Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem krótko i prosto, w "piątce" klimat powinien być dojrzały,ale przy okazji, jak na doświadczonego gangstera przystało wyrafinowany,a przy tym aby nie brakowało czarnego humoru i okazyjnych ,przemyślanych gagów.

 

Zgadzam się. GTA zawsze było jajcarskie i przydałoby się trochę klasycznej gangsterki choć najlepszy klimat to miało Vice City.

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

 

2K zdementowało to doniesienia.

 

A new rumor today suggested that the development team behind the

Mafia

series is helping

Grand Theft Auto V

and that Rockstar is sharing their technology with the studio as well. It has already been debunked.

 

VG247 reports that a source told them that 2K Czech has been working on GTA V for almost a year now, specifically to produce animations for cutscenes and gameplay. Rockstar allegedly had been sharing technology with 2K Czech as well, as part of a plan by Take-Two Interactive to make Mafia a major franchise for the publisher. Mafia III‘s full development cycle was also said to have recently begun after a year of pre-production, in which the game was stripped back to basics in both concepts and technology.

 

But 2K Games told

GameSpot

that no plans have been announced for a future

Mafia

game and fully debunked the rumor that 2K Czech is aiding with the development of

GTA V

 

http://playstationli...ing-with-gta-v/

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Tak jeszcze nawiązując do tego niesławnego 24 maja.

 

W "starym" sidiekszyn ostatnio przeczytałem, że wraz z zapowiedzią GTA V, jakiś koleś z R* podał na największym fanowskim forum dwie liczby jako wskazówki: 1102 i 204. Ta pierwsza to premiera pierwszego zwiastuna, a druga...no właśnie, jeśli dobrze obliczyłem, to licząc od 2 listopada 204 dni przypada na 24 maja 2012 roku. I teraz się pytam, czy ktoś wie coś o tych wskazówkach, czy to jakiś wymysł Smugglera i spółki?

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Ja sie w ogóle nie martwie o misje w V. Dla mnie misje w każdych częściach były co najmniej dobre. Wszyscy narzekali na powtarzalność misji w IV ale dla mnie to coś odmiennego od reszty misji z poprzednich części, takie troche mroczne, poważniejsze i w ogóle na takim, że tak powiem, "dorosłym" poziomie. Przynajmniej ja tak uważam nie wiem jak wy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

podbijam, aczkolwiek lekka monotonia się momentami wkradała, w poprzednich częściach jednak misje były bardziej zróżnicowane, ale głównie przez to, że te części były bardziej ''jajcarskie''. Nie zmienia to faktu, że nie narzekałem na misje w IV, jak dla mnie trzymały poziom i dojrzalszy klimat czwóreczki.

Odnośnik do komentarza

Trudno,żeby się nie wkradła,ogromne brawa się należą,w ogóle za to,że na przestrzeni serii,aż tyle ich wykonali i próbowali urozmaicać niekiedy już doskonałe elementy.Weźmy pierwszy przykład z brzegu rozwożenie/zbieranie ulotek i gazet,raz robiliśmy to zwykłą furgonetką,a innym razem samolotem i nawet to potrafiło niesamowicie wciągnąć.W piątce liczę na większą ilość misji w budynkach,a w połączeniu z ciekawym wbijaniem do tych miejsc,już nikt nie powinien narzekać ,że potrafią znużyć,vide pewna misja w odbijaniu willi z San Andreas a jako,że ma być to najbardziej rozbudowana odsłona,to i misje powinny być najciekawsze ,a w połączeniu z tym, co można zobaczyć na trailerze,to myślę(jestem pewien :) ),że będzie wspaniale.

Odnośnik do komentarza

z monotonia w 4 byl problem taki ze wychodzila na wierzch, gdy ktos gral wiecej niz 1 raz. za pierwszym podejsciem nie nudzilem sie, moze uznalem 2 czy 3 misje za jakies malo ciekawe, ale za to kilka spowodowalo u mnie opad szczeki. biorac pod uwage ze misji bylo z 50 trudno jest grajac X raz nie odczuwac znuzenia, skoro sie juz wszystko widzialo

Odnośnik do komentarza

Niezły zapłon, zapowiedź pewnie na postawie trailera i tych "supertajnych" informacji niby od pracowników R* (choć i tak każdy normalny człowiek wie, że to komuś się nudziło, puścił na 4chana, paru debili uwierzyło i plotka obiegła cały świat). W ogóle całe to pisemko to jest żenada, co miesiąc robią czyszczenie magazynów tzn. wrzucają pełne wersje, które już kiedyś wrzucali, ostatnio chyba dali też na okładkę Half-Life'a 3 i Wiedźmina 3 jako "najbardziej oczekiwane gry 2012 roku". :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...