naprawde to nie "dostalismy" tylko wzielismy sobie wbrew ustaleniom o premierze, wiec to ze multi nie działa w pełni niezbyt mnie dziwi, ciesze sie ze chociaz troche dziala, bo mogli by odciąc servery i czekać do oficjalnej premiery

2 nie wierze żeby gra przez jakiś błąd zostala wpakowana na płyte w takiej formie, podejżewam że z niektoych rzeczy zrezygnowali bo sie nie sprawdzały w praniu, a część wycieli specjalnie żeby wydać jako DLC, i to są o wiele bardziej prawdopodobne wersje niż to że ktoś kazał wytłoczyć tysiące felernych płyt , takich idiotycznych błedów sie nie popełnia

 

a o tym dlc to pewnie juz bysmy słyszeli gdyby nie przesunięta premiera , pewnie powiedzą o nim w czasie premiery, albo wręcz odrazu wypuszczą

 

i serio o wiele bardziej prawdopodobny jest skok na kase niż wypuszczenie złej wersji gry do tłoczni przez gapiostwo

 

 

 

 

jezdze srednio, ucze sie jeszcze, pozatym jestem chory caly tydzien, zobaczysz za kilka dni, tylko sie ujawnij to fajniej bedzie pograć z kimś znanym a nie z losowymi obcymi ludzikami

 

edit

co do braku różnych trybów, możliwe że one "są" tylko je przyblokowali do czasu premiery, i to nie kwestia brakow na plycie tylko specjalnej blokady, zauważ że jak sie wchodzi do multi i wybiera "find sesion" to pojawia sie okienko z trubem do wyboru, jest tylko "race" a okienko jest na tye duze zeby pomiescic wiecej, w dodatku czasem sam napis race pojawia sie z opoznieniem albo wcale sie nie pojawia jesli wyskoczy error z łączeniem, to moze zonaczać ze ten napis, czyli lista trybów jest popierana z servera, a to oznacza że to rownie dobrze moze byc w grze tylko ze wlasnie w ten sposob przyblokowali tą opcję, pewnie wlasnie żeby troche ograniczyc gre przed premierrą , to wkurza, ale co poradzic? krzyczac że robią błąd czlowiek wychodzi na niegodziwca bez serca ktory nie płakał nad japonią :P

Edytowane przez Yano
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

czy jest tu na forum ktos o PSN ID "JA--PA" ?

 

bo wlasnie z nim gram i straszny z niego debil, bez przerwy bluzga i (pipi)i farmazony o tym ze ktos mu zajechal droge albo ze porpostu wjechał w sciane, az sie odechciewa grac jak sie widzi taki poziom

 

jesli to czytasz to ZAMKNIJ RYJ CIULU jak grasz <_<

Odnośnik do komentarza

czy jest tu na forum ktos o PSN ID "JA--PA" ?

 

bo wlasnie z nim gram i straszny z niego debil, bez przerwy bluzga i (pipi)i farmazony o tym ze ktos mu zajechal droge albo ze porpostu wjechał w sciane, az sie odechciewa grac jak sie widzi taki poziom

 

jesli to czytasz to ZAMKNIJ RYJ CIULU jak grasz <_<

 

Hehe, też miałem dzisiaj 'przyjemność' pograć z panem JA--PĄ i innymi rodakami. Trochę chłopaków na Skyline poprzepychałem ciężarówką (nie to, że specjalnie, po prostu blokowali mi drogę) i mnie po jednym eliminatorze wykopali z lobby choć skończyłem na 4 pozycji. I to tyle jeśli chodzi o grę z Polakami. Napisałem znajomemu, żeby mnie więcej do buraczanego lobby nie zapraszał.

Odnośnik do komentarza

jak odpalić własna muze z dysku? wgralem kilka mp3, zrobilem tez z nich playliste ale w grze nie widze zadnych opcji, nie ma też piosenek z dysku jak na pauzie naciskam R1/L1

 

 

edit juz chyba se poradzilem poprostu nacisnalem PS i z manu konsoli odpalilem muze

 

 

cholera tak jak ktos mowil ledwo słychać dzwięki gry przez te mp3, szkoda bo chyba nie bedzie sie tak dalo grać, a chciałem sobie pojezdzic przy za(pipi)istych muzyczkach z poprzednich MS :/

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Byakuya , musisz mieć drugi profil na konsoli i wybrać go w momencie wchodzenia w multi (swoją drogą takiego rozwiązania brakowało mi w BO) . Samo multi wczoraj chodziło mi naprawdę fatalnie , mam nadzieję że po "premierze" w końcu się za to wezmą , nie ma nic gorszego niż wygranie wyścigu z 15 osobami i zawieszka sekundę przed scoreboardem echh..

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

jest o wiele lepiej niz na poczatku, zwiechy nie mialem od 1.5 tygodnia

 

chociaz akurat ostatnie 2 dni sie znowu troszke pogorszyly, tylko ze teraz sie nie wiesza tylko czasem zrywa połaczenie

tzn dzis i wczoraj zerwalo mi kilka razy, ale poprzednie dni byly spoko , moze jedna utrata polaczenia na kilka godizn gry

ogolnie jest spoko , ale nadal nie idealnie

 

za to sama gra fajna, juz mam ponad 22h na liczniku w multi, i powoli zaczyna mi sie odrobine nudzic (bo odblkowowalem juz prawie wszystko) pewnie jeszcze pogram troche a potem poczekam na dlc grajac w portal 2 :D

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem już połowę kampanii i gra zaczyna mi się podobać ^_^ Trasa z demka jest chyba najgorsza, nie wiem kto jest odpowiedzialny za wybór ale powinni go z roboty wy(pipi) :diablo:

A i na kierownicy gra mi się o wiele przyjemniej niż na padzie.

 

Jak grasz kampanię to już się lepiej na niej skoncentruj, bo ja jak spróbowałem online w trakcie to później ledwo ją zmęczyłem. Po prostu nie chciało mi się wracać do tego cheaterskiego AI przeciwników.

Co do trasy z demka to są gorsze.

Odnośnik do komentarza

powoli mi sie nudzi gra i pewnie do dlc zrobie sobie rpzerwe

ale mam pytanie

jakie macie statsy?

 

moje to

 

lvl 48

czas: 26h

wyscigi 352

czas na 1st: 3h

medale 144

nagrody 601

pokonani przeciwnicy 1911

rozwaleni 92

drift 125133m

lot 4,5h

najwiekszy skok 245m

boost 469

zakłądy 161

 

mozxna to sprawdzic najezdzając na siebie samego na liscie graczy i wybiegrajac profil

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

post pod postem ale trzeba podbić temat newsem

 

zapowiedzieli DLC i to co dziwne darmowe , chociaż patrzac na zawartość - wycięty tryb i trasy to całe szczescie że darmowe

mowią że lokacja przypomina więzienie, wiec zapewne tak jak z pozostałymi bedzie nowe miejsce-trasa ktora bedzie miała ze 4 wersje (niektore te wersje moga miec ogromne roznice jak wiemy), wiec calkiem spory kawałek zabawy

 

co prawda nie wyobrazam sobie nadal jakie to niby własne opcje wyscigu mozna ustalić, ale ciekawe to to bedzie, tzn czy zmiana ilosci okrążen? wymogi co do samochodu? race albo eliminator? niewiele więcej opcji przychodzi mi do głowy, a tak dumnie reklamują to jako nowe tryby, wiec ciekawe co to za zaminy bedzie mozna wprowadzić

 

http://www.ppe.pl/news-6897-Wieksze_rozmiary_Apokalipsy.html

Odnośnik do komentarza

cena wszystkich gier leci na leb naszyje zaraz po premierze

 

Poprostu to nie te czasy ze mozna sprzedawac gre po 200zl w Polsce skoro sprowadzenie nowki sztuki z anglii w dzien premiery kosztuje 169

 

Miesiac po premierze gry z Anglii mozna wyrwac juz po 130zl

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...