Skocz do zawartości

MotorStorm: Apocalypse


Gość bigdaddy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja 50 lvl ubiłem bez mnożników tak więc zerwane połączenia, których praktycznie nie kojarze i tak mi nie przeszkadzały. Na początku o wiele gorsze były zwiechy konsoli w lobby. Ci co zaczynali wraz z pierwszą datą premiery wiedzą o co chodzi. Online wtedy to była właściwie beta:) Chociaż jak już się człowiek wbił do lobby to można było grać i grać.

Odnośnik do komentarza
bo lagów nie widać :) lagi to te momenty gdy nagle widzisz info o tym, że ktoś Cię zdjął, albo gdy na prostej drodze wylatujesz w powietrze bo w czyjejś grze ktoś taranuje Cię monsterem. najlepszy motyw miałem gdy śmigając w pierwszej 3 na mecie dowiedziałem się, że byłem... 5 o_0

ja nigdy nie mialem takich akcji

jedyny lag jaki widzialem to gosc ktory obok mnie jechal nagle sie teleportowal w inne miejsce

 

 

Ja 50 lvl ubiłem bez mnożników

ja też nie uzywalem mnożnika, szczerze mowiac to dopiero powyzej 50 lvlu skapnalem sie jak go używać :P ale też uzylem ze 2 razy i przestalem sie w to bawic :P

 

Na początku o wiele gorsze były zwiechy konsoli w lobby. Ci co zaczynali wraz z pierwszą datą premiery wiedzą o co chodzi. Online wtedy to była właściwie beta:) Chociaż jak już się człowiek wbił do lobby to można było grać i grać

oj tak, to byla masakra, moje pierwsze spotkanie z grą - wszedlem do customizacji i po zrobieniu bryki konsola sie zawiesila, potem zwiechy w lobby multi itp , nie mowiac juz o tym ze połaczenie sie z jakąs grą to bylo gdozina chrzanienia sie ze zwiechami itp

 

wiec serio nie ma co nazekac na kilka dni lagów ;)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

OK- lupalem dzisiaj w 3D na moich 46 calach ponad godzine i jestem mega zajarany tym efektem. Glebia jest fantastyczna- rozbryzgujaca woda o ekran, walace sie budynki, szczatki ktore leca w morde, a podczas uzywania nitro wbija w fotel! Jesli co najmniej tak ma wygladac Uncharted 3 w 3D, to ja chyba je.bne.

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Multi da się grać, czasami mogą się zdarzyć jakieś disconecty ale nie jest to często, przeciwników widzisz idealnie. Aby odblokować resztę pojazdów musisz grać tylko na multi i robić osiągnięcia dla każdego typu pojazdu, możesz jeszcze kupić na pss.

Co do tras to nie ma dlc, ale ostatnio wyszedł patch który dodał za darmo 2 trasy.

Odnośnik do komentarza

multi nie jest wcale "takie złe" , wcale nie jest złe, jest o wiele lepsze od singla ktory aż kipi od oszukujacych botów ktore potrafią caly wyscig jechac przodem zeby na ostatniej prostej dac sie przegonić, niby to po to żeby caly czas cos sie dzialo, ale czlowiek czuje sie oszukiwany

na multi nie ma aż takiego handicapa wiec gra sie o wiele przyjemniej (chociaz też bywaja dziwne akcje)

 

ogolnie jest fajnie, ja ze 30h na multi gralem

 

samochodu oodblokowujesz jeżdząc danym typem w multi i robiąc zadania (pokonani przeciwnicy, erozwaleni, drift, skoki - po nabiciu tych rzeczy dostajesz części do customizacji oraz nowe samochody)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pogralem dzisaj pare godzin w apokalipse,i odrazu wrocily wspomnienia z ms1 i pacific rifta.szkoda tylko ze kampania taka krotka z tego co zauwazylem.ale nadrabia mnogoscia medali,nagrod i roznych (pipi)ek,no i multik,ktory jak widze ma potencjal. Poziom trudnosci w porownaniu do poprzednich czesci mocno obnizony,trofea jak narazie wpadaja jedno za drugim,co w pacific rifcie bylo nie do pomyslenia:-) .

Model jazdy wrecz idealny,kamera z maski i wio:-) .

Odnośnik do komentarza

Kampania to tylko rozgrzeweczka przed swietnym, wymagajacym multi. Denerwujace sa tylko te disconecty, szczegolnie jesli np. obstawialem wygrana na poziomie x2. Koncze wyscig, znow wygralem ze swoim przeciwnikiem i chce juz dobic te punkty do swojego lvl a tu nagle brak polaczenia i nara. Ogolnie poziom jest wysoki, czesto spotyka sie gostkow z 80lvl wygrywajacych wszystko monster truckami :)

Odnośnik do komentarza

Multi fajny,tylko problem w tym ze wieksza,wrecz duuuza czesc graczy ktora w to gra ,ma nabite juz conajmniej 50lvl,wiec poczatkujacy za bardzo sobie niepograja,przez co dosc dlugo czasu trwa przejscie chocby z 3lvl na 4. Mimo to udalo mi sie razzajac drugue miejsce na trasie kompletnie mi obcej,w ekipie z lvl conajmniej 40:-) .

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ogladam napisy koncowe,troche nie dowierzam ,ze seria motorstorm ulegla az tak olbrzymiemu obnizeniu poziomu trudnosci,w calej kampani,moze 3 razy zdarzylo mi sie powtarzac jakis wyscig.druga sprawa to dlugosc kampani,jakies zarty? Generalnie apokalipse nie mozna porownywac do poprzednikow pod wzgledem poziomu trudnosci i dlugosci gry:-) ,co nie zmienia faktu ze gra jest obowiazkowym zakupem dla kazdego posiadacza ps3. Klimat serii jest utrzymany,i az chce siegrac:-) . Niemowiac o multiku ktory urywa leb.

dlamnie jako fana serii mocne 9/10 ktos kto niemial stycznosci z seria,dostanie tu oczoplasu i moga mu nerwy puscic:-)

Polecam!!

Dodam jescze ze cala fabula,przerywniki komiksowe ,bardzo mi sie podobaly i z mila checia je ogladalem:-)

Edytowane przez diolek
Odnośnik do komentarza

byl dosyc dlugi przez poziom trudjnosci, i przymus powtarzania wyscigow nawet dziesiątki razy

 

inna sprawa to to czy kiedy tras jest np 10 to czy singiel ktory ma 60 wyscigów jest dłuższy od takiego ktory ma 40? w koncu one sie nie moga wiele roznic na 10 trasach (liczby sa przykladowe, nie wiem ile bylo tras i wyscigow)

 

btw inna sprawa to to że serio multi kopie jaja i to ono sprawia najwiecej frajdy, single to tylko użeranie sie z czitującymi botami ;p , ja przeszedlem singla dosyc szybko (z 4-6 godizn?) i juz do niego nie wrocilem, za to na multi nabilem ponad 30 godizn i swietnie sie bawilem

Odnośnik do komentarza

Mnie ta gra jednak rozczarowała, zaznaczam, że grałem tylko w singla. Poziom trudności został znacznie obniżony względem poprzednich części, ile to ja razy kur.wiłem przy Pacific Rift jak musiałem po raz kolejny powtórzyć wyścig, bo jakaś łajza wyprzedziła mnie na ostatnim zakręcie. Tutaj problemem były tylko wyścigi po dachach wieżowców. Nie podobają mi się komiksowe wstawki, scenariusz w grze wyścigowej jest wg mnie zbędny. Na ekranie tyle się dzieje, że czasem nie wiadomo gdzie jechać. Strzelający cywile których można przejeżdżać to dla mnie przegięcie. Często trafia się na jakąś mini przeszkodę która rozwala pojazd. Żeby nie było, że tylko narzekam, sam pomysł na zrobienie wyścigów w czasie trzęsienia ziemi uważam za udany, kilkakrotnie "efekt wow" zadziałał. Do modelu jazdy można się przyzwyczaić, zawsze lubiłem pomóc sobie dopalaczem przy wychodzeniu z zakrętu :] Apokalipsę stawiam na równi z jedynką, do Pacific Rift nie ma startu.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie "Pobrane zawody" (zawody specjalne): w grze jest jeden, w pss za darmo trzy, ale gdzie pozostałe trzy, które pokazuje gra? Jeszcze nie wyszły, płatne czy co?

 

A co do samej gry: nie wyszedł z tego taki zły MS jak się o nim mówi.

Jasne, jest to 'najgorszy' Motorstorm z serii, ale nadal to jest świetna ściagałka. I samo włożenie wyścigów do rozwalającego się miasta moim zdaniem wyszło bardzo dobrze, dalej są to te 'brudne' wyścigi znane z poprzednich odsłon. Choć same efekty niszczenia się miasta, to właśnie w większości wypadków tylko efekty, które dzieją się koło trasy (na pewno nie mają takie wpływu na trasę jak to było w Split Second). No, ale i tak fajnie tak czasami jechać na full nitro, a tu koło ciebie się wszystko wali.

Faktem jest, że model jazdy jest uproszczony, nawet za bardzo. I same trasy też takie bardziej proste (choć oczywiście są i ostre zakręty i różne ścieżki trasy). Nitro też wydaje mi się, że się częściej używa.

Co do kampanii single, to fakt krótka i prosta, ale to przecież nie ona jest daniem głównym. To co wyszło na plus w kampani: to prologi i epilogi i moim zdaniem powinno być to jedyne wprowadzenie fabularne, bo same przerywniki filmowe, to jakaś masakra. "Fabuła" (choć to chyba za dużo powiedziane) rodem z głowy nadpobudliwego dwunastolatka. Powinna być zwolniona osoba za to odpowiedzialna, nie wiem jak komuś to może się podobać.

Kolejną głupotą w kampanii są znajdźki. Nie wiem jak można wpaść na tak "genialny" pomysł aby wprowadzać znajdźki do gry wyścigowej (w której na dodatek wszystko się wali i trzeba uważać na to żeby nie wpaść na rozpadający się budynek i jeszcze przy okazji wygrać). I jeszcze na dodatek nie dość, że się niezbyt wyróżniają (czyli trzeba odpalić sobie wyścig i po malutku zwiedzać każdy zaułek), to jeszcze jest ich w pizdu i jeszcze trochę. Rozumiem wprowadzanie znajdziek w takim Burnout Paradise, gdzie mamy otwarty świat i zostało to w ogóle lepiej rozwiązane, ale w normalnych wyścigach. Chore.

No ale mniejsza oto. Bo jak już mówiłem, kampania to tylko dodatek, zabawa zaczyna się dopiero w multi, które jest dość rozbudowane, te wszystkie atuty, zakłady, tryby, modyfikacje itp (i jeszcze do tego dochodzą zawody specjalne, w których można się podszkolić i podbić sobie level, co właśnie robię, tylko właśnie nie wiem o co chodzi z trzema brakującymi zawodami). Więc skoro w zawodach specjalnych się już tak dobrze bawię, to co będzie z żywymi graczami (mam nadzieję, że poziom nie jest już zbyt wyśrubowany).

Odnośnik do komentarza

Poziom jest coraz bardziej wysrubowany im starsza jest gra bo:

 

a- coraz wiecej jest fanow Motorstorma dobijajacych do ostatniego 80lvl, ktorzy skilla maja niewiarygodnego

b- Ci co szli tylko na platyne dobili do 40 i juz nie graja

c- a tych, ktorzy zaczeli dopiero przygode z multi z malymi lvlami jest coraz mniej :blum2:

 

Oraz- denerwuje mnie juz to multi tylko i wylacznie za te schrzanione disconecty i loadingi.

Odnośnik do komentarza

Z racji tego że gra jest teraz nieco tańsza radze się wszystkim zastanowić nad kupnem tej części szczególnie tym którzy grali po platynie w pacyfiku jakiś czas jeszcze i przypadła im do gustu.

 

Powiem krótko co in minus jest

- casualstwo (Denny Festiwal)

- pojazdy (mniejsze różnice między nimi + niektóre klasy dodano nieco na siłę)

- model jazdy uproszczony na maxa ala burnout

- trasy z małymi wyjątkami praktycznie wszystkie klasy mają tą samą ścieżkę przejazdu a przecieź z tego słyneły poprzednie części (Big Rig jedzie po błocie bez problemu motorem nie pojedziesz po wodzie itd itp) + do dziś nie wiem która trasa jest którą

- klimat fajny na pierwszy raz potem te wszystkie skryptowane kataklizmy zaczynają mnie osobiście frustrować

- jako że byłem bardzo dobrym graczem w pacyfiku (90 miejsce na świecie w Time Attack) odczułem gorszą precyzja w samym sterowaniu

+ kustomizacja i rozbudowany online szczerze chętniej bym przywitał te nowinki w formie patcha do MS:PR

 

Nie wspominam o bugach związanych z online czy też na niektórych trasach.

 

Jak tu napisał wcześniej Ficuś to nie jest Motorstorm jakiego widzieliśmy w 2 poprzednich odsłonach.

Piszę to by ustrzec osoby które byłyby zainteresowane tym tytułem oczywiście może komuś przypaść do gustu demo jest na PSSTORE.

 

Mam nadzieję że EVO nie porzuci tej marki i zobaczymy godnego następce dwójki na PS4 z grafą jak na sławetnych trailerach

To ma być off road a nie jakaś apokalipsa w mieście dla mnie to najgorsza część serii.

 

Jak mają zamiar robić drugą apokalipse to ja im podziękuje.

 

Ja grałem bardzo długo po premierze pacyfika mimo że wszystko tam odkryłem natomiast w apokalipsie nawet nie mam ochoty wbić tego 80 levelu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Siema,

 

Mam taki problem. W ostatniej karcie w połowie zacina mi się gra na wczytywaniu. Próbowałem włączać ten wyścig dużo razy ale za każdym razem ten sam efekt, wczytuje sie przez chwile i staje w miejscu. Może ktoś miał taki sam problem i wie jak go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...