Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym osobiście chciał żeby słychać było mieszające się radia ze stojących na skrzyżowaniach pojazdów, czy śmigających przez miasto, a nie mówiąc już o tak oczywistym motywie jak otwarta szyba w samochodzie i głośniki na full. Coś tam w czwórce słychać było ale to pewnie przez bardzo gęste powietrze w Libety, wiecie, zanieczyszczenie i te sprawy ;)

Odnośnik do komentarza

o te nazwy by się przydały,zawsze z instrukcją na yt siedziałem i po kolei sprawdzałem każdą piosenkę :D

Texz no w czwórce już coś próbowali może w piątce to dopracują;)

ale i tak sam motyw z kabrio doprowadza mnie do zgonu,pogoda nagle się psuje co tam włączę daszek :D ehhh

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

muza podczas śmigania po mieście by się przydała, w końcu twórcy mogliby wyposażyć naszą postać w jakiegoś iPoda z funkcją radia :P

Ja pierdzielę, ja już nie mogę się doczekać momentu jak pierwszy raz zobaczę nowe miasto i zamiast robić misje spędzę X godzin na zwiedzaniu miasta, zaułków, patrzenia na zachowanie przechodniów itp. Znajdywanie i poznawanie wszelakich smaczków w GTA jest dla mnie zawsze najlepsze - żadna inna gra tego nie ma i za to kocham tę serię.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
No i myślę ,że to zdanie,które podsumowuje dylemat ,dlaczego GTA to najlepszy sandbox wszechczasów.

 

No serio, żadna inna gra nie ma takiej ilości smaczków jak GTA. Jestem człowiekiem, który przywiązuje uwagę do smaczków/szczegółów we wszystkim - muzyce, filmach i grach, dlatego dla mnie ta seria w gatunku sanboxów jest po prostu najlepsza. Ogół jak wiadomo, nie przywiązuje uwagi do takich rzeczy i jak myślę o takich ludziach to aż śmiać mi się chce jak pomyślę ile oni tracą. Najlepsze jest to, że GTAIV do tej pory, jak czasem odpalę żeby się pobujać, to potrafi mnie zaskoczyć czymś czego jeszcze nie widziałem, a dodam, że naprawdę sporo godzin spędziłem w LC. To jest coś pięknego.

Odnośnik do komentarza

O ja, ale tutaj się ostatnio ruch w temacie zrobił :)

Muzyka z telefonu/odtwarzacza to ciekawy bajer. Puszczanie sobie muzyki z wirtualnego głośniczka, w wirtualnym świecie i robienie sobie wirtualnej wiochy to jest coś! :P Chyba, że bedzie mozliwość kupienia słuchawek - wtedy wyciszałyby się dźwieki miasta i było by słychać tylko muzyke. Tak jak w prawdziwych słuchawkach :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lukas no dokładnie ;)

praktycznie wszystko co było w SA można znaleźć w realu. mnie tylko ciekawi jakie zmiany wprowadzą w mieście. wiadomo że miasto samo w sobie się zmieniło przez tyle lat ale nie mogę doczekać się konfrontacji Los Santos z SA vs V. dziwne uczucie było już przy VC i VCS, tutaj to już w ogóle będzie jedno wielkie deja vu i dafuq.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Raczej będzie tak jak z Liberty City z GTAIII i IV to całkiem inne miasta, a jedyne podobieństwa będą wynikały oczywiście z tego, że oba są wirtualną wersją NY.

I tak będzie pewnie tym razem.

Odnośnik do komentarza

1 trailer GTA IV - 29 marca 2007

2 trailer - 28 czerwca 2007

3 trailer - 6 grudnia 2007

4 trailer - 27 marca 2008

 

Teoretycznie Rockstar publikując pierwszy trailer GTA IV w planach miało premierę na październik 2007, czyli wówczas kampania marketingowa ruszyła na pół roku przed rynkowym debiutem. Zakładając, że kampania GTA V ruszy zaraz po premierze Max Payne 3, jest jakaś szansa, że GTA V trafi na półki sklepowe w grudniu. W czerwcu spodziewałbym się 2 trailera i potem jeszcze dwa + newsy na stronie Rockstar. Jedno ale - przy GTA IV Rockstar na barkach nie miało drugiego tak wielkiego projektu jak Max Payne 3. Owszem, w tym samym roku wyszło Midnight Club Los Angeles, ale to nie była jakaś wielka gra. Trudno mi też powiedzieć ilu ludzi z Rockstar North dłubie przy Max Payne 3 a ilu z innych działów firmy. Wniosek - szansa na obecny rok jest, ale wisi na włosku.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

no ja nie wiem, moim zdaniem Rockstar bedzie jeszcze hypowal Maxia z miesiac po przemierze, dorzucajac jakies darmowe, wyciete wczesniej DLC. Wiecej zarobia na samej grze. Gdyby poszczuli V'ka od razu po premierze Maxa, na bank ktos by sie skusil, by poczekac na najwazniejsze dziecko R* a potem kupic Maxa za nizsza cene/z drugiej lapki (w sumie chyba ja tak zrobie). wg mnie do lipca-sierpnia beda hajpowac Maxa i potem zapowiedza piateczke na marzec 2013.

 

w zwiazku z tym moze ktos tutaj (jak pamieta) napisac co wychodzi do sierpnia? Jesli beda ta same 8(+-)/10 to rockstar moze sie pokusic o dostarczanie jakichs tam maxowych przypominajek

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...