Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Może być lepsza, wg tego co napisałem, ale podniecasz się (żeby nie było, nie tylko Ty) screen'ami (twierdząc, że będzie ładniej niż w GTA IV) na których nie widać elementów, które przykładowo podałem (rozdzielczość + FPS).

 

Ależ ja nigdzie nie zaprzeczałem, że gra może się krztusić, ba, na pewno tak będzie, ale Twój pierwszy post przyjmował postawę jakby gra przez tą trochę ładniejszą grafikę i większe tereny od razu była skazana na rozdzielczość rodem z psx-a a "płynność" to góra 10 FPS. Rockstar magikami nie są, no ale sorry, nie wmówisz mi, że przez 4 lata się niczego nie nauczyli jeśli chodzi o programowanie na tych konsolach, bo gdyby tak było, przesunęli by ten projekt na przyszłą generację.

 

Na pewno nie ma co liczyć na 720p z 30 klatkami i bez doczytywania tekstur - na pewno jeden z tych czynników jakoś ucierpi.

Odnośnik do komentarza

Tak, ale jeśli trochę się nauczyli, może to być równie dobrze te 720p (przy braku synchronizacji pionowej lub 640p z v-sync), stałe 30FPS, większe miasto i grafika (szczegółowość) nie lepsza niż w GTA IV, bo sorry, ale to co widać na screen'ach nie jest warte (graficznie) szczególnego odnotowania (względem tego, co widzieliśmy w GTA IV). Tak, jak pisałem wcześniej, prawdopodobnie jeszcze bardziej rozwinięta będzie fizyka (podciągnięty silnik), co również musi być usprawnione kosztem czegoś.

Zapomniałem całkowicie o braku v-sync w wersji GTA IV na Xbox'a. Bez tego też pewnie by było 640p, podobnie jak na PS3.

A złudzenia w kwestii jakości grafiki na screen'ach, spowodowane są sprytnie przemyślaną przez Rockstar kolorystyką i oświetleniem.

Odnośnik do komentarza

Ten obrazek z spadochronem pokazuje ze będzie można wjechać wszędzie, od samego dołu na sam szczyt tych gór tak jak w SA, po trailerze pisano ze te góry w tle będą zamkniętym obszarem.

 

poprzednie screeny były lepsze niż SD, te mnie bardziej cieszą niż wszystkie gry z tego roku włącznie z "strzelankowym" maxem3. teraz dawać minusy

Odnośnik do komentarza

Fuck ! Człowiek gra sobie w to SR2, myśli, że to nawet nie jest takie złe. Chociaż na chwilę zapomina o GTA... wchodzi na forum i co widzi ?
Kolejne trzy za(pipi)iste shoty. Motorstorm w GTA ? No problemo ! Partyjka tenisa z bogatym snobem mieszkającym w willowej dzielnicy ? Proszę bardzo !

Nie no te screeny nie pokazują wiele, ale potrafią człowieka tak omamić, że dziś Saints Row`a na pewno nie odpalę :D
Co do tego jaka będzie grafika ? Mniejsza o to będzie ciut gorsza od IV, będzie ciut lepsza ? Kij w to... Pewnym jest, że R* nie sprowadzi gry do poziomu niegrywalnego szrota i to jest najważniejsze.

Ważne, że to będzie najbardziej rozbudowany sandbox tej generacji a możliwe, że i najlepsze GTA ever. Napawa mnie to bardzo, bardzo :)
Ciekawe co pokażą na tych kolejnych trzech obrazkach hmm... zresztą kurde czego nie pokażą to i tak zawsze kolejny powód do dyskusji, rozkmin i do jeszcze większego nakręcenia się na ten tytuł.
Widać, że machina rusza, ruuuusza !

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bez przesady widać tam elementy wlasnie dobrze pasujące do konsol - np textury w mniejszej rozdziałce niż sie zwykle widzi na pc, bardzo bardzo rozmazane textury w oddali, bardzo uproszczone i ząbkowane modele w oddali, modele npców nie urywają dupy, ząbki wszędzie, brak mega efektów świetlnych itp bardzo to przypomina rzeczy znane z RDR

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Po czym niby wnioskujesz? Znowu przywołujecie tą śmieszną plotkę z jakiegoś portalu, no dajcie spokój. Już chyba jasno ustaliliśmy, że wszelkie "wycieki" na temat tej gry to nic innego jak bełkocik nerdów z 4chana.

 

No wybacz, koleś na spadochronie to jakiś czarnuch, a w samolocie białas. To chyba niezły trop.

Odnośnik do komentarza

Oł Maj Gat...właśnie wróciłem z wakacji, wpadam na kompa i tu takie miłe zaskoczenie. Już zapomniałem prawie o V, cieszyłem się przed wyjazdem Darksiders 2 i zamierzałem pograć, nastawiałem się powoli na sleeping dogs i co? V przebija wszystko i mimo że ochota na wszystko inne przeszła to czuję się taki szczęśliwy :)

Są piękne, to istne błogosławieństwo. Rowery potwierdzone, główny bohater również, teraz pozostaje mi przyjrzeć się im lepiej.

Odnośnik do komentarza

Kolega kupił na premierę, pokazał mi i pierwsze moje wrażenie, to wtf?! Jakie to rozmazane, nieczytelne, spadki klatek podczas zwykłej rozpierduchy, doczytywanie tekstur. Wrażenie wówczas zrobiły na mnie jedynie: wielkość miasta, możliwości i fizyka.

Jak ja się cieszę, że mam "inny" wzrok tudzież inną konsolę lub TV, pamiętam jak odpaliłem pierwszy raz GTA IV w 2008, moje pierwsze wrażenie o ja pie.rdole jak to wygląda :)

 

Mało tego jak odpaliłem za jakiś czas dodatki (2-3 lata), to reakcja była podobna :)

 

Niedługo zmieniam chatę, kupuję nowy sprzęt A-V , pierwsze co odpalę to GTA IV, usiądę 3-3,5 m od ekranu i zapewne powiem o jap.ierdole jak to wygląda, jak to się rusza (fizyka).

 

Co do screenów to ja bardziej się martwię, że za dobrze wyglądają, a nie za słabo.

 

p.s. a może to dlatego, że mam lapka bez grafiki praktycznie, więc nie muszę porównywać moich gierek na konsole z super-duper efektami z PC.

 

Jaram się GTA V :) :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza

słupek nic nie pisze, pewnie serce nie wytrzymalo jak zobaczyl screeny ;)

a co do grafy - wg mnie jest bardzo ładna jak na możliwosci konsol, wiadomo pare rzeczy mogłoby ladniej wygladac ale to i tak super efekty jak na 7 letnie konsole.
po RDR wiem że R potrafi zrobic super mega świat, i ciesze sie z dziczy, bo miasta w gta są super, ale też zakochalem sie w terenach pozamiejskich grajac w RDR i tutaj też sie chętnie pobawie

btw chcialbym zeby byl jakis kawalek górsko-leśnego terenu do ktorego nie da sie wjechac samochodem, i caly ten fragment trzeba przemierzać na piechote i że była by to serio długa wycieczka ze zwierzetami itp
ale z powodu heli, samolotów itp praktycznie nie da sie zrobic takiego terenu, zawsze mozna go zwiedzać z heli co oczywiscie psuloby zabawe wycieczkową

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...