Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby to tak miało wyglądać, to by to po prostu nazwali "San Andreas 2", piątka w tytule IMO zwiastuje jakieś zmiany - może nie będą one wywracać do góry nogami serii, ale na pewno będą czymś nowym. Kiedyś były bardzo fajne ploty jakoby główny bohater miał być...policjantem, który nie jest do końca przekonany o tym, czy stoi po właściwiej stronie - takie GTA, z prawdziwymi wyborami moralnymi (pomóc koledze z gangu czy wsadzić go za kraty?) byłoby świetne...

Odnośnik do komentarza
Pierwszy oficjalny zwiastun Grand Theft Auto V trafi do Sieci już pojutrze, jednak dzisiaj światło dzienne ujrzały informacje na temat fabuły oraz rozgrywki. Taki stan rzeczy zawdzięczamy jednemu z użytkowników 4chana, toteż wielce prawdopodobnym jest, iż są one prawdziwe.

 

PS3 site

 

To samo mógłbym pozmyślać.

Odnośnik do komentarza

Jestem poj,ebany wczoraj kupiłem ps2 i wszystkie części gta :rofl2: No to zaczynam maraton :woot: I mam nadzieję że V będzie w SA dla mnie to wciąż najlepsza część,w którą sobie niedługo przejde

 

Ja tak samo zrobiłem rok temu, maratonu (czyli 100% w 3, VC, SA + ukończenie LCS i VCS) jeszcze nie skończyłem :)

 

Co do tego "przecieku" to myślę że jest możliwe aby to nie był fake, w końcu od samej zapowiedzi "piątki" najwięcej strzałów jest właśnie na powrót do SA. Kocham San Andreas:), najlepsza gra ever dla mnie, GTA V w stanie SA to moje marzenie co do kontynuacji tej serii.

Odnośnik do komentarza

jeżeli to prawda to będe w siódmym niebie! San Andreas to moja ulubiona częsć i ją przechodziłem kilkadziesiąt razy, chyba znowu to zrobie i znajde jakąś używke na moją starą już PS2 :D a co do 4chana to oni zawsze wszystko znajdą. Koleś wrzucił do internetu film na którym maltretował kota a oni znaleźli go w 10 minut i dali adres policji ;d zobaczymy już w środe czy to prawda

Odnośnik do komentarza

Czemu od razu prowokować? Jeżeli gra mi się nie podobała, to mogę nazwać ją szrotem. Mam do tego takie samo prawo jak ty do wystawiania jej pozytywnej opinii. Czwórka była szrotem, RDR był szrotem, tak więc i po piątce nie można się wiele spodziewać.

Mylisz się. Jak coś Tobie się nie podoba, to nie znaczy, że coś jest złe. Mylisz kwestię gustu z faktem niezaprzeczalnym. To tak jakbyś powiedział, że zaprojektowanie i wybudowanie najwyższego budynku na świecie albo tunelu pomiędzy Wielką Brytanią i Francją to marne konstrukcje i nic nadzwyczajnego. Ok, konstrukcje mogą Ci się nie podobać i masz prawo uznać za niepotrzebne, ale faktem jest, że są to dzieła wielkie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Ja czaję, że nie każdemu może podobac się GTA/RDR, nie każdemu może podejśc - ale nazywanie świetnie zrobionej gry, ze świetną grafiką, świetnym scenariuszem, masą świetnych postaci i jednymi z najlepszych cut scenek w grach szrotem to lekka przeginka i pod względem rzemieślniczym są moim zdaniem wyznacznikami jakosci, nie wspominając nawet o smaczkach, którymi te dwie gry aż kipią (jak wszystko od R*), no ale nie ma się co dziwic, większośc ludzi na smaczki nie zwraca uwagi. GTA nudne ? to chyba jedyny sandbox na rynku nie opierający się na zasadach kopiuj/wklej. Zresztą jutro trailer V to co ja będę dyskutował. Idzcie pograc w CODa :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak jesteśmy przy postaciach z GTAIV to ja poproszę o jedno. Żebym nie wiem jakim cudem, chociaż na 5 minut, chociaż na jedną scenkę Rockstar przemycił do Piątki - Yusuf Amira :sorcerer:

 

 

Przekozak.

 

Btw gtav.net w ramach przypomnienia przed trailerem V wrzucił pierwsze trailery 3, VC, SA i IV:

 

http://www.gtav.net/news/single.php?id=4436

 

Damn trailer VC nadal robi klimatem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...